Skocz do zawartości
Gość marcin7927

Wymiary tarcz hamulcowych B5

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też proszę o wymiary tarcz. VW Passat 2003 -1.9 tdi - 130 KM - vin - WVWZZZ3BZ4E163849.

 

 Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Aquarius napisał:

Ja też proszę o wymiary tarcz. VW Passat 2003 -1.9 tdi - 130 KM - vin - WVWZZZ3BZ4E163849.

 

 Dzięki.

288/245

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam prosił bym po nr rozmiar przednich tarcz 1.6 1997 ahl 101KM   WVWZZZ3BZVE070589 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym prosić o padanie rozmiaru tarcz WVWZZZ3BZWE076762 ? Zaciski mam ATE 57

 

Dzięki

Edytowane przez TranceEternity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś mi pomóc w doborze tarcz przód nr vin WVWZZZ3BZWP284380, jak zdjąłem koło to nie widać czujników zużycia Na aukcjach piszą, że od nr 3B-X-124108 tarcze 288?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje wymienić tylne tarcze w passacie b5 2.8l V6 4motion interesują mnie wymiary tarcz i czy od przednio napędowych passatow  też spasują. 

By marcin_pesel,

Temat połączony z istniejącym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

245mm albo 256mm najlepiej zwalić koło i zmierzyć tarczebo występowały 2 rozmiary. Ośka ma te same tarcze co 4x4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poda mi ktoś wymiary tarcz i klocków do mojego paska 1.9 afn? VIN

WVWZZZ3BZXE066260

Z góry dziękuję 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o wymiary tarcz przednich do mojego Passata B5 1.9 TDI ATJ 85KW Variant 2000r przedlift 

 

VIN: WVWZZZ3BZYE425554

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przychodzi czas wymiany przodu i chciałbym się dowiedzieć  jaki rozmiar tarcz widnieje  WVWZZZ3BZ3E406959

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to zdejmij koło i zmierz metrówką/suwmiarką to będziesz na 100% pewny bo po VINie wiele razy sie przejechałem i musiałem jechać do sklepu i wymieniać bo sie nie zgadzało 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.12.2019 o 12:11, B5FL/Silesia napisał:

Witam przychodzi czas wymiany przodu i chciałbym się dowiedzieć  jaki rozmiar tarcz widnieje  WVWZZZ3BZ3E406959

Na przodzie masz 288mm.

Daj znać na PW co konkretnie potrzebne to przygotuje dobrą ofertę ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jaki rozmiar tarcz na przod 288 czy 282 nr vin wvwzzz3bzwe158951    na wlepce 1lb   1.9 tdi 110km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Potrzebuję komplet tarcze + klocki przód i tył. Nr vin: WVWZZZ3BZ4E274969 

https://allegro.pl/oferta/trw-tarcze-klocki-przod-tyl-passat-b5-b5-fl-1-9-8505299666 takie będą ok? Kompletnie się na tym nie znam, w tamtym roku mechanik oszukał mnie na zawieszeniu więc teraz wolę sama kupić. Może coś podpowiecie, do 500/600zł coś kupię? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jaki rozmiar tarczy AFN 1997r WVWZZZ3BZWE206672

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

282,5mm

Edytowane przez mkpol
nie cytuj posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Proszę o pomoc w zagwódzce dotyczącej prawidłowego rozmiaru tarczy na przód.

VIN WVWZZZ3BZXE387468

Wg. ETKI oraz ETKI online srednica powinna wynosic 280mm. Natomiast wg informacji z początku tego wątku, od wskazanego numeru nadwozia wzwyż (do którego łapie się mój VIN) powinno być 288mm.

Wymieniając koła zrobiłem pobieżny pomiar i wyszło, że mam założone 280mm. Aczkolwiek pomiar nie był bardzo dokładny (bez zdjęcia tarczy jest to utrudnione). Zasiski systemu ATE.

 

Nadmienię, że to bankowo jest już drugi komplet tarcz przednich w tym wymiarze, które dostają falowania, bicia i dużej modulacji podczas hamowania. Zazwyczaj celuje w oryginalne czesci, lub zamienniki z wyzszej polki cenowej. Byc moze nie ma to zwiazku z powyzszym pytaniem i problem bicia pojawia się z powodu piasty (na przegladach oraz u mechanika nikt nie sugerował wymiany). Zastanawiam się czy owe bicie nie ma jakiegoś związku z niewlasciwym rozmiarem tarczy i jej gięciem. Jednak podczas toczenia się nie ma żadnych oporów więc chyba nie w tym problem.

 

Proszę o wskazanie który rozmiar faktycznie powinien być właściwy.

Na forum ludzie informują, że powinno być 288, sprzedawcy podobnie, oferty z serwisu zakupowego również wskazują 288 do tego modelu (B5 Variant AFN 110KM, 1999)

 

image.thumb.png.0a40abb87c1e18b8dcd27d54d1b36fed.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności