Skocz do zawartości
Gość MaTyS_72

Mokra podsufitka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ja miałem w moim passaciku podobny problem, podczas deszczu pierw przeciekało gdzieś z przodu, gdy samochodem ruszyłem to woda przeleciała na tył i cała podsufitka mokra (auto z szyber dachem). Pewnego dnia zrzuciłem podsufitkę i okazało się że odprowadzenia wody z szyber dachu były zawalone syfem, przetkałem kompresorem słyszałem jak "brud" z odprowadzeń wyskakuje z przewodów, podsufitkę poskładałem i po problemie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow. U mnie z dwoch stron z przodu pospadaly rurki z wczesniej nazwanych "smoczkow" ;) juz naprawione i po problemie.

Pytanie moje jest takie, gdzie znajde "smoczki" lub cos podobnego z rurek ktore odprowadzaja wode z szyberdachu ale do tylu. Bo kanaly odprowadzajace rozumiem ze sa 4. Dwa z przodu i dwa z tylu. I nie wiem gdzie wychodza rurki z tylnych otworow ( szyberdachu) ktorymi leci woda w razie deszczu.

Ktos z Kolegow moze wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie znajde "smoczki" lub cos podobnego z rurek ktore odprowadzaja wode z szyberdachu ale do tylu

 

Polecam najbliższe ASO VW Chylińscy. Takie drobiazgi kosztują grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam najbliższe ASO VW Chylińscy. Takie drobiazgi kosztują grosze.

 

Kolego nie zrozumiałeś mnie. Te gumki zwane tu "smoczkami" posiadam. Chodzi mi o ich umiejscowienie w aucie. Z przodu sa po otwarciu drzwi pod zawiasami a z tyłu? W tylnej części auta? gdzie też przecież odprowadzana jest woda z szyberdachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu woda odprowadzana jest przez tylne słupki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ściągniesz tylne nadkola to będziesz miał odpływy na widoku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki The_Saint :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności