Skocz do zawartości
Gość vag24

MCD do Passata - Wyświetlacz / Kod

Rekomendowane odpowiedzi

Gość vag24

Witam

 

Orientujecie się może czy można kupić sam wyświetlacz do MCD ? Dodatkowo czy kwestia obejścia kodu jest możliwa.

 

Dostałem navi ze zbitym wyswietlaczem i bez kodu.

 

Pozdr.

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kod to w ASO, ale jak nie miałeś fabrycznie i nie masz VIN-u to Ci nie dadzą... pozostają jakieś kalkulatorki...

 

a z tym wyświetlaczem to pytaj osoby na allegro co sprzedają jakieś częśći do navi, często to duze warsztaty które mają takie duperele na zbyciu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vag24

Pytałem osoby zajmujące się systemami nawigacyjnymi; ale za zwykly monochromatyczny wyświetlacz życzą sobie 300-400 zł. Przepraszam bardzo, ale od 450-650 mam cała nawgiacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

400 to kosztuje do MFD2. a ci pewnie ci wyjam z MCD i sprzedadza. cała robota. Remont silnika kosztuje tez ok 2 tys a za 2 tys masz drugi silnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pozostają jakieś kalkulatorki...

 

te kalkulatory to pic na wode...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gps_sys

ja rozkodowuje wiekszosc navigacji - MCD to nie problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arek997

Kupiłem nawigacje mcd i gośc nie dał mi kodu!!!! Gdzie mogę taki kod kupic i czy nabycie takiego kodu jest trudne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz papiery na navi to jedź do serwisu, jak nie to do jakiś magików od car audio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odswieze temat, dzis pytalem w motorpolu we Wrocławiu, podobno koszt 80 zl i sczytują numery radia a nastepnie wysyłają zapytanie do producenta. Nie dostalem kodu od wlasciciela i chce go odzyskac bo planuje zmiane MCD na MFD, jak myslicie? jechac do Motorpolu i placic 80 zl czy robic to jakos inaczej? (We Wrocławiu pytalem juz 3 warsztaty od Car Audio i mi odmówili)

 

P.S. Mowilem w serwisie w Motorpolu ze podobno jak sie ma papiery to maja szukac w bazie danych i zrobic to za darmo, powiedzieli ze niestety nic takiego nie robia:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wcisnęłem jakąś dziwną rzecz TIM.Nie wiem co to jest ale co chwila włącza mi się radio więc nie mogąc sobie z tym dać rady zdjęłem klemę.Radio zresetowało się i wróciło do ustawień fabryki.Pojawia się wpisz kod ale prawa gałka skacze tylko 1-2 a ja mam w kodzię np 9!I co teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Ja z takim pytaniem do Was kupiłem passata z fabrycznym radiem i navi MCD boje się w nim grzebać i nie wiem czy mam gdzieś jakiś kod czy można jakoś go zdobyć? i o jakie papiery chodzi od navigacji żeby je mieć ?

dz za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Potrzebuje namiar do kogos kto odblokuje MFD.

 

Kupilem auto bez kodu, poprzedni wlasciciel nabral wody w usta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zakładac nowego tematu.Jak mozna wejsc w funkcje wpisania kodu do radia rns MCD bez sciagania klemy akumulatora pasek b5 fl 2003/04.Radio gra normalnie tylko na wyswietlaczu miedzy zegarami u gory swieci SAFE.Auto po naprawie alternatora i pewnie byl odlaczony akus.Przy wlaczaniu radio wlacza sie normalnie , nie ma zadnego safe i potem 1000 by wpisac kod.Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności