Skocz do zawartości
Gość lexwon

Jakiej firmy kupić filtry - Knecht, Bosch, Mann, Filtron i inne?

Rekomendowane odpowiedzi

każdy ma jakieś zboczenia, ale nie będę z tym walczyć bo to jest nieszkodliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie o filtry firm:

 

Master-Sport

Vika

SCT Germany

 

Mial ktos stycznosc z tymi markami ? Jakies opinie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Mam pytanie o filtry firm:

 

Master-Sport

Vika

SCT Germany

 

Mial ktos stycznosc z tymi markami ? Jakies opinie ??

 

Jeśli chodzi o filtry powietrza to marka dowolna a jak ma być filter oleju to lepiej zamontować coś lepszego typu Mann knecht

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Mam pytanie o filtry firm:

 

Master-Sport

Vika

SCT Germany

 

Mial ktos stycznosc z tymi markami ? Jakies opinie ??

 

 

najtańsze z możliwych. Jakości w nich nie znajdziesz. Akceptowalne jeszcze jako powietrze bądź kabina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to dla mnie firma nie odgrywa tutaj aż tak istotnej roli, nie sugeruje się tym a bardziej żywotnością filtra ( powiedzmy kabinowego), którego stan kontroluję na bieżąco, jeżeli jest okej to też nie ma sensu wymieniać go wraz z każdym serwisem olejowym. W chwili obecnej posiadam Boscha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najtańsze z możliwych. Jakości w nich nie znajdziesz. Akceptowalne jeszcze jako powietrze bądź kabina.

 

Ja mogę polecić filtr z Sędziszowa. Maja na prawdę dobra jakość i spoko ceny.

Jestem ciekawy czy podzielacie moją opinie czy nie za bardzo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używałem do tej pory filtrów powietrza papierowych manna, filtrona itd. ostatnio szarpnąłem się na gąbkowy pipercross do tego zestaw do czysczenia i do końca życia silnika starczy. Co do filtra oleju też używałem z wiodących marek mann, filtron, knecht, teraz przy wymianie oleju założe K&N zobaczymy czy będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sugerując się opiniami w Internecie że MANN podobno najlepszy wybrałem się do sklepu z częściami żeby kupić filtr paliwa właśnie tej firmy. Nie stety nie było na miejscu tej firmy, był tylko Filtrona więc sprzedawca zamówił.  Na drugi dzień idę po odbiór, na miejscu otwieram pudełko a tam MANN made in china. Zapytałem sprzedawcę o co chodzi a on mówi że nie ma na to wpływu, poprostu zamawia w hurtowni i taki przywożą. Poprosiłem go aby mi wymienił np na KNECHTA bo pewnie będzie niemiecki.  Sprzedawca się zgodził i zamówił kolejny. Następnego dnia popołudniu idę po odbiór a sprzedawca już na dzień dobry mi mówi że nie będę raczej zadowolony ale cóż odbieram, patrzę, pudełko Knecht a w środku MAHLE i znowu made in china.  Nie ryzykując więcej poprosiłem sprzedawcę aby wymienił na to co ma w sklepie czyli Filtrona bo przynajmniej na nim nie było napisu że wyprodukowany w chinach tylko FILTRON made for fitron bo taki widniał napis a na pudełku Polska fabryka w Gostyniu.  Więc nie wiem gdzie można kupić w Polsce niemiecki produkt nie sprowadzony z Chin.

Edytowane przez Waldemar Ziółkowski
Błędy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności