Skocz do zawartości
ali-g

Uchwyty, stopery dywanika, jak to powinno byc...

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu denerwują mnie uchwyty dywanika... Wiem, ze to pierdólka, ale nie spełnia to u mnie swojej roli i nie wiem dlaczego, a ja lubie jak wszystko jest tip top :D Dywaniki poprostu przesuwają sie zamiast leżeć na swoim miejscu, są oryginalne vw. Wydaje mi sie, ze do tych dywanikow powinny bys jakies nowsze uchwyty lub dodatkowe koreczki. A z tyłu nie mam wcale uchwytow... Kto mi wyjaśni te sprawę ;)

 

dyw002xxaj3.th.jpg

 

dyw004xxyh4.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jkeca

Z przodu w dywanikach powinieneś mieć zaślepione otwory przez składająca się z dwóch częsci zaślepkę-zatrzask, dzięki czemu dywaniki sa na swoim miejscu. Jak będe miał czas to zrobię fotkę i wyśle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
//chcialem załączyc fotki, ale nie mogę ich załadować...

nie wrzucisz ich narazie - spróbuj przez http://www.imageshack.us

 

Jeśli masz oryginalne, do tego modelu, to koreczek idealnie wchodzi w dywanik i nic sie nie przesuwa, za to z tyłu nie ma takie czegoś fabrycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotki juz wrzucone, dzięki Boomax :ok:

Dywaniki są oryginalne vw przeznaczone do passata b5. Mają wybitą date produkcji 2004r, wiec może sa przeznaczone do 3BG a tam były inne uchwyty..?

Z tyłu te dywaniki mają takie same otwory, ale uchwytów juz nie ma wcale, można je dokupić w aso? Wiem, że w niektórych były te uchwyty z tyłu, bo w koncu dywaniki są pod to przygotowane no i chyba kiedyś widziałem ten patencik u adams-a :D . Tylnie dywaniki mnie wkurzaja jeszcze bardziej, bo sa małe i wsuwaja sie pod fotel, jakiś dziwnie sobie to wymyslił vw :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te predzej pasuja do 3Bg bo tam masz takie kołki , zapinasz dywanik na to i przekrecasz taki dzyndzel - ze stanie w pionie w tym twoim otworze w dywaniku. m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie ma bada13a8cce89181m.jpg

 

jak kupowałem dywaniki (kierowcy był przetarty i wymieniałem z przodu, z tyłu zostawiłem) to poprosiłem sprzedawcęo wysłanie dywaników z zamontowanymi uchwytami. I tak je wymieniłem na orginalne które miałem wcześniej, a te uchwyty co dostałem sprzedałem na allegro :ok:

 

EDIT

 

a ten zaczep widać że nie orginalny... ja mam inny

 

ten jest tak skonstruowany żeby w razie czego znowelować pomyłkę która może zaistnieć podczas wycinania otworu na zaczep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli już wszystko jasne, w 3BG są inne uchwyty dywaników, mam dywaniki od 3BG. Ze tez musieli to zmieniać :kwasny: Dzięki wszystkoim za pomoc :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 18:52, adams napisał:

sie ma bada13a8cce89181m.jpg

 

jak kupowałem dywaniki (kierowcy był przetarty i wymieniałem z przodu, z tyłu zostawiłem) to poprosiłem sprzedawcę o wysłanie dywaników z zamontowanymi uchwytami. I tak je wymieniłem na orginalne które miałem wcześniej, a te uchwyty co dostałem sprzedałem na allegro :ok:

 

EDIT

 

a ten zaczep widać że nie orginalny... ja mam inny

 

ten jest tak skonstruowany żeby w razie czego znowelować pomyłkę która może zaistnieć podczas wycinania otworu na zaczep

Cześć ludzie, podpowiedzcie czy jest szansa gdzies dostać takie uchwyty co są w podłodze na powyższym zdjęciu kolegi by przypiąć stopery dywaników, bo mam takie połamane w swoim. i dywanik suwa się, podeślijcie jakieś namiary na ten uchwyt czy jak to tam się nazywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności