Skocz do zawartości
Gość a_r_t_i

AWX na sterydach :)

Rekomendowane odpowiedzi

No co zrobisz jak kolego taki głodny wiedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ironia, ludzie, ironia... :)

 

W każdym razie gratuluję Wam opanowania i takiego poważnego podejścia do tematu, który jest wałkowany dosłownie co 3ci post :)

 

Czy komuś żyłka przez przypadek nie pękła? :ok

Edytowane przez tomek1192

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli śmiało moge moje AWX 130 podkręcić na 160 i będzie wszystko dobrze??????????????

w Rzeszowie robią to za 400 zł.

Kumpel wirusował swojego passata b5 90 KM po zabiegu zdecydowanie inny samochód... Jeździ już ponad rok i wszystko ok

 

Do Darona masz 2h drogi:D to jest tak jak z mocą wat głośnika: są waty chińskie i waty PowerBass. Daron jest właśnie tym PowerBassem:D

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Nie wytrzymają. Po 10tys km wszystko szlag trafi, a spalanie może wzrosnąć nawet i o 2-3l.

ODRADZAM! :ok

 

He chyba moje autko jest jakieś zaczarowane. Przekręciłem na chipie ponad 20 tysi km, wsio wszystko bangla:zeco

nie wracam do serii poczekam aż coś się wysra:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do Darona masz 2h drogi

Z powrotem 1h

Ją mam do Darona 350km w jedną stronę i byłem już z dwoma passatami, jestem zadowolony a paski latają dalej. Jeden z 90km na 197km i 397Nm a drugi z 130km na 197km i 397Nm i nic się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drodze powrotnej od Darona jeszcze mandat trzeba doliczyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, kumpel wracajac od Darona 500 zarobil i 10pkt. I bylo jechac 170 na 90. Najlepszy byl text glin, co pan tam ma ze moglismy Pana dogonic Insignia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności