Skocz do zawartości
kiarka

Swap tylnych lamp 3B->3BG.Pomocy!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

lampy...

zeby zmienic zarowki przeciez nie trzeba lampy wyjmowac i ze koszykiem zmieniarki tez sie zmienia

Tzn. w 3BG zmieniasz lampy na 3B i odwrotnie w zależności od nastroju?:niewiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dokladnie

widzisz myslales ze mnie zaskoczysz a tu ja zaskoczylem ciebie ;)

zajrzyj w moj temat ;)

niekoniecznie od nastroju ale sie zdarza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzisz myslales ze mnie zaskoczysz a tu ja zaskoczylem ciebie

Nie miałem zamiaru cię zaskakiwać,myślałem,że po prostu się przejęzyczyłeś.

niekoniecznie od nastroju ale sie zdarza

Zaskoczyłeś mnie,bo wiem że przekładają z 3BG do 3B,natomiast odwrotnie jeszcze się nie spotkałem.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego ze nikt tak nei robi to wlasnie ja tak zrobilem tylko dolozylem ledy :)

bdb737d0202f4a02.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Też mam zamiar dołożyć lampy FL do mojego passata.

Mam zamontowany fabryczny hak PEKO i przy obu lampach jest taki adapter skąd wychodzą kable do przekaźnika przyczepki.

Czy jeśli przy samej lampie zmienię położenie pinów (tzn nie w wiązce przed adapterem tylko w samym wejściu z adaptera do lampy) to czy przyczepka będzie mi świecić normalnie czy jest z tym więcej zawodów?

pozdrawiam

 

na foto na dole widać wtyczkę z instalacji samochodu która wchodzi w adapter

6cf2f132ea3d8f73m.jpg

a0dbe0dfa6fcf176m.jpg

92eaa7a522603f23m.jpg

Edytowane przez 89Bartezz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3B9 945 257 C potrzebne mi oprawki do kierunkow jak by ktos mial niepotrzebne to dajcie mi znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 podstron ma temat. A nikt nawet nie umieścił Passata sedana z lampami od 3BG. Ciekawy jestem jak auto wygląda z takimi lampami w ciągu dnia nie w nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 podstron ma temat. A nikt nawet nie umieścił Passata sedana z lampami od 3BG. Ciekawy jestem jak auto wygląda z takimi lampami w ciągu dnia nie w nocy.

 

Spróbuj je włożyć,jak ci się uda,to umieść zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj je włożyć,jak ci się uda,to umieść zdjęcie.

 

Z niektórych postów wywnioskowałem, że komuś się udało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z niektórych postów wywnioskowałem, że komuś się udało ;)

Po przespawaniu tyłu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.

Panowie, czy mogę te adaptery: http://www.passatplus.de/umbauteile/rueckleuchten/RL_Adapter.jpg można zakupić w elektronicznym, żeby samemu zamienić przewody i tylko wpiąć się w te oryginalne przy lampie?

czy można je kupić w ASO?

A druga sprawa, (tylko proszę nie krzyczeć :/:) bo przeczytałem cały post i nie mam pewności. Jeżeli kupię lampy od FL i będą bez wkładów, to muszę wkłady dokupić osobno, bo moje od B5 nie będą pasowały ?

 

Czy może mi uprzejmie ktoś powiedzieć, czy uszczelki tylnych lamp od B5 kombi są identyczne i będą pasować do B5 FL ? ? ?

Edytowane przez marasec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś jakieś aktualne zdjęcia jak trzeba zrobić mocowanie dwóch śrub dla lamp z polifta?

Nigdzie nie ma żadnych zdjęć ;/ są linki które już nie działają albo dawno wygasły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak jeśli ktos dojrzy mój post to mam takie pytanko, bo czytam ze nie da sie wlozyc do Passata przed liftem lamp od poliftowego. To powiedzcie mi, jakie mam alternatywy, jeśli chciałbym zmienić standardowe "klosze" ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie tak jeśli ktos dojrzy mój post to mam takie pytanko, bo czytam ze nie da sie wlozyc do Passata przed liftem lamp od poliftowego. To powiedzcie mi, jakie mam alternatywy, jeśli chciałbym zmienić standardowe "klosze" ??

Nie da się w sedanie, bo mają inny kształt. W kombi sie da i w warsztacie widziałem temat o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja chce wymienić tylnie lampy ale mam pytanie  , mam przed lifta kombii kupię polifice kombii 

Po lifcie mają 4 mocowania , ma ktoś zdjęcia jak je przymocować ? bo jak wyczytałem 2 otwory pasują a 2 trzeba dodac jakieś kątowniki ma ktoś fotki jakie ? chce kupić wszystko przed rozebraniem wszystkim z wymianą kabelków w kostce sobie poradzę . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako że na pierwszej stronie część zdjęć wcięło z poradnika dotyczącego zmianę lamp z 3b na 3bg to udało sie znaleźć podobny poradnik w języku angielskim więc jak komuś sie przyda to git.

https://www.passatworld.com/forums/b5-information-base/227805-b5-5-wagon-tails-b5-wagon.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

Dlaczego u mnie kierunkowskaz (a raczej jego oprawka) połączona jest z wkładem dodatkowym kabelkiem z wtyczką?

3B9945257B.jpg

Mam na myśli wtyczkę numer jeden.

20200207_164523.thumb.jpg.c8c0f8554ab45af00d6706a2ce1de63e.jpg

 

Do niej podłączona jest wtyczka. I dwa kabelki przylutowane do oprawki. A drugie dwa do takiej samej wtyczki (nie jest widoczna na zdjęciu, jest pod tym oplotem) - i do tej drugiej wtyczki nie jest nic wpięte.

Posiadam hak i wszystko działa.

Z kolei gdy odepnę wtyczkę to nie mam kierunkowskazu.

To tak ma być czy oprawka powinna mieć połączenie za pomocą tych blaszek we wkładzie?

20200207_164355.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności