Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Yyy... a czego tyczy się ten post bo nie bardzo kapuję co nie pasuje :niekumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Chciałem Was prosić o radę w sprawie halogenów do B4.

Posiadam reflektory główne oraz całą instalację potrzebną do podłączenia fabrycznych halogenów.

Co będzie najlepszym rozwiązaniem aby lepiej widzieć pobocze. Przejrzałem forum i widzę dwa rozwiązania.

1. Zakup z allegro całego kompletu http://allegro.pl/vw-passat-b4-93-halogen-halogeny-lewy-i-prawy-kpl-i1419972239.html Nie wiem o ile polepszy się widzialność (pasuje żarówka H1)?

2. Zamontować nad zderzakiem okrągły halogen przykładowo podam http://sklep.wesem.pl/4/6599/Halogeny_samochodowe_przeciwmgielne_i_drogowe_typu_HO1.

Czy do tych halogenów można włożyć żarówki HB3?

Czy są jakieś różnice między H3 a HB3. Z tego co przeczytałem to HB3 ma 65W czyli o 10 W więcej niż zwykła H3.

Może jakieś inne rozwiązania?

Na xenony brak funduszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te halogeny z allegro są warte wrzucenia do kosza oryginalne fajnie pobocze oświetlają a że na xenon cie nie stać to dobrze bo przynajmniej nie zostaniesz nazwany debilem przez normalnych ludzi a co do żarówek to na pierwsze spojrzenie oka to nie są zamienne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc kupię oryginalne halogeny. Tylko jak je odróżnić od podróby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ori to ma na obudowie hella na szkle też hella ale jeszcze B i Ecoś tam zależy gdzie wydane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie niska cena tych halogenow z allegro. 33zł za komplet to one chyba cale musza byc z plastiku. Ori ciężko znaleźć. W podobnym wątku koledzy kiedyś polecali soczewkowe halogeny przeciwmgielne, pisali że dobrze świeci. Poszukaj wątku na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ludzie nie kupujcie niczego z tej firmy ve-ga ja tam kupiłem lampy do passka tragedia jedna inna i druga inna te co mam stare są o niebo lepsze niż te nowe lepiej używany ori niż chińska podróba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwnie niska cena tych halogenow z allegro. 33zł za komplet to one chyba cale musza byc z plastiku. Ori ciężko znaleźć. W podobnym wątku koledzy kiedyś polecali soczewkowe halogeny przeciwmgielne, pisali że dobrze świeci. Poszukaj wątku na forum.

Soczewkowe też są do bani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności