Skocz do zawartości
killer666

[Climatronic] Zerwany pasek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie działają nawiewy. Zerwany pasek od klimy. Jak założę pasek, to wszystko będzie OK, czy mam się spodziewać wydatków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie działają nawiewy. Zerwany pasek od klimy. Jak założę pasek, to wszystko będzie OK, czy mam się spodziewać wydatków?

 

a przed zerwaniem paska był nawiew ?? moim zdaniem od klimy to nie będzie chłodzenia za nawiew odpowiada silnik wentylatora znajdujący po stronie pasażera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

święta prawda, to dwie różne sprawy klima i nawiew, przy uszkodzeniu kompresora nawiew powinien być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie działają nawiewy. Zerwany pasek od klimy. Jak założę pasek, to wszystko będzie OK, czy mam się spodziewać wydatków?

 

a przed zerwaniem paska był nawiew ?? moim zdaniem od klimy to nie będzie chłodzenia za nawiew odpowiada silnik wentylatora znajdujący po stronie pasażera

 

Nie wiem, bo taki kupiłem :zawstydzony:

 

Czy do ciepłego powietrza i klimy są 2 różne czy jeden wspólny wentylator. ógłby mi ktoś podesłać jakieś linki do aukcji na maila [email protected] ?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden wspólny, ale nie kupuj narazie wentylatora podjedź do elektryka niech sprawdzi bo może wentylator jest sprawny tylko brak sterowania nim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już działa. Nie łączył po prostu. Obyło się bez elektryka. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :)

 

od niedawna jestem posiadaczem paska 1.9 TDI kombi rok 2000 przed liftem

zgodnie z zleceniami kolegów z forum jeżdzę na ustawionym climatroniku auto 22 st . w garazu ma tp ok 15 - 17 st wiec raz na 10 dni zał clime na LO na kilka minut chłodziło ok . Jednocześnie zauważyłem iz auto głosniej pracuje w trybie auto a cichnie w econ i tak trwało.

Teraz kontrolowałem stan oleju i płynów od wspomagania i chłodniczego ale stwierdziłem iz ma zerwany pasek wieloklinowy od klimy , przed kupnem nowego próbowałem sprawdzić czyli ruszyć koło od strony klimy przy zał auto i econ niestety jest sztywne i nie da sie go obrucić co może być przyczyną

( elektrozawór ? ). :eek: :638: :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności