Skocz do zawartości
Gość mario f

Gdzie zmieniarka?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mario f

Gdzie jest zamontowana seryjna zmieniarka cd w Passacie b5 rok 98?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Moze byc albo w desce rozdzielczej przy samym radiu o panelu sterowania klima/nawiewem, lub w bagazniku w lewym schowku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yarcio

zależy jaka, ja mam seryjnie zmieniarkę zamontowaną w schowku w Bagażniku w lewym boku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
zależy jaka

Masz racje Yarcio :ok:

Zapomnialem dodac, ze zmieniarka z przesuwana klapka, taka w ktorej wymienia sie cala kasete z plytami jest umieszczona w bagazniku w lewym schowku (tez tak mam), z kolei zmieniarka, do ktorej plytki sa wrzucane pojedynczo jest montowana z konsoli srodkowej deski rozdzielczej lub w podlokietniku (w 3BG).

Od razu uprzedzam, ze w 3BG tez byly zmieniarki montowane w konsoli centralnej i bagazniku :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kazdym passacie B5 znajde kabel od zmieniarki jesli mam radio beta? bo zmieniarki nie widze;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w kazdym passacie B5 znajde kabel od zmieniarki jesli mam radio beta? bo zmieniarki nie widze

 

niestety nie, kabel od zmieniarki jest tylko wtedy kiedy autko opuscilo fabryke ze zmieniarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak seryjnie nie było zmieniarki to kabla nie będzie do zmieniarki ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jak seryjnie nie było zmieniarki to kabla nie będzie do zmieniarki ??

No to chyba logiczne, że nie będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podepne się pod ten wątek ponieważ mam podobny problem, nie moge znaleść zmieniarki w pasacie b5 fl kombi 2003r 101KM, na radiu jak nacisne CD pokazuje "CD CHANGER" a potem "no CD"

w instrukcji jak czytalem jest napisane ze stylu po lewej i trzeba 2 pokretla przekrecic w przeciwna strone do wskazowek zegara, do schowka zagladalem ale nic tam nie ma tylko trojkąt i gasnica no i nie otwiera sie pokretlami to gdzie moze byc ta zmieniarka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w podlokietniku patrzyles?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagladałem do podłokietnika przedniego i tylniego i nic może nie ma zmieniarki ? to dlaczgo napis changer i no cd zamiast: no changer ? moze ten typ tak ma ? Pomocy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napis changer i no cd sugeruje ze masz podlaczona zmieniarke. Te komunikaty nie biora sie z powietrza.

Napisz jeszcze jakie radio masz: Gamme V?

 

Ps: pod radiem nie masz czasem CD playera? (moze to glupie pytanie ale lepiej sie upewnic)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam sprawdzilem dokladnie i chyba nie ma zmieniarki, na radiu jest napis VW beta

a komunikat po nacisnieciu cd wyglada tak w odpowiedniej kolejnosci: no cd CHANGER

to chyba znaczy ze nie ma jednak :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pytanko ja wiem gdzie mam zmieniarke i otorz jednego dnia wlozylem plytki do niej i wszystko gralo nastepnego dnia zona dolozyla dobrze 2 plyty do niej i juz nie gra. Na radiu wyskakuje mi "no disc" Jaka moze byc tego przyczyna ? Cos czytalem o wilgoci ale zeby az tak zeby nie gralo i nie widzialo plyt nawet. Moze jakies ustawienia zmienila mi zona i teraz nie wiem co i jak i gdzie :) Dzieki za podpowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...jednego dnia wlozylem plytki do niej i wszystko gralo nastepnego dnia zona dolozyla dobrze 2 plyty do niej i juz nie gra..

 

jesli to CDC Panasonica (orginal VW) z wyciaganym magazynkiem to:

wyciagnij jeszcze raz magazynek, sprawdz poprawnosc wlozonia plyt, wloz ponownie magazynek dociskajac go do konca. Zasun dokladnie klapke - w tym czasie musi byc slyszalny dzwiek mechanizmu magazynka poszukujacego plyt CD. Jesli to nie pomoze odlacz zasilanie od CDC. Jesli dalej nic wtedy zostaje Ci proba czyszczenia soczewki lasera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy żeby ze zmieniarki wyciągnąć magazynek przyciskiem EJECT, trzeba

mieć podłączone do niej radio ? (pytam bo nie miałem nigdy zmieniarki a

teraz mam).

 

 

Nie mam jeszcze radia (pusta kieszeń) a jest zmieniarka chciałem wyciągnąć

z niej magazynek, ale gdy wciskam EJECT nic się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Navik dzieki za podpowiedz musze zobaczyc jeszcze przez odlaczenie zasilania. Wyskakuje mi ciagle eject na radiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam problem ze swoim Passatem... Zakupiłem kosz zmieniarki do Passata b5 sedan. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji jak zdemontować tapicerkę przy siedzeniach???? Dodatkowo po zamontowaniu kosza czy będzie pasowała moja tapicerka do niego, czy będzie potrzebna inna???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie była w bagażniku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności