Skocz do zawartości
Gregtrix

Pomocy! MFD!

Rekomendowane odpowiedzi

moze lektor jest sciszony...?

 

Chyba nie, bo mu normalnie mówi, ze wyliczam droge i czas .......

Pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo podobny problem.

Kupiłem Passata z navi MCD (inst fabryczna) zmieniłem na MFD i moim zdaniem nie działa jak powinna. Wyznaczam trase, nastepnie navi ja przelicza i pozniej echo.. :zalamany: połazenie samochodu aktualizuje po 500-1000m i nie wydaje komunikatów głosowych. Po podłaczeniu wszystkich kabli do MFD została mi jedna wtyczka (a w niej 2 kable) na ktora nie mie bylo juz miejsca. Drugi poroblem to fale radiowe w MCD radio działało bez problemu, a w tej nie bardzo :zalamany: Aby odbierala jakas stacja musi byc silny sygnał, nawet bardzo silny (działa tylko Zetka, reszta przerywa).

Z góry dziekuje za pomoc.. :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamyk198, musisz wyjąć navi i sprawdzić wszystkie połączenia (antena gps,radiowa i reszta wtyków), przede wszystkim czy jest podłączona przez adapter "plug and play" bo bez niego to zawsze działa jakoś dziwnie,jeśli masz dojście do kompa(vag-a) możesz podłączyć auto i sprawdzić sobie samą navi i radio.Może być też problem przy samej antenie, tam też są złącza.Jestem też po przekładce z MCD na MFD i u mnie jest wszystko ok a tą wtyczką (czerwona) się nie przejmuj w niej został sygnał ABS i coś mało ważnego skoro navi działa bez zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilem auto vag-iem i wykrył mi błąd czujnika predkosci pojazdu.

00625-Vehicle speed signal.

03-00

Sprawdziłem czujnik działa(na climatronicu wyswietlana jest aktualna predkosc wiec czujnik działa).

Czy moze byc tak, iz po przełożeniu MCD na MFD gdzies "zaginoł" sygnał predkosci, lub w kazdej nawi (mcd-mfd) jest gdzie indziej podłączony.

Z gory dziekuje za zainteresowanie. :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy moze byc tak, iz po przełożeniu MCD na MFD gdzies "zaginoł" sygnał predkosci, lub w kazdej nawi (mcd-mfd) jest gdzie indziej podłączony.

potrzebujesz taki Adapter "Plug&Play", bo inaczej będziesz miał dalej problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności