Skocz do zawartości
Gregtrix

Pomocy! MFD!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Mam duzy problem i nikt nie moze mi pomoc. Otoz kupilem niedawno Paska z nawigacja MFD. Nawigacja ta nie chciala ruszyc. Po podjechaniu do warsztatu gdzie zalmuja sie instalacja navi okazalo sie ze montowali ja jacys partacze. Ale to nie wszystko. Po uporzadkowaniu wszystkiego okazalo sie ze moja nawigacja sklada sie z nowej gory i starego dolu. Ktos zlozyl ja z dwoch czesci i powiedziano mi ze nawigacja nie ruszy bo dol(ten stary, ma za malo pamieci aby wczytac mape). Po zaprogramowaniu celu pokazuje sie na wyswietlaczu taka klepsydra i nic wiecej. Czy moze mi ktos pomoc w tej kwestii. Moze ktos ma na sprzedaz nawi MFD na czesci. POMOCY!!! Pozdrawiam! :zalamany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Widze ze nie bardzo moge liczyc na pomoc.

Po wyjeciu navi i zrobieniu porzadku w konsoli (nowy kosz, nowy kabel NAVI 26 MAX, nowa antena GPS) nawigacja zaczela dzialac ale tylko na symbolach. Wszystko pokazuje na czas, lektor informuje w pore ale niestety dalej mapa nie chce sie wczytac. Pozdrawiam! :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A laser masz czyszczony ?????? Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyszczony az sie swieci!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyszczony az sie swieci!!!
a słyszałeś kiedyś coś o przesunięciu soczewki laseru podczas czyszczenia :przestraszony: ,ktoś coś o tym kiedyś pisał...nie wiem ile w tym prawdy :583: ale może to się stało u ciebie i laser kwalifikuje się do wymiany... jeśli masz MFD to dodam od siebie, że niedawno wymieniałem napęd ,zapłaciłem za niego troszkę ponad 200pln.pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wyświetla symbole, to nacisnąłeś może ten duży okrągły przycisk z prawej? Jak nacisnąłeś i nadal wyświetla symbole, to jest coś nie halo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówiąc "symbole" macie na myśli strzałki itp... ??

jeśli tak to włącza się je przez naciśnięcie klawisza w lewym górnym rogu "powrót"-ikonka nakładających się okienek, a do widoku mapy powraca się poprzez naciśnięcie enter czyli prawe pokrętło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety chyba jednak mam problem z wbudowana pamiecia, gdyz tak jak wspomnialem mam stary dol w MFD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ddisel

Mógł byś dać namiar na firmę która sie zajmuje navi bo w okolicach wawy nie mogłem znaleźć.

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Oto druga firma w Konstancinie:

 

Paco Electronics

 

ul. Borowa 33

05-510 Konstancin Jeziorna

tel.: +48 503 65 28 69

fax: +48 22 754 34 02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! Oto druga firma w Konstancinie:

 

Paco Electronics

 

ul. Borowa 33

05-510 Konstancin Jeziorna

tel.: +48 503 65 28 69

fax: +48 22 754 34 02

Od dwóch lat gość wisi mi 400 zł, kilkanaście razy obiecywał oddać, ale nigdy nie miał czasu ani pieniędzy.

Jak ktoś zleci mu coś do zrobienia to proszę zapłacić 400 zł mniej. Dam prowizje za odzyskanie !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość general

Mam pytanie, czy wystarczy włożyć płytę czyszczącą do mfd?? czy żeby go wyczyścić muszę rozebrać i przetrzeć laser ??? nie chce mi czytac plytki z mapa polska a niemiecka odczytuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinno się czyścić ręcznie a nie płytą (chociaż i tak robią)

 

czytałem że czyszczenie płytą może uszkodzić laser...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gps_sys

popieram

 

widzialem kilka laserow zniszczonych przez tanie plyty czyszczace z hipermarketow

 

wymiana lasera 270zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adam bw

kazda nawi ma swoj symbol a,b,c,d.na obudowie powinienes miec zaznaczone.skoro masz inny dol czyli starszy musisz wpisac tak mysle starsze oprogramowanie.ostatnio naprawialem swoja navi w zakladzie w berlinie zaplacilem 180euro ale czyta teraz nawet kopiowane .jesli chcesz podam ci adres moze oni ci cos poradza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym że jak wyznacze jej trase to powiem że olicza trase a potem że trasa została obliczona. Na fisie pokaże ile jest kilometróm a navi potem milczy niepokazuje gdzie jechać ani nic nie mówi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Problem polega na tym że jak wyznacze jej trase to powiem że olicza trase a potem że trasa została obliczona. Na fisie pokaże ile jest kilometróm a navi potem milczy niepokazuje gdzie jechać ani nic nie mówi ??

 

Jak się na drodze nic nie dzieje, to tak ma milczeć. Bo musisz dojechać do jakiegos skrzyzowania, lub innego wydarzenia na drodze, to wtedy przemówi, nawet jakies 500 m przed.

A przycisniej sobie po tych jego glosowych wyliczeniach przycisk INFO to przemówi.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi sie że po odebraniu z serwisu zapomniałem podłączyć wtyczki CAN !

I teraz wszystko ładnie śmiga !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności