Skocz do zawartości
Gość piotrek n

pompka paliwowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość piotrek n

witam ostatnio padla mi pompka paliwowa :rozpacz: i chcialem ja wyciagnac ale nie wiem jak. Rozkrecilem wszystko tak ze widzialem pompke poodchylalem plastiki( chyba zatrzaski) w do okola pompki a ona jak siedziala tak siedzi i ani drgnie.

 

 

 

passat b-3 silnik 2e

 

z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem!!!

Pompe wyciagnoles z zbiornika???Jezeli nie to opis jak to zrobic masz w FAQ!!!Jak pompe masz wyciagnieta.musisz sciagnac gorna pokrywe obudowy (kosza)!!!Poodchylaj te wlasnie zatrzaski,o ktorych piszesz i...wklad wyciagasz ciagnac go do gory!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sl@wek, jakaś nowatorska metoda !! Wsadzasz łape w zbiornik, chwyutasz kosz pompy, obracasz mocno w lewo i wyjmujesz do góry. Nic nie odginasz !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotrek n - ostatnio w swoim Pasku wymieniałem pompę.

Skoro już widzisz pompę to jest już wyjęta ze zbiornika, lub też patrzysz na nią w zbiornik.

 

Jeśli jest jeszcze w zbiorniku zrób tak jak napisał stempel72 (jak kupowałem swoją to dostałem pompę razem z obudową zmontowaną w całość - na Allegro często oferowane są same pompy bez obudowy).

 

Jeśli natomiast jest już wyjęta to na górze są 3 śrubki, które musisz odkręcić, a po bokach obudowy są gumy, które wyciągasz (gumy te są czymś w stylu amortyzacji), a następnie musisz troszkę podważyć plastiki obudowy, żeby wyjąć pompę.

Przy rozbieraniu uważaj na oringi i pamiętaj w jakiej kolejności wchodzą.

 

Powodzenia :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilos1

jak juz jest temat pomki paliwa ta ja mam podobne pytanie, padl mi wskaznik poziomu paliwa i nie wiem od czego zaczac moze jakas podpowiedz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Też podepnę się pod temat.

Pompa paliwa ma filtry siatkowe. Jeden okrągły na dole i drugi taki podłużny na boku.

Domyślam się że pierwszym paliwo jest zasysane. A do czego ten drugi?

Dodam, że ten drugi był mocno zabrudzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Moze od samego licznika jesli jest ok to problem lezy w baku czyli na łączeniu kabli uszczelki pusciły i zalało te łaczenia pinow. Było tak u mnie wyjecie wysuszenie i wymiania uszczelek pomogła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności