Skocz do zawartości
Łysy

Letni spocik propozycja terminu

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że nie będzie to po 05.08 ponieważ będę odpoczywał w Mielnie-Unieściu i chętnie bym się z wami spotkał i powspominał Zlot w Spale , cóż może jeszcze będzie nam dane się spotkać ale w innym terminie - życzę udanej imprezy.

Maciek, a kto mówi, żeby nie zrobić 2-giego tydzień później ;)

 

Łysy ...co o tym sądzisz?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nogami dłońmi i moja lysą pałą jestem za :rotfl::rotfl::rotfl: zrobimy w lipcu a za 2 tygodnie zrobimy następny nie ma zadnego problemu :hurra::hurra: takze zainteresowanych prosze o sledzenie wątku. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za :hurra::hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nogami dłońmi i moja lysą pałą jestem za :rotfl: :rotfl: :rotfl: zrobimy w lipcu a za 2 tygodnie zrobimy następny nie ma zadnego problemu :hurra::hurra: takze zainteresowanych prosze o sledzenie wątku. Pozdrawiam

 

hmm...łapiesz sobie punkciki Damianku :D...kto wie, co Ciebie zastanie jutro czy w pon. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kotem

Ja bym sie pisal na 21-22 lipiec potem odpadam jesli zdecydujecie sie na ten termin to poproszę dwa miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zrobimy w lipcu a za 2 tygodnie zrobimy następny nie ma zadnego problemu

jestem też za dla mnie może być spocik co tydzień :hurra:

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dudek

bierzcie swoje malzowiny (malzonki :rotfl: ) bo moja mowi ze sie moze nudzic :) ehh ona jeszcze nie czuje klimatu patrzenia sie na paski z piwem w reku :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bierzcie swoje malzowiny (malzonki :rotfl: ) bo moja mowi ze sie moze nudzic :) ehh ona jeszcze nie czuje klimatu patrzenia sie na paski z piwem w reku :vw:

 

 

uwierz mi ze nie bedzie :ok: zawsze zaczynamy spocik od mycie auta czym zajmuja sie nasze kobity podczas gdy my raczymy sie piwkiem mysle ze i tym razem bedzie tak samo :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bierzcie swoje malzowiny (malzonki :rotfl: ) bo moja mowi ze sie moze nudzic :) ehh ona jeszcze nie czuje klimatu patrzenia sie na paski z piwem w reku :vw:

 

 

uwierz mi ze nie bedzie :ok: zawsze zaczynamy spocik od mycie auta czym zajmuja sie nasze kobity podczas gdy my raczymy sie piwkiem mysle ze i tym razem bedzie tak samo :rotfl:

 

A potem urządzamy grilla z potraw przyrządzonych przez kobiety... Tak więc widać znaczącą rację (po)bytu kobiet na zlotach :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uwierz mi ze nie bedzie zawsze zaczynamy spocik od mycie auta czym zajmuja sie nasze kobity podczas gdy my raczymy sie piwkiem mysle ze i tym razem bedzie tak samo

potwierdzam kobiety to podstawa :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grupa zachodniopomorska prosze o szykowanie sie sie na termin 28 lipca :hurra: Miejsce zostanie podane w najblizszym czasie kazdy zostanie o nim poinformowny :ok::hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super :hurra: Teraz wystarczy modlić się o pogodę i jakiejś miejsca na 2-dniowy spocik. Spocik grup Zachodniopomorskiego i Pomorskiej (czyli grupa Północ) też zapowiada się ciekawie. Ja piszę się na 18 sierpnia w okolice Kołobrzeg/Koszalin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle pogoda dopisala:)), przez was to idzie zbankruotwac na paliwo<rotfl>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I znowu my najdalej mamy:D

No raczej to będzie pośrodku między Szczecinem a 3miastem. A spocik Zachodniopomorski gdzieś bliżej. :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak po krótce zero szansy na miejsce nad morzem na spot dwudniowy :dobani: mam na oku teren agroturystki grilek miejsce na passaciki wszytko na miejscu. Wiecej szczegołów jutro jak i link poglądowy jak to wyglada :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktoś by był chętny mógłbym się przejechać do Bornego Sulinowa załatwić jakieś noclegi i ewentualnie tam można by było urzadzić taki spocik. okolica dość malownicza, bardzo blisko jeziorko i ceny nie sa tak wygórowane jak nad morzem :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jak obiecałem tak pisze. Jest to gospodarstwo agroturystyczne położone 6 km od Gryfic. 28 lipiec póki co jest wolnym terminem na imprezowanie gdyż wczoraj bylem i rozmawiałem z właścicielem. Do dyspozycji mamy ognisko, grill, parking dla naszych pociech, oraz pełne wyżywienie z tym ze gościu oczywiście chce za wszystko kasę. Dlatego poinformowałem go ze jedzenie przywozimy sami bo to myślę lepsze rozwiązanie jak i alkohol :ok: Niestety noclegi ma wszystkie wykupione takze z 2 dniowego spotu nici :zalamany: I teraz najważniejsze jeśli macie ochotę połowic rybki to jest staw jeśli popływać na kajakach po rzecze Redze wszytko na miejscu :ok: z jednym małym ale....Z racji ze to agroturystyka facet chce pieniążki za każdą osobe i tu może pytanie czy interesuje Was taka forma spociku czy szukamy innego miejsca. Dodam ze sam koszt jeśli wjezdzamy na grilka i piweczko autkmi wyniesie kolo 12 zł (od osoby) jeśli będziemy chcieć popływać kajakami koszt wzrośnie choć ceny są do negocjacji. Pomyślcie bo miejsce jest naprawdę super no i nasze passki mamy na oku :ok:

 

A tu link jak wygląda to miejsce agroturystyka kłodkowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cena mysle atrakcyjna, jednak nie rozumiem jak wyglada sprawa noclegu, bo jechac na piwko, czyt. piwka to sie nie da tego samego dnia wrocic, wiec czy sa szanse na nocleg, np namiot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie - ten temat dot. tylko lipcowego spotu grupy zachodniopomorskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że koszt ok. 12zł to nie majątek a miejsce prezentuje się całkiem całkiem

ja jestem na tak :ok: a Wy jak myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności