Skocz do zawartości
sergiusz-

Służby mundurowe - w naszym klubie....

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam was panowie i współczuję takiego wyboru

Ja to ujmę inaczej - każdy jest kowalem swojego losu i robi to, co lubi. Wiec nie wiem - czego tu współczuć. A to, ze widać niejednokrotnie pijanych wysoka rangą oficerów... - no cóż - więcej się słyszy na przykład o pijanych lekarzach, kierowcach szkolnych autobusów...itp. Jeden pracuje w McDonaldzie i sprzedaje frytki na wynos, inny chodzi w mundurze a jeszcze inny jest przedstawicielem handlowym. Zadna praca nie hańbi. I jedni mają uprzedzenie do wojskowych, inni do lekarzy, jeszcze inni do polityków..... i tak w kólko można opowiadać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie, nie o te jednostki chodziło. :eek::rotfl:

Ja to ujmę inaczej - każdy jest kowalem swojego losu i robi to, co lubi. Wiec nie wiem - czego tu współczuć. A to, ze widać niejednokrotnie pijanych wysoka rangą oficerów... - no cóż - więcej się słyszy na przykład o pijanych lekarzach, kierowcach szkolnych autobusów...itp. Jeden pracuje w McDonaldzie i sprzedaje frytki na wynos, inny chodzi w mundurze a jeszcze inny jest przedstawicielem handlowym. Zadna praca nie hańbi. I jedni mają uprzedzenie do wojskowych, inni do lekarzy, jeszcze inni do polityków..... i tak w kólko można opowiadać

Myślę że masz rację Danek jak ja miałem iść służyć były inne czasy, przysięgało się na uległość do naszych he he "przyjaciół" a tego moja wolna dusza by nie zniosła. Przed o moim wyborem stanęły obrazy mojego znajomego który wraz z załogą swojego Tanka dostał rozkaz przeprawy przez rzekę, i niestety ani tank ani załoga jego tego nie przeżyła, zostali pod wodą. Myślę że widok mojego byłego teścia podpułkownika wracającego z pracy i padającego za drzwiami pijanego dopełnił szalę goryczy. Poza tym nienawidzę przemocy i broni. A to że ktoś wybiera tę drogę jest jego wyborem (czy do końca?). Czy nie przemawiają za tym względy ekonomiczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WSP JW4392

 

No ja też JW 4392 :hyhy: , strażak :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak by było.

Kuczlaw tylko mi nie mów, że Twój nik to przykrywka Półtoraka :przestraszony::!!

:rotfl::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
że Twój nik to przykrywka Półtoraka

:D na Gocie pracuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuczlaw OT robisz :rotfl:........ yyy bo to w sumie w OT temat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Daaanielllek

Ja co prawda to prawda nie chcialem isc do wojska,ale wiedzialem ze Mnie to nie uniknie wiec poszedlem na ochotnika. Na samym pozcatku nie bylo za fajnie,ale z biegem czasu sie przyzwyczajalem i powiem wam,ze troche Mi tego brakuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od 2005r funkcjonariusz Służby Więziennej.

 

Pozdrawiam wszystkich klawiszy

Edytowane przez Robu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh generałów nie chcą brać ;(

 

:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to że ktoś wybiera tę drogę jest jego wyborem (czy do końca?). Czy nie przemawiają za tym względy ekonomiczne?

Z lekka dziwne pytanie. Każdy wybiera pracę w miarę opłacalną. Co prawda nie jestesmy najlepiej zarabiajacą grupą w PL, ale nie narzekam. Świadczenia zdrowotne też swoje robią. No i emerytura po krótszym okresie czasu :D

 

kuczlaw - a ty w końcu strażak jesteś czy wojskowy :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze wzgledow ekonomicznch z tej pracy zrezygnowalem a gdy sie tam wybieralem nie kasa mna kierowala, ale to juz mi OT pachnie. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arturionidas

witam 25 lat w wojsku wojska obrony plot w Lesznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 lat d-ca drużyny OPP KWP w Olsztynie

Edytowane przez arkady375

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O prosze kolega z Leszna z naszej pieknej jednostki organizujacej maraton, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plastikbiker. Piękna to ona była 11 lat temu jak w niej służyłem. Teraz jak byłem tam z moim 5 letnim synem żeby mu pokazać jak wygląda to trochę bylo mi wstyd. Trawa do kolan, przepełnoione śmietniki, prawie każdy z komórką przy uchu i ogólnie......... Pozdrawiam, niemundurowy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jak narazie 5 lat w wojskach lądowych. Saper.

1 Brzeska Brygada Saperów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno saper myli się tylko dwa razy ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trawa do kolan, przepełnoione śmietniki, prawie każdy z komórką przy uchu i ogólnie......... Pozdrawiam, niemundurowy !

Coz ja tam trawy nie kosze, ani smieci nie wywoze za reszte tez nie odpowiadam :rotfl:

a jak sie jest z dala od ukochanego miasta to wszystko sie wspomina jako piekne

 

Witam wszystkich. Jak narazie 5 lat w wojskach lądowych. Saper.

1 Brzeska Brygada Saperów.

Ten jak widac Danek jest dobry bo od 5 lat sie nie pomylil i oby tak dalej i jak najmniej minek na drodze zycze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten jak widac jest dobry bo od 5 lat sie nie pomylil i oby tak dalej i jak najmniej minek na drodze zycze :D

Plastikbiker - widzę, ze nie znasz tego powiedzenia :D Saper myli sie tylko dwa razy. Jeden raz już się na pewno pomylił, bo.....

- ożenił się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności