Skocz do zawartości
sergiusz-

Służby mundurowe - w naszym klubie....

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie to znalazłeś ? na youtube ? nie masz pojęcia o czym piszesz,chłopcze.

Chłopców to szukaj na Centralnym.Jeżeli masz jakieś wątpliwości i sądzisz że takie treści nie powinny byc tu pisane,poprzyj to odpowiednim zapisem z Ustawy o Ochronie informacji niejawnych.Po drugie,zajrzyj na NFOW,poczytaj jakie tam tematy są poruszane. Nie mam pojęcia dlaczego się pienisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wojsko to taka instytucja, że często są różnego rodzaju nagonki zależnie od pomysłów rządzących ;)

 

Teoretycznie każdy, żołnierz powinien mieć to co jest wymagane. W praktyce wiadomo jest inaczej. Żołnierz to też człowiek, a wśród ludzi są tacy, którzy stosują się do wymaganych reguł i zasad, ale są też tacy, którzy mają podejście olewatorskie. Sam lubię porządek i nie żałuję jak muszę coś dokupić do sortów, ale znam też niejednego już emeryta, który na pożegnanie nie miał co na siebie włożyć bo, albo mundur nie obszyty, albo obszyty jeszcze stopniem z przed x lat. Kiedyś to była "kadra" git, a teraz to bee. :lol

 

 

 

W Legionowie masz 2 sklepy mundurowe. Naprzeciwko TWKL i Błękinego Centrum. W tym drugim szło wszystko zamówić i obszyć ;)

 

Dzięki wiem o tym. Mundury mam już obszyte od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A BGS'y wyprane? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam nie wiem czy dobry temat wybrałem ale czy u Was sprawdzają skarpety ?

aaa i czy gacie z misji trzeba zdać? Można oddać z drachem ? :lol :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam nie wiem czy dobry temat wybrałem

To jest najlepszy temat do tego, żeby wszyscy "mundurowi" co wieczór wstawiali tu w swoich postach fotki umytych nóg, wypranych skarpet i butów wystawionych przed drzwiami:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i butów wystawionych przed drzwiami

reszta będzie jak więcej łykne piwka :lol

DSC_0292.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eszta będzie jak więcej łykne piwka

Gdzie jest krzyż? :lol3 Gdzie są syry ? :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga młody w szeregach :D Państwowa Straż Pożarna od 1 lipca 2013r :D Strażak stażysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne życzenia dla wszystkich tych,którzy nie śpią by spać mógł ktoś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki (a w sumie to moja córka): dlaczego dalmatyńczyk jest psem kojarzonym ze strażą pożarną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaano, nie obraź się ale chyba już czas na emeryturę...

Kuczi i stało się ! Emka ! W sumie to już dwa lata ale zapomniałem o temacie -może to i dobrze dla co po niektórych.

Dla uczestników tematu życzę wszelakiej pomyślności w służbie,awansów,podwyżek i medali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla uczestników tematu życzę wszelakiej pomyślności w służbie,awansów,podwyżek i medali.

 

Wielkie dzięki. Każdy z nas kiedyś będzie musiał podjąć decyzję o odejściu na zasłużoną emeryturę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kuczi i stało się ! Emka ! W sumie to już dwa lata ale zapomniałem o temacie -może to i dobrze dla co po niektórych.

Dla uczestników tematu życzę wszelakiej pomyślności w służbie,awansów,podwyżek i medali.

 

Kurczę, mi już 5 w tym roku pyknie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki. Każdy z nas kiedyś będzie musiał podjąć decyzję o odejściu na zasłużoną emeryturę.

 

No bogu dziękować ja od 8 miesięcy już emeryt, jakoś nie rozpaczam z tego powodu. W końcu czuję że żyję. Ale kolegom w służbie życzę wytrwałości, cierpliwości i wszystkiego co najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam termin odejścia 30.09.2016 r.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo coraz większej głupizny w RESORCIE - nadal będę trwał na stanowisku :haha

Choć jakby "dobrze policzyć" to mam już chyba pełną (razem z misjami kościelnymi :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Choć jakby "dobrze policzyć" to mam już chyba pełną (razem z misjami kościelnymi )
Ja dopiero od sierpnia 2015 ciesze sie prawami emerytalnymi, a tak to teraz 4 miesiace z zyciorysu mam wymazane, bo szkole sluzbe przygotowawcza ;)

 

A tak ogolnie to pozdrawiam Cie kolego ;)

 

Byles jeszcze pozniej na jakiejs "wycieczce"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomimo coraz większej głupizny w RESORCIE - nadal będę trwał na stanowisku

Choć jakby "dobrze policzyć" to mam już chyba pełną (razem z misjami kościelnymi )

Danek, ale to że chodziłeś do przedszkola wojskowego, to Ci się nie wlicza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A tak ogolnie to pozdrawiam Cie kolego ;)

Wzajemnie pijaku :zdrowko: :bry2

 

 

Byles jeszcze pozniej na jakiejs "wycieczce"?

Z chęcią bym pojechał, ale nie ma gdzie :kwasny:

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Danek, ale to że chodziłeś do przedszkola wojskowego, to Ci się nie wlicza :P

 

Akurat to, do którego chodziłem - było państwowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest moda na " dziurawe wojsko " w styczniu pani szeregowa rozwaliła mi zderzak w rocznym vw crafter wyjeżdżając z PKT na jazdę adaptacyjną. Ręce mi opadły. U Was też są podobni profesjonaliści?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności