Skocz do zawartości
sergiusz-

Służby mundurowe - w naszym klubie....

Rekomendowane odpowiedzi

Mdli mnie

 

No i niech tak pozostanie bo wygląda na to że jesteś zakompleksiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mdli mnie jak czytam tą waszą jeśli można to tak nazwać "dyskusję".Czy jesteście tak ograniczeni by nie wiedzieć że miarą waszych wypowiedzi pozostała część cywilna tego forum ocenia armie ? jakby nie było naszą armie czyli nas ?

W takim wypadku nie dziwię się że społeczeństwo ma taką a nie inną opinie o nas- dziękuje wam za to i życzę powodzenia w pobieraniu coraz to nowszych gaci,następnych misji,bohaterskich na nich pobytów,filmów i teledysków-obrońcy Ojczyzny.

 

zluzuj poślady, rzuć kwitem. Każdy traktuje - no prawie każdy - ten wątek jako "humor"i jakąś tam wymianę informacji, ale nie można być takim sztywnym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spóźnione ale są - wszystkiego dobrego dla Braci z SG z okazji naszego święta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy w Waszych jednostkach przełożeni sprawdzają czy zostały zakupione białe koszule z kr. rękawem na śmiesznych apelach mundurowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Służyłem w dwóch różnych JW nigdy nie sprawdzali wszystkich sortów. Zawsze tworzą wybiórczą listę i to sprawdzają. Nawet jak znajduje się na niej w/w koszula i ktoś nie ma to przymykają oko lub jeden drugiemu pożycza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Służyłem w dwóch różnych JW nigdy nie sprawdzali wszystkich sortów. Zawsze tworzą wybiórczą listę i to sprawdzają. Nawet jak znajduje się na niej w/w koszula i ktoś nie ma to przymykają oko lub jeden drugiemu pożycza ;)

 

w mojej jednostce także wybiórczo sprawdza się sorty mundurowe z tym, że po wypłaceniu mundurówki jest nagonka na białe koszule i obszycie munduru jeśli żołnierz był na misji baretkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dzieci, wieczny płacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dzieci, wieczny płacz.

 

Akurat twoje zdanie nie jest brane pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaano, nie obraź się ale chyba już czas na emeryturę...

 

Normalne pytanie a Ty jak zwykle zgryźliwy i arogancki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuczlaw zaraz będą pytania czy używane gacie z misji trzeba zdać w kraju ? a jeśli tak to czy trzeba je wcześniej wyprać ?

 

To jest właśnie obraz naszej dzisiejszej armii-"kadry" zawodowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale niech pytają, nie masz nic do powiedzenia to po prostu nie pisz, ugryź się w język...

 

Wg Ciebie o czym mają pisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg Ciebie o czym mają pisać?

 

A o czym tylko chcą tylko nie o problemach chłopczyka z patykiem który robi pif-paf i przypadkowo mu jaja obrosły a jak sie przewrócił przed WKU to powiedział -tak.

Sami sobie rysują taki obraz gdzie apel mundurowy,koszula taka czy inna jest aż takim problemem by cały świat z nim zaznajomić.

Nikt nikogo na siłe nie wcielił do armii,każdy w którymś tam momencie musiał powiedzieć -tak,chce- czym zobowiązał się na przestrzeganie jakiś norm,wymagań itd. No to w czym teraz problem ?

Jest dosyć chamskie,ogólnie znane powiedzenie-zapisałeś się do psiarni,to teraz szczekaj- więc gdzie jest problem ?

I nie mów mi kuczlaw że całą swoją służbe robiłeś to co uważałeś za stosowne i co wynikało tylko z twoich obowiązków na zasadzie polecenie-wykonanie unikając całej durnej tego otoczki,ile razy musiałeś zrobić coś tak a nie inaczej bo tak to widział d-ca ?

W jakim stopniu zniszczono twoją kreatywność i inicjatywe w pracy nakazując ci zrobić cokolwiek zgoła innego czy inaczej ?

Zawsze się z tym zgadzałeś ? na pewno nie ,ale wykonywałeś.

I teraz na tym tle chcesz uczestniczyć w dyskusji poświęconej białej koszuli ?

Tak jestem za tym by był to wątek,temat jak to zdun_VW napisał z humorem i do wymiany informacji ale nie na temat gaci !!! typu- "ty,u was sprawdzają skarpety ? nie ? a u nas tak i to jeszcze czy wyprane","a ja pokazałem skarpety starej i ty wiesz co ? no co ? zaliczyli mi "

Tego oczekujecie od tematu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polityczny się trafił ?:wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem za tym by był to wątek,temat jak to zdun_VW napisał z humorem i do wymiany informacji ale nie na temat gaci !!!

 

sęk w tym, że nie pamiętam, że pisałem coś takiego hehehe no ale to była sobota i prawie druga w nocy, więc pewnie tankowałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polityczny się trafił ?:wmorde

Gdzie to znalazłeś ? na youtube ? nie masz pojęcia o czym piszesz,chłopcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jestem za tym by był to wątek,temat jak to zdun_VW napisał z humorem i do wymiany informacji ale nie na temat gaci !!!
Jano, jesli poruszane watki w temacie Tobie nie odpowiadaja to zaloz swoj temat i tam sie udzielaj. Oprocz Tobie nikomu innemu to nie przeszkadza, wiec OCK?

 

Pzdr z Manas. Czas do domu powrocic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pzdr z Manas

 

Może to wytnę bo SKW czyta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może to wytnę bo SKW czyta

 

Dobry pomysł z tym wycięciem. Robi się off top przez jedengo uzytkownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedengo
:rozpacz , no comments.

Coś na armijną nute

599814_419162168134075_1203368133_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po wypłaceniu mundurówki jest nagonka na białe koszule

Wojsko to taka instytucja, że często są różnego rodzaju nagonki zależnie od pomysłów rządzących ;)

 

Teoretycznie każdy, żołnierz powinien mieć to co jest wymagane. W praktyce wiadomo jest inaczej. Żołnierz to też człowiek, a wśród ludzi są tacy, którzy stosują się do wymaganych reguł i zasad, ale są też tacy, którzy mają podejście olewatorskie. Sam lubię porządek i nie żałuję jak muszę coś dokupić do sortów, ale znam też niejednego już emeryta, który na pożegnanie nie miał co na siebie włożyć bo, albo mundur nie obszyty, albo obszyty jeszcze stopniem z przed x lat. Kiedyś to była "kadra" git, a teraz to bee. :lol

 

obszycie munduru

W Legionowie masz 2 sklepy mundurowe. Naprzeciwko TWKL i Błękinego Centrum. W tym drugim szło wszystko zamówić i obszyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności