Skocz do zawartości
karman_82

Wprowadzenie kodu MFD wersja A

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie porsze o podpowiedz we wprowadzeniu kodu do Navi wersja A .

Jak wyglada owa czynnosc .

Tak poza tematem , czy wersja nawi nie ma znaczenia w podlaczeni przez adapter odtwarzacza DVD?

Jesli temat sie powtarza prosze o usuniecie.

 

Z gory serdecznie dziekuję za pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[scroll:39404f5c1e]1:[/scroll:39404f5c1e]

 

Strona 64 instrukcji obslugi:

Usuwanie blokady elektronicznej

Wprowdzenie prawidłowego numeru kodu powoduje zniesienie elektronicznej blokady.

Należy koniecznie przestrzegać następującej kolejności postępowania:

• Włączyć system.

Po pojawieniu się ekranu startowego z logo VW, pojawi się menu do wprowadzania kodu ze wskazówką „Wprowadzić swój kod liczbowy”.

• Wprowadzić kod liczbowy zaznaczając przyciskiem menu na listwie cyfr kolejne cyfry i każdą potwierdzać nacisnięciem przycisku.

Cyfry zostaną wprowadzone w cztery pola liczbowe, u dołu.

• Potwierdzić kod, przy czym zaznaczyć przyciskiem menu pole OK i nacisnąć przycisk menu.

Wskazówka

Kod można potwierdzić również naciśnięciem i przytrzymaniem (dłużej niż 2 sekundy) przycisku menu.

Urządzenie jest ponownie przygotowane do pracy.

Wprowadzenie nieprawidłowego numeru kodu

Po potwierdzeniu nieprawidłowego numeru kodu miga napis SAFE w polach liczbowych,

pod którymi pojawia się meldunek „Pierwsze wprowadzenie kodu nieprawidłowe”.

Teraz można powtórzyć proces wprowadzania jeszcze tylko jeden raz.

Jeżeli ponownie wprowadzony zostanie nieprawidłowy kod, w polach liczbowych wyświetlony

zostanie napis SAFE. Pod polami liczbowymi pojawia sięk omunikat „Urządzenie zablokowane”.

Urządzenie zostanie zablokowane na ok. 1 godzinę, tzn. nie będzie można go uruchomić.

Po upływie godziny, w czasie której urządzenie musi być włączone, a kluczyk umieszczony w wyłączniku zapłonu, gaśnie wskazanie próby i blokade elektroniczną można usunąć w sposób opisany wyżej.

Nadal obowiązuje jednak cykl – dwie próby, jedna godzina blokady.

Wskazówka

Jeżeli karta urządzenia z numerem kodu została zgubiona, należy zwrócić sięd o ASO samochodów VW.

 

[scroll:39404f5c1e]2:[/scroll:39404f5c1e]

 

Jak wynika z doswiadczen forumowych obsluga przelaczania navi w tryb video po podaniu napiecia na pin7 jest zalezna od wersji softu w navi.

 

http://www.forum.vw-passa...sci-vt13415.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam walnięty wyświetlacz jak na zdjęciu. Pierwszy raz mam do czynienia z taką nawigacją, choć poprzednio też miałem Paska B5, ale z 2000 roku z przed liftu. Czy ktoś z kolegów mógłby mi opisać dokładniej jak w instrukcji, jak wprowadzić kod? Mam następujące pytania:

 

- od jakiej liczby zaczyna się wpisywanie kodu? Od "1000" czy od "0000"? ważne, bo muszę liczyć "kliknięcia"

- wiem że cyfrę którą się wpisuje wybiera się prawą gałką menu. Przez jedno krótkie "kliknięcie" przechodzi się do zmiany tej cyfry, kręcąc gałką wybór cyfry i kolejne krótkie kliknięcie wraca się do wyboru następnej cyfry do edycji?? dobrze to rozumiem?

P1200426.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam walnięty wyświetlacz jak na zdjęciu. Pierwszy raz mam do czynienia z taką nawigacją, choć poprzednio też miałem Paska B5, ale z 2000 roku z przed liftu. Czy ktoś z kolegów mógłby mi opisać dokładniej jak w instrukcji, jak wprowadzić kod? Mam następujące pytania:

 

- od jakiej liczby zaczyna się wpisywanie kodu? Od "1000" czy od "0000"? ważne, bo muszę liczyć "kliknięcia"

- wiem że cyfrę którą się wpisuje wybiera się prawą gałką menu. Przez jedno krótkie "kliknięcie" przechodzi się do zmiany tej cyfry, kręcąc gałką wybór cyfry i kolejne krótkie kliknięcie wraca się do wyboru następnej cyfry do edycji?? dobrze to rozumiem?

[ATTACH=CONFIG]97468[/ATTACH]

 

poszło na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hoinka przeciesz pisales w onnym temacie i ci odpowiedzialem na pytanie ne rozumie dlaczego sie tyle dopytujesz skora masz to opisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności