Skocz do zawartości
Wally

Spot Olsztyn - info pierwszy post

Rekomendowane odpowiedzi

Pochwal się spalaniem tego bydlaka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze spalanie tego Audi zalezy od tego jaki kierowca bedzie nim jezdził!!

hehe u jednego spali 20l/100km a u drugiego 60l/100km

Ale jak to napiasł Jasiek KOZACKIE AUTO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pochwal się spalaniem tego bydlaka

 

to gablota dla mafiozów a nie ludzi liczących ile pali na setkę ;) a dla zaspokojenia Twojej ciekawości to na trasie spala 17-20l/100km... :) w mieście ponad 30...

 

a tak na marginesie to w bagażniku takiego auta to i do lasu "przejażdżka" musi być przyjemnością... no chyba że łopata będzie uwierać :P

Edytowane przez jasiek83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasiu widzę że Huuumor dopisuje ja jak to bywa po urlopie dowiedziałem się że niedziela pracująca no ale chyba powoli się przyzwyczajam do tego że jak coś się dzieje to ja pracuje .... sorry koledzy i koleżanko że ostatnio opuściłem kilka spotów no ale wiecie jaką mam sytuacje .

Życzę miłej zabawy i wielkiej ryby na starówce hi hi może być dla naszego ochroniarza aby tylko mógł ją objąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trochę OT na koniec... co gablotką wczoraj jeździłem po dolnym śląsku... bajka.. 6-litrowa 12-cylindrówka A8 quattro... 450KM... czarna z beżową skórą i czarnymi szybkami... kozackie autko...

 

W12 musi robić robote;)

W domu zagościlo A8L QUATTRO 4.2FSI 350km i jak mam okazje sie przewiezc to na sporcie to wbija niemilosiernie a zakrety lepiej nie gadac but w podlodze a to sie klei. Miazga normalnie. Az nie jestem sobie w stanie wyobrazic co robi takie S8 badz W12

 

a tak na marginesie to w bagażniku takiego auta to i do lasu "przejażdżka" musi być przyjemnością... no chyba że łopata będzie uwierać :P

 

Nie ma co uwierac, kufer to ma taki wielki ze jezdzac na zloty to mozna tam spokojnie przekimac jeszcze z osoba towarzyszaca;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - wczoraj miałem okazję pogadać z kolegą z VsV. Generalnie plan jest taki że BMW OL i VSV (oraz pewnie inne kluby) chcą zorganizować pożegnanie sezonu na lotnisku w Ornecie. Atakacje typu grill, palenie gumy i 1/4 otwarte dla wszystkich. Więcej info jak będą oficyjalne terminy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie - wczoraj miałem okazję pogadać z kolegą z VsV. Generalnie plan jest taki że BMW OL i VSV (oraz pewnie inne kluby) chcą zorganizować pożegnanie sezonu na lotnisku w Ornecie. Atakacje typu grill, palenie gumy i 1/4 otwarte dla wszystkich. Więcej info jak będą oficyjalne terminy...

 

czyli nic ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy kto co lubi - jeden zapach skarpetek drugi zapach palonej gumy :) Oczywiście jest to luźna propozycja ;) nic na siłe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będziesz znał konkrety to napisz... może będę akurat w Lubominie to podjadę na chwilę... ;) oczywiście jak czas pozwoli... skoro mam do wyboru zapach śmierdzących skarpet czy palonej gumy.. to wolę gumę... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko że ja wole zapach świeżego piwka :564: przy meczyku a zapach palonej pseudo pirelli i do tego grila na deszczu przy temp plus 12 stopni nic ciekawego :587:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stuku jak bedziesz znał date to pisz!!

ja z checia wpadne!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie :) temat narazie wstępnie na spotach omawiało BMW i VsV. Będą konkrety to napiszę napewno ;)

 

p.s - Pozdro Remuś - naprawdę bardzo żałuje że nie miałem okazji się dzisiaj z Tobą spotkać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miałem Ci oddać te diody ... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jutro przyjadę na mój pierwszy w życiu spot :D oczywiście o ile nie będzie padać, bo przyjadę rowerem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy kolego zaprzaszamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie miał ktoś pożyczyć napęd DVD do peceta na parę dni? ... choćby na jutro... muszę podmienić dla sprawdzenia bo mi czyta CD a DVD nie widzi od pewnego czasu... może na spota ktoś przywiezie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnij się po 19 :D Mam i mogę wziąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie - wczoraj miałem okazję pogadać z kolegą z VsV. Generalnie plan jest taki że BMW OL i VSV (oraz pewnie inne kluby) chcą zorganizować pożegnanie sezonu na lotnisku w Ornecie. Atakacje typu grill, palenie gumy i 1/4 otwarte dla wszystkich. Więcej info jak będą oficyjalne terminy...

 

Słyszałem coś, że Honda też się szykuje. Czekam na jakieś szczegóły bo chętnie bym skorzystał z takiej imprezki.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w pracy miałem znów okazję spotkać się z kolegą z VsV. Wszystko jest w trakcie uzgadniania :) Jak wspomniałem parę postów wyżej, będą konkrety napewno napiszę ;) pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis okolo 17 bede w NO;) wiec jakby ktos chcial jakiegos spota zrobic to nr znany jest;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności