Skocz do zawartości
Wally

Spot Olsztyn - info pierwszy post

Rekomendowane odpowiedzi

IMPREZA MIKOŁAJKI

 

Zbieramy listę osób chętnych na off-party w Mikołajkach. (zainteresowani wiedzą o co chodzi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ja jade!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławek a kiedy to ma być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,a może spot w niedziele podczas motopikniku na lotnisku Dajtki ? jako że ja startuje w wyscigach na 1/4 mili zapraszam do kibicowania ,Passat na dzień dzisiejszy ma około 280 KM i robi pierwszą 100km/h w niecałe 6 sekund ...tak wiec będziecie mieli na co popatrzeć :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co panowie :D Mamy poniedziałek to standart ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To standardowo meldować się na dzisiejszym spocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To standardowo meldować się na dzisiejszym spocie.

 

Pomyślcie przy okazji nad jakąś dobrą miejscówką na grilla w Olsztynie lub w okolicach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak termin wrześniowy odpada bo mamy zamiar jechać na dorsza kiedy dokładnie nie wiemy. Ustaliliśmy, że zrobimy grilla 29.08.2009r. za zgodą Dzozefa na jego działce około 2 km za Olsztynem jadąc na Mrągowo. Bliższe szczegółu wkrótce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to czekamy na bliższe info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok to czekamy na bliższe info

 

Byś był na spocie to byś się dowiedział co i jak ...

 

 

Bodzio wie o co chodzi.

Edytowane przez arkady375

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że robi sie klub wzajemnej adoracji........ci co nie są na spotach niemuszą nic wiedzieć ......brawo Panowie i oby tak dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poczytać inne wątki to nie łaska :). Jest wszystko opisane w innym wątku. Wystarczy poszukać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A poczytać inne wątki to nie łaska . Jest wszystko opisane w innym wątku. Wystarczy poszukać

 

 

Dokładnie tak Sławku, czytajcie forum dokładnie. A ty kolego syncro 2.2 co cię tak uraziło? Zapraszamy na spota i jak masz ochotę na grilla tylko niestety do Olsztyna. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już lecę...wyrywam się.... tak samo ja Wy przyjechaliście do Ediego...chłopak skakał przez miesiąc żebyście łaskawie się zjawili a w końcu się wszyscy wypieli....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
już lecę...wyrywam się.... tak samo ja Wy przyjechaliście do Ediego...chłopak skakał przez miesiąc żebyście łaskawie się zjawili a w końcu się wszyscy wypieli....

 

 

 

Że co kto skakał Edi???? No nie mogę ty wiesz co piszesz kolego. Jak będziesz w temacie to wtedy coś sensownego napisz. Na grillu był amikrzyś, bo jedynie on mógł inni z różnych przyczyn nie dotarli wszak MR nie jest tak daleko. Więc jeżeli nie interesuje cię spot w Olsztynie z grillem nie zabieraj stanowiska bo robisz niepotrzebny ferment. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Że co kto skakał Edi???? No nie mogę ty wiesz co piszesz kolego. Jak będziesz w temacie to wtedy coś sensownego napisz. Na grillu był amikrzyś, bo jedynie on mógł inni z różnych przyczyn nie dotarli wszak MR nie jest tak daleko. Więc jeżeli nie interesuje cię spot w Olsztynie z grillem nie zabieraj stanowiska bo robisz niepotrzebny ferment. Pozdrawiam.

bardzo dobrze napisane Arku popieram cie w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał pasacik98

ok to czekamy na bliższe info

 

Byś był na spocie to byś się dowiedział co i jak ...

 

 

Bodzio wie o co chodzi.

 

Więc jeżeli nie interesuje cię spot w Olsztynie z grillem nie zabieraj stanowiska bo robisz niepotrzebny ferment. Pozdrawiam.

 

 

już mnie nie interesuje...trzymaj dalej w tajemnicy co ,jak i kiedy i dziel sie tylko z tymi co są na spotach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
już mnie nie interesuje...trzymaj dalej w tajemnicy co ,jak i kiedy i dziel sie tylko z tymi co są na spotach

 

Nic nie trzymam w tajemnicy całe info jest napisane na forum ale żeby wiedzieć trzeba je czytać a nie tylko ostatnie posty. Koniec dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzę że robi sie klub wzajemnej adoracji........ci co nie są na spotach niemuszą nic wiedzieć ......brawo Panowie i oby tak dalej

 

Mariusz, spójrz TUTAJ

Info o grillu wisi już prawie tydzień czasu.

Nie ma co bić piany. Załatwiaj sobie kierowce, kupuj kiełbaski, piwo i wpadaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby było sprawiedliwie i bez wyrzutów z którejś ze stron to ja nie mogłem być w Mrągowie, nad czym ubolewam, i w Olsztynie też nie będę... wczoraj byłem służbowo w Legnicy i dwa najbliższe weekendy jestem poza Olsztynem... i taki jest finał końca lata w moim wydaniu... pozostaje życzyć wszystkim udanej zabawy w ciepłym "rodzinnym" gronie ;)

 

i trochę OT na koniec... co gablotką wczoraj jeździłem po dolnym śląsku... bajka.. 6-litrowa 12-cylindrówka A8 quattro... 450KM... czarna z beżową skórą i czarnymi szybkami... kozackie autko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności