Skocz do zawartości
Gość Tomek27

Falowanie obrotów - diesel

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczął by od przeczyszczenia przepustnicy i jej adaptacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos wyczytalem rowniez ze moze to byc spowodowane brakiem katalizatora. A go nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy pytaja. Ale u mnie na biegu jalowym nic nie faluje. Na polskich drogach jest ok. Ale autostrada po niemczech,stala predkosc. I to tak jakby od szybkiej jazdy sie dzialo

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Ciul wie. Wymienie przeplywke i olej w skrzyni.zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam paska b5fl '03 1,9tdi 101km. Padło ładowanie. Dziś po odebraniu od mechanika (wymiana mostka i regulatora napięcia) zauważyłem, że na luzie przy postoju lekko falują obroty, a wraz z nimi (w tyn samym rytmie) światła i podświetlenie kokpitu. Powinno się z czasem ustatkować czy coś jest nie halo?

 

Dodam jeszcze, że gdy auto jest dłużej nie odpalane np. po nocy przy odpaleniu bateryjka nie znika i wyświetla się błąd generator verkstatt, ale gdy dodam gazu błąd znika. Zauważyłem również, że na luzie przy dodaniu gazu światła mocniej biją tak jak i podświetlenie kokpitu. Auto zaprowadziłem spowrotem do mechanika, stwierdził, że pewnie sprzęgiełko alternatora i mam jeździć aż padnie całkiem. Nie wiem już sam czy kolejna część jest do wymiany czy ktoś poprostu "wyrzeźbił aby odpalało"...

Może by spróbować akumulator naładować na maksa, bo niestety do nowych nie należy.

Edytowane przez Virus92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc kiedyś też tak miałem ale zmieniłem czujnik temp.silnika i przestało dzisiaj dalej to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności