Skocz do zawartości
Gość Jacusnik

Cykliczny SPOT Grupy Wlkp. ......

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe gdzie sie podział moderator ?? :[ Zwinął kase i zwiał. ;)

heheh...jak sie nie ma czasu, to tak jest...

Przeciez to nie ja ustalam terminy i lokalizację :zdegustowany:

Propozycje przecież możesz podać, nie??

Korona z głowy nie spadnie

Jeśli spot miałby się odbyć to tylko w przyszłym tygodniu myśle - później bedzie za blisko z terminem do Spały i frekwencja może nie dopisać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można jechać w ulubione miejsce Danka - Kineapolis :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
booommax napisał/a:

Propozycje przecież możesz podać, nie??

 

No przeciez już podałem - co wy na to :?::hyhy: Nastepny SPOT (lipcowy czy też sierpniowy) - może być gdzies w BYDZI - żeby sprawiedliwie było i każdy będzie miał wtedy mniej więcej podobną ilość kilometrów do przebycia.

 

karson226 napisał/a:

Zawsze można jechać w ulubione miejsce Danka - Kineapolis

To nie moje ulubione miejsce - a Maximusa - podobno uwielbia poręcze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacusnik

Jestem ZA żeby spocik odbył sie w bydzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.jak spot odbedzie sie w sierpniu to i ja przujade.Bede akurat w Polsce i znalazlbym chwile.pzdr :vw::ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i chyba w tym miesiacu będzie lipa :kwasny:

Frekwencja w temacie - mizerna

Liczba chętnych - mizerna

Liczba propozycji - mizerna

 

Eeeehhh...... :583:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Frekwencja w temacie - mizerna

Liczba chętnych - mizerna

Liczba propozycji - mizerna

Dlatego, że nie wychylamy się za bardzo, bo po co w tym miesiącu...zresztą widać, jak sam napisałeś po frekwencji.

Danek organizuj coś, to się wpadnie do Ciebie, ale w moim przypadku dopiero w sierpniu...praca, praca, praca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boommax - w sierpniu wyjeżdżam na urlop "nach MAZUREN". A żeby COŚ zorganizować :?: Grilla nie mam skąd wziąc, bo ja swoje wywieźc musiałem do teściów, bo jak "grillowałem" na tarasie, to mnie "uprzejmi sąsiedzi" PODJE*****LI i miałem "wizytę WŁADZY w domq.

Żeby malowniczo było, to można jechać np: do Kruszwicy (Mysia Wieża, jezioro.....) lub też PRZYJEZIERZE. Choć w drugim przypadku, to teraz już tam tłoczno się robi, bo ....wiadomo - temperatury wysokie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tropek

witajcie

jestem nowy i bardzo chetnie bym sie spotkal na spocie z kolegami z grupy.miejsce obojetne moze byc nawt bydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witajcie

jestem nowy i bardzo chetnie bym sie spotkal na spocie z kolegami z grupy.miejsce obojetne moze byc nawt bydgoszcz

Bydgoszcz obsługuje grupa kuj-pom...u NAs to bardziej okolice pięknych jezior reg.konińskiego tudzież ok. Poznania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacusnik

przeciez nie ma grupy kujawsko pomorskiej... no chyba że się myle z racji że dopiero co została utworzona?? :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacusnik - no właśnie się reaktywuje ta grupa. Tak więc teraz będzie można organizować czestsze spotkania i wybierac sie w dalszym ciagu na SPOT-y grupy POZNAŃ :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak Danek napisał , kuj-pom trzeba reanimować w tym celu został tez utworzony wątek Ilu nas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nikador

Witam.Panowie przygarniecie na spoty skromnego B3 razem z jego właścicielem?W towarzystwie samych B5 możemy co prawda wyglądać delikatnie mówiąc archaicznie ale pomysłów na dobrą zabawę i humoru na pewno Nam nie zabraknie.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Panowie przygarniecie na spoty skromnego B3 razem z jego właścicielem?W towarzystwie samych B5 możemy co prawda wyglądać delikatnie mówiąc archaicznie ale pomysłów na dobrą zabawę i humoru na pewno Nam nie zabraknie.Pozdrawiam.

 

No wiesz cooooo :?: Niewazne - czy masz B3 czy B6 - łączy nas marka kolego. Możesz mieć nawet B1 - nam to w żadnym wypadku nie przeszkadza :ok:

Nie oceniamy ludzi po "zasobie portfela" - kogo na jakie auto stać - kumasz :?: Masz PASSATA i to się liczy :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wiesz cooooo :?: Niewazne - czy masz B3 czy B6 - łączy nas marka kolego. Możesz mieć nawet B1 - nam to w żadnym wypadku nie przeszkadza :ok:

Nie oceniamy ludzi po "zasobie portfela" - kogo na jakie auto stać - kumasz :?: Masz PASSATA i to się liczy :-D

 

Święta Racja :ok::vw::hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rainman777 - tu sporo ludzi czuje "dyskomfort". Nie wiem czemu uwazają sie za "gorszych" (z góry przepraszam, jeśli kogoś uraziłem tym tekstem - nie miałem tego na celu). Jak toś już ma B1 bądź B2, to nawet nie startuje w rankingu na "Passata miesiaca" - a dlaczego :?: Na SPOT-y też nie przyjeżdża - a dlaczego :?: Luuudzie - nie ma się czego wstydzic (bo chyba takie macie odczucia). Liczy się "znaczek na grillu" i "napis na klapie" (choć z tym różnie bywa, bo każdy ma inną konfiguracje, bądź całkowity brak oznaczeń - "kapujecie" o co chodzi :hyhy: ). Nikt wam w portfel nie zagląda.

 

No :!: Może taki apel choć trochę natchnie do działania, posiadaczy aut

z segmentu B1 - B3 :super:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak toś już ma B1 bądź B2, to nawet nie startuje w rankingu na "Passata miesiaca" - a dlaczego

 

Takie bryczki mają dusze.Ostatnio nawet krytykowano B3 i B4 . Ciesze sie , że są forumowicze podobnego zdania jak ja. :ok::hurra::vw::vw::vw::vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Passat to Passat :vw:

Tylko z drugiej strony prawda jest taka, ze B5 jest chyba najwiecej na tym forum, a na pewno najwiecej jest tematow w dziale B5.

Dzial B1-B2 jest najubozszy-pewnie z racji malej ilosci uzytkownikow :zalamany:

Jak pisza przedmowcy, nie ma co czuc jakiegos dyskomfortu, nie ma powodu czuc sie gorzej, tylko trzeba pisac i pojawiac sie na spotach (mnie jeszcze na zadnym nie bylo :wstyd: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krawcol napisał/a:

Tylko z drugiej strony prawda jest taka, ze B5 jest chyba najwiecej na tym forum, a na pewno najwiecej jest tematow w dziale B5.

 

No tak - jest ich najwiecej, bo czasy się zmieniają. Przeciez jeszcze pare lat temu za takie B5 co mam - trzeba było wyłożyc coś koło 40000 zł. Zaczęlo się od B3-ek - najpierw każdy kupowal, bo cena spadała z powodu nowszego modelu. Z B4 - podobnie. Miałem auto w mieście jako chyba 5-ąty (B4 oczywiscie) - wiecej nie zauważyłem. W ciągu 2 lat liczba B4 tak szybko wzrosła, ze cieżko było zliczyc. Podobnie z B5. Jeszcze rok temu było może z 7-9 takich aut a teraz jest ich wiecej niż Polonezów :przestraszony: Z tegoż wzgledu - zapomina się o starszych modelach. Wiec ci , co je jeszcze posiadają - mogą spokojnie "wyjść z cienia" :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności