Skocz do zawartości
Gość Jacusnik

Cykliczny SPOT Grupy Wlkp. ......

Rekomendowane odpowiedzi

witam Pana DANKA :krzeslem: to bedzie jakiś mały spocik w lipcu :ok::ok: robimy coś może w połowie miesiąca A swoją drogą to szkoda ze cie niebyło w Spale :dobani::dobani: Było zaje....... :ok::hurra::padam::cwaniak::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema arkadi :!: Wszędzie dobrze - gdzie nas nie ma. Nie mogłem - więc nie byłem. No nie będe usprawiedliwienia pisał :rotfl: A co do SPOCIKU, to jak na razie nic nie wiem, czy będzie organizowany przez "reanimowaną " grupę kujawską i odbędzie się w Toruniu, bądź jego okolicy; czy też będzie SPOT gdzieś koło Poznania :zdziwko: Pisałem wcześniej o propozycjach (miejscach) - gdzie by to mogło się odbyc. Przyjezierze, Kruszwica... itp. Ale jak na razie, to z żadnej strony nie ma odzewu. Chyba sam pojade pod "Biedronkę" i zrobie cichy SPOT nr 7 :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to powiedz która biedronka :niepewny: to przyjade może Kruszwica bo chętnie bym zwiedził mysią wieże :hurra::hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nikador

No wiesz cooooo :?: Niewazne - czy masz B3 czy B6 - łączy nas marka kolego. Możesz mieć nawet B1 - nam to w żadnym wypadku nie przeszkadza :ok:

Nie oceniamy ludzi po "zasobie portfela" - kogo na jakie auto stać - kumasz :?: Masz PASSATA i to się liczy :-D

Witam.Cóż mogę powiedzieć,może to że bardzo się cieszę że mogę poznawać takich ludzi.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nadal bardzo mało chetnych :zalamany: Chyba po tej SPALE wszystkich wymęczyło :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ...... paliwa zabrakło :przestraszony::przestraszony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość coffin80

witam no ja tez jestem chetny na jakis spocik chociaz na zadnym sie jeszcze nie pojawilem zawsze cos wypadalo ,wiec cierpliwie czekam na jakis termin pozdrawiam :):cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam no ja tez jestem chetny na jakis spocik chociaz na zadnym sie jeszcze nie pojawilem zawsze cos wypadalo ,wiec cierpliwie czekam na jakis termin pozdrawiam :):cwaniak:

Pod koniec wakacji pewnie zrobimy, tak myśle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boommax - nie podoba mi się twój cytat, bo to nie są moje słowa :zdegustowany:

 

Znowu błąd skryptu :?::D

 

[center:ef4db1b47a]To teraz usuń mojego posta - skoro tak szybko się poprawiłes :ok:[/center:ef4db1b47a]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadrat vw b4

witam jestem jescze swiezy mozecie mi powiedziec kiedy i gdzie bedzie zlot vw nz naszym ternie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam jestem jescze swiezy mozecie mi powiedziec kiedy i gdzie bedzie zlot vw nz naszym ternie ??

Koniec wakacji?? :niepewny:

 

Musze paska odpicować, więc trochę poczekacie :rotfl::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
boommax napisał/a:

Koniec wakacji??

 

No to ja juz się nie załapię, bo w polowie sierpnia, wyjeżdżam na jakis (dłuższy) czas :rozpacz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to ja juz się nie załapię, bo w polowie sierpnia, wyjeżdżam na jakis czas :rozpacz:

Przyślij żonke :rotfl::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
boommax napisał/a:

Przyślij żonke :rotfl:

 

Po pierwsze: to ona nie ma "lejców" na furę; po drugie: wyjeżdżam "paskiem" - więc auta nie będzie, a po trzecie: możecie sobie wszyscy pomarzyć :fuckyou2: - marzenia nie kosztują :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pshemo
a po trzecie: możecie sobie wszyscy pomarzyć

 

Mówisz i masz: :oczami:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość malydar

jak by co to sie pisze na małe co nieco na wspólnym spotkaniu..... będę pędził z okolic LESZNA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pasiu2002

no witka, również z miła chęcią bym się podłączył :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość danielos

Witam ,wszystkich jestem nowy i mam paska od dwóch dni ,bardzo chętnie bym się z Wami spotkał i dowiedział sie czegoś o tym modelu,bo przyznam się ze to mój pierwszy pasio i pierwszy diesel.pozdro dla wszystkich :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pshemo

Gratuluje koledze nowego nabytku. Pewnie po wakacjach cos sie ruszy w temacie spotow. Jesli jestes dopisany do grupy WLKP to dostaniesz info o terminie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Kto wie cokolwiek na temat jakiegos spotu we wrzesniu lub w pazdzierniku :?:

Bede w Poznaniu przez kilka dni wrzesnia i chetni bym sie spotkal z ludzmi z forum... A od konca wrzesnia bede juz na stale, takze ,o ile pojawi sie jakis termin pazdziernikowy, to bardzo chetnie zawitam...

Kurcze, jestem na forum od 5 miesiecy i znam Was wszystkich tylko z kompa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności