Skocz do zawartości
Gość Jacusnik

Cykliczny SPOT Grupy Wlkp. ......

Rekomendowane odpowiedzi

PikoPiko czas najwyższy żebyś ty się w końcu :passatfanpokazał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest Tomuś ma racje !! :kumple :dance2:dance4:dance5

 

 

Pisał by się ktoś z grupy WLKP na sobotni wyjazd na narty do Szpindlerowego Młyna? :) 29.01.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic do oglądania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to błąd :P Alu sprzedałaś ?? Ja zakupiłem nowe 18 do siebie :)

małe OT :) a swoje 17" sprzedałeś? Bardzo mi się podobały....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak poszły za 1200zł z dwiema nowymi oponami były po regeneracji (malowaniu i prostowaniu). Szkoda Sławko ze nie wiedziałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro na spot w Śremie nie dotre ponieważ zapomniałem ze jade do babci i dziadka na kawe z okazji dnia babci i dziadka ;/ życze udanego spotu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! Jestem z lubuskiego koło zielonej góry, ale u mnie bida i nie ma jak się zorganizować w więcej osób, tu pytanie do was, oprócz jutrzejszego, jak mają się u was ogólnie spoty? Dużo autek? Robicie jakieś zawody np na czas itd, i często się widzicie? Uczę się w poznaniu i bym z chęcią wpadł na większą imprezę. Jutro niestety nie dam rady, bo auto w domu zostawiłem (taniej po poznaniu tramwajem :) ), ale tak mniej-więcej przedstawcie mi jak to wszystko u was wygląda. Pozdrowienia! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Róznie to bywa ale zawsze tutaj jest info jesli cos sie szykuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Triku88 witamy serdecznie w GRUPIE WLKP :) Tak jak Grzywa pisze - nie mamy sztywno określonego harmonogramu spotkań :) Zawsze przed spotem wstawiamy info na forum ok tygodnia wcześniej... Spoty odbywają się zawsze w weekend :) Jeśli chodzi o frekwencje jest różnie :) Ostatni spot był najliczniejszym od kiedy pamiętam :)

 

Jeszcze raz:

 

WITAMY !! :bry :dance5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)

jestem tu pierwszy raz z polecenia tego forum przez kmalinek. Chetnie bym się przejechał na jakiś spot. Może być fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mi milo:) to ile ostatnio autek bylo? a jakies konkurencje czy zabawy organizujecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkurencje?? Hmm nie :) Bardziej zabawiamy się rozmową :)

 

Kilka było :)

DSC_0070.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od niedawna dopiero jestem posiadaczem Paska i chciałbym się dowiedzieć czy na jakimś spocie jest możliwość, że ktoś z uprzejmych forumowiczów mądrzejszych ode mnie ( bo nie mam o tym póki co zielonego pojęcia) podpiął by się VAGiem pod moje autko i ogólnie zdiagnozowałby w jakiej jest kondycji a ja przy okazji zaczerpnąłbym troszkę wiedzy o VAGu.

Serdecznie Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano, jasne, na spocie zawsze jest taka opcja ;-) Jeżeli jednak zalatujesz do Poznania co jakiś czas, zawsze możesz się z kimś umówić (np ze mną) na VAG`a. Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że zostało mi trochę smyczy to zapraszam do ich kupowania :D przy większych zamówieniach rabaty...

 

Przy okazji zapraszam też drodzy koledzy na nową serię koszulek (t-shirty, polo) akurat na zbliżające się Wiosnę i Lato :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grabol wielkie dzięki za propozycję:) co jakiś czas bywam w Poznaniu...szkoda, że nie napisałem nic na forum wcześniej bo w weekend teraz byłem i prawdopodobnie będę w następnym, więc odezwę się wcześniej i jakbyś miał czas i ochotę to chętnie skorzystam z Twojej propozycji.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, wal na PW ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny spot VW WAGTEM niedziela 6luty godz 15 przy NORAUTO M1 franowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bądźcie pozdrowieni :bry

 

udało mi się zarejestrować w końcu pod innym nickiem:dobrze

 

jak już Gawor napisał kolejny spocik 6 pod M1 w Poznaniu:dobrze

 

jeżeli byłby ktoś chętny na zlot zimowy to mamy jeszcze kilka wolnych miejsc:gwizdze więcej info na vagteam.pl

 

miłego weekendu....emil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ludziszka z KALISZA czemu sie tu nikt nie udziela ani słowem ludzie z poznania piszą i piszą a KALISZ nic :( lipa nawet sie niema jak umówic bo nikogo tu niema i nikt nic niepisze :( LUDZISKA ODEZWIJCIE SIE !!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności