Skocz do zawartości
majek666

Pogaduchy opolskie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem z Kędzierzyna-Koźla. Pozdro dla grupy Opolskiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dario84 Witamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mentor80

czesc wszystkim!

majek nie zrobilem jeszcze paska, w robocie mam mlyn i na razie musze jezdzic lodzia(pasozytem)... doslownie-amorow juz nie ma a gaz musze muskac bo sprzeglo juz ledwo zipie. jak bede w opolu i znajde chwile to moze jakos sie zgadamy.

ps. jak cos wymyslicie z ta wlepa na tylna klape to miejcie mnie na uwadze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

hello ;-) pozdrawiam ;-) oplska grupe vw-passat ;-) kiedy spocik robimy byle przed sobota bo smigam do raichu ;p w tym roku pasio sie najezdzi ;-)

szerokie papcie ;-) niezla jazda ;-) trzyma jak trzeba ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich :)

 

sfaragdas po co ty do niemcowni jezdzisz :> ?

 

A co do szerokich kapci to jak dla mnie sa za szerokie moje 205 na lato kupuje Yokohame c drive 195/60 r15 zobaczymy jak sie spisza opony montowane do hondy na pierwszy montarz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiedy spocik robimy

no to panowie kiedy spocik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy proponujecie ? ja bym mial czas w drugiel polowie sierpnia lub wrzesien caly :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

hej ;-) do niemiec jak to po co na wakacje ;-) kolejne dwa tygodnie...

jade 3 lub 4 sierpnia wracam 18 lub 19 sierpnia a potem 21 do lobndynu lece ;-) na 10 dni ;-) wiec ja w opolu bede miedzy 19 a 21 sierpnia ;-)

 

majek666 a nie za wysokie te opony bierzesz?? przy 195 powinno byc 55 a nie 60... bedzie ci predkosciomierz zle pokazywal ale zato leprzy komfort jazdy ;-) ... ;-)

ja na zimie mialem 185 65 14 i powiem ze jezdzilo sie przyjemnie komfortowo ale nie tak fajnie jak na 205 50 15 ;-) na tych oponach kazdy zakret dynamicznie przejade ;-) i przy duzych predkosciach fajnie sie smiga jest tylko jedna wada ze autko daje znac o nierownosciach na drodze to wina niskiego profilu opony ale to taka mala wada i da sie jezdzic ;-) dodam ze 205 50 15 to max co producent zaleca ;-) ale na wiosne 2008 do przodu kupie 195 55 15 ;-) lepiej sie autko zbiera ;-) a tyl ma byc szeroki leprza przyczepnosc przy lekkim tyle w kombiakach ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sfaragdas to fakt ze sa za wysokie ale chce miec 15" fele (lato bo na zime mam 14) a przeklamanie to tylko (jesli dobrze pamietam) 3% wiec nie duze, ale cena o 50 zl tansze niz 195/55 wiec na komplecie troche jest. Na wyzszych jest jak napisales lepsze tlumienie i komfort a na to glownie stawiam w moim pasku. Kurde teraz jezdze na 205/50 i mi troche juz wytluklo dupe. Jak mialem 185/70 r 14 zima (poprzedni wlasciciel na tym jezdzil) to mi zawieszenie nie stukalo nic a teraz niewiem czy stuka czy nie bo ogolnie auto trzeszczy :P. Ale to i tak nic jak kumplowi obnizylem i utwardzilem punto w jego fiaciku to dopiero trzesawka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

saseta czemu nic do nas nie piszesz i sie nas nie czepiasz milo jak sie kobieta czasem odezwie brak nam kobiet w grupie :P wiesz ze bylem trzy razy w starachowicach :>:D calkiem ladne macie miasteczko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
saseta czemu nic do nas nie piszesz i sie nas nie czepiasz milo jak sie kobieta czasem odezwie brak nam kobiet w grupie :P wiesz ze bylem trzy razy w starachowicach :>:D calkiem ladne macie miasteczko :)

 

narazie obserwuje :P

 

jak wroce do Polski to osobista was opierdziele :rotfl:

 

a tak dla przypomnienia ten dział słuzy do umawiania <omawiania> spotów :cisza: a nie rozczulania sie nad oponami :wpale::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tak dla przypomnienia ten dział słuzy do umawiania <omawiania> spotów a nie rozczulania sie nad oponami

majek666 edytuj ten temat jako Pogaduchy Opolskie i wtedy nikt głupio nie będzie się czepiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SoftRM wlasnie wczoraj myslem zeby zrobic kilka tematow tak jak jest tez na vwgolfie. Zaraz sie tym zajme bo od poniedzialku robie remont kuchni i od 7 do 23 na nogach non stop nawet nie mam czasu na forum :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

Saseta widze ze mamy kobiete w grupie ;-) witamy masz CB ??;-)

 

majek666 widze ze sie zajmujesz zawieszeniami czy jestes mechanikiem ;>

widze ze chcesz zrobic pare tematow ;-) to bylo by fajne jak bys zrobil tez taki w ktorym piszemy kto kim jest i w czym moze pomoc ;-)

np:

 

Sfaragdas - Marek Opole

serwis komputerowy moge wam doradzic co i jak w komputerach.

posiadam kabelek vag ktory moge pozyczyc ;-) i pomoc w skanowaniu autka.

posiadam SWR meter do CB-radyjek tez moge go pozyczyc albo ustawic komus radyjko

dobra wiedza na temat mechaniki passata b4.

 

no i cos takiego ;-) albo jeszcze cos do tego dorzucic ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sfaragdas, fajny pomysł ale napisz to w innym temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

majek666 edytuj ten temat jako Pogaduchy Opolskie i wtedy nikt głupio nie będzie się czepiał

 

Sofciku ale ja jestem tutaj od tego aby sie czepiac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sofciku ale ja jestem tutaj od tego aby sie czepiac ;)

tak ale mądrze i sensem bo moderowenie nie polega na wywoływaniu zamętu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
majek666 widze ze sie zajmujesz zawieszeniami czy jestes mechanikiem ;>

 

Z czego to wnioskujesz ? ja studiuje infe na tej samej zasranej uczelni co ty, ale chce pracowac jako mechanik. potem jakies techniki samochodowe zrobic zaocznie zeby papier byl. Ale jesli masz jakis problem to dzwon wbijaj (tyczy sie wszyskich wielbicieli Vw i nie tylko) mam swoj warsztat kanal duzo narzedzi wiedze dosc duza tak mi sie wydaje nie jedno auto juz sie u mnie przewinelo mam Vaga wiec napewno postaram sie pomoc.

 

sfaragdas moze bedziemy to pisac w dziale " Czlonkowie grupy dajcie znac o sobie" zaraz dopisze do opisu :)

 

SoftRM nie wierze ze robicie w firmie wiazki dla vw. serio?? :&gt;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu tak pusto ?? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

hej majek666

mam problema z abs-em

wyskakuje mi blad g100

jest to Czujnik położenia pedału hamulca.

dobralem sie do tego czujnika pod pedalem stopu co jest ale jest ok...

blad wyskakuje czasami nie zawsze i niewiem od czego jest zalezny... wiesz moze cos o tym ??

pozdrawiam z niemiec z darmowego hotspota ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności