Skocz do zawartości
majek666

Pogaduchy opolskie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dawno nie zaglądałem na forum.

Obecnie jestem po wymianie turbiny!

Miałem problem z przyśpieszaniem tzn. auto przyspieszało do 2500obr później muliło sie do 3000obr, od 3000 do 3200 znowu przyspieszało i pożniej znowu muł. V-max jakie udało mi sie uzyskać na autostradzie to 130km/h (matizy mnie wyprzedzały :D ). Mechanicy z mojego miasteczka stawiali na przepływke lub którys z pompowtryskiwaczy , podmieniłem przepływke i nic.

W końcu podejchałem do Biedrzychowic, i okazało sie , że w turbina. Przy okazji wyszło ze przy podmianie przepływki uszkodzili mi wąz od recyrkulacji spalin :6:56:. 2000zł w ziemie ale silniczek mam doprowadzony do idealnego stanu-zero wycieków itp.

Polecam warsztat w Biedrzychowicach koło Głogowka- co prawda nie są tani ale perfekcyjni. www.koraszewski.com

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrett

Wlasnie zawsze kolo Koraszewskiego przelatywalem - serwisowalem u Kani. Ale to co ostatnio zrobili, i jakie mialem z tego tytulu problemy - duzo by pisac. Dlatego chyba do Koraszewskiego zawitam nastepnym razem jak bede w PL.

 

P.S. Rysio co za niewiasta w twoim avatarze tak sie wspina na Passka:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zawsze kolo Koraszewskiego przelatywalem - serwisowalem u Kani. Ale to co ostatnio zrobili, i jakie mialem z tego tytulu problemy - duzo by pisac. Dlatego chyba do Koraszewskiego zawitam nastepnym razem jak bede w PL.

 

P.S. Rysio co za niewiasta w twoim avatarze tak sie wspina na Passka:p

 

 

Hej

Ja zawsze robie u koraszewskiego i jak dotąd nigdy sie nie zawiodłem, u Kanii byłe z 2 autami i nigdy nie zrobił mi do porzadku. Koraszewski nie jest najtańszy ale wole miec drożej a porzadniej zrobione.

 

P.S. Ta laska to moja żona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrett

Swego czasu jezdzilem tez do Nysy - gosc robi z bratem, nie maja zadnych uczniow - to jest plus.

 

 

 

P.S. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do Nysy ma daleko 65km wiec w najblizej mam do Biedrzychowic. Gosciu musi byc dobry skoro firma Audi powierzyła mu dwie bryki do testowania AUDI RS4 i AUDI TT na 2 lata!Te auta otrzymał jako jedyny w Polsce wiec coś w tym jest!

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj w Biedrzychowicach, widziałem TT ale odjazd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys syn Koraszewskiego odpalił przymnie Audi RS6 560KM , kurde silnik tak chodził że prawie orgazmu dostałem ;) dzwiek poezja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość januszAFN

Witam i Pozdrawiam wszystkich z opolskiego. Zna ktos może dobrego speca od TDI który diagnoze postawi, z okolic Strzelec op. lub Olesna ewentualnie bliskie okolice Opola, bo mój Passek jakis słaby, jedzie 190 ale nie ma tej mocy co ma mieć, ja stawiam na przepływke bo raz ją wyczyściłem benzyną ekstrakcyjną i było troche lepiej choć też nie to, a po tygodniu to znowu totalnego muła chwycił. Pozdrawienia z regionu OOL :vw::vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam spaliła mi sie żarówka xenonowa;/ i nie mam pojęcie jak ją wymienić:] Może ktos wie jak wymienić żarnik na nowy???? :on::vw:

100_3281 [800x600].JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno musisz zdemontować zderzak i prawdopodobnie sam reflektor ale dokladny opis znajdziesz na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok thx tego sie własnie obawiałem:/ że musze zdemontować zderzak i reflektor

100_3281 [800x600].JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego musisz zdejmowac zderzak i reflektor?

Nie znam sie na tym ale mój elektryk bez zdejmowania zderzaka i reflektora wymienił mi żarówke ksenonową. Klną że dużo roboty ale zderzaka i reflektora nie wyjmował!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrett

Ostatnio czytalem o remoncie drogi Prudnik-Opole na odcinku Smolarnia-Dzikow, ma ktos moze jakies info co konkretnie beda tam robili. Podobno tylko przebudowa krzyzowki, ma byc szersza na odcinku 6km :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, gdzie moge na opolskim założyć dobrze gaz, liczy się jakośc a nie cena jak dla mnie. Zwracam się do tych użytkowników co zakładali już gaz i są z niego zadowoleni. Z góry dzięki. Dodam że mieszkam w okolicy Nysy ale dojechać zawsze można żeby być zadowolonym:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

hmm jak zmienie samochod to wywalicie mnie z Klubu?? znaczy jak zmienie na inna marke ?? pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm jak zmienie samochod to wywalicie mnie z Klubu?? znaczy jak zmienie na inna marke ?? pozdrawiam...

 

jak kupisz Audi to nie :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak kupisz Audi to nie

ewentualnie Bentley ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo31

koledzy dobry mechanik pilnie poszukiwany okolice Brzeg-Opole.

byłem u trzech i mam jezdzić aż mi auto stanie bo ich komputery nic nie pokazują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare Siołkowice a co się dzieje z autem :))

 

 

 

koledzy dobry mechanik pilnie poszukiwany okolice Brzeg-Opole.

byłem u trzech i mam jezdzić aż mi auto stanie bo ich komputery nic nie pokazują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo31

szarpie na 1800-2200 obrotów dławi się czasami zgaśnie

 

Stare Siołkowice kto bo tam jest kilku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności