Skocz do zawartości
Gość michaltraffic

Po wyjęciu kluczyka silnik nadal pracuje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  Passata b5 1.6 ANA b+g 2000r. Mam podobny problem co kolega wyżej pisał. Po wyjęciu kluczyka samochód nadal pracuje. Wciskam pedał hamulca samochód gaśnie , puszczam zaświecają się kontrolki  jak na przekręconym zapłonie ,ponownie  wciskam gasną i tak w kółko aż w końcu coś załapie i zgasną ale jak znowu naduszę  to znowu się zaświeca.  Robi się tak głownie jak jest mokro i  jest wilgotne powietrze, w mrozy i w lecie jest ok. mówię od razu że ja  przy hamulcu nie mam żadnych zabezpieczeń antykradzieżowych  jak kolega wcześniej pisał. Może to kostka stacyjki? ale to wtedy hamulec samochodu nie zgasi, może jest jakiś czujnik do świateł stopu co robi zwarcie czy w ogóle takowy istnienie, sam nie wiem a nie chce biegać od elektryka do elektryka i pchać się w koszty. Proszę o pomoc może komuś coś takiego się przydarzyło i pomorze rozwiązać mój problem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, samochód spędził dwa tygodnie u elektryka, wymienił kostkę stacyjki, w warsztacie wszystko było ok samochód palił i gasił się normalnie tylko wróciłem do domu i znowu to samo samochód chodzi po wyjęciu kluczyka. Ręce mi opadły i zacząłem się zastanawiać  czy się zawracać  czy grzebać samemu,  postawiłem na to drugie zdjąłem obudowę pod kierownicą  odłączyłem czujnik hamulca i samochód normalnie zaczął działać oczywiste nie było światła stop  , pojechałem do sklepu kupiłem drugi czujnik za 15 zł toprana wykręciłem stary wsadziłem nowy i działa .  Zajęło mi to wszystko łącznie z wyjazdem do sklepu godzinkę 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności