Skocz do zawartości
kubelt

książka serwisowa

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytaj comoaligato. Sprawdza historię auta po VINie, pod warunkiem, że było serwisowane w ASO.

Możesz zapodać coś więcej? Rocznik, benzyna-diesel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ma ktoś może ksiązkę serwisową do B6 w wersji PL? Będę wdzięczny za skan jednej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dołączam się do prośby, niedawno nabyłem B6 z książką w języku niderlandzkim i chciałbym mieć jasność i pewność co tam jest dokładnie napisane. Jeżeli nie byłoby problemu to proszę o całą książkę serwisową w PL.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów . Kupilem Passata B6 z Belgi .Zaglądam w książke serwisową a tu się okazuje że czysta , żadnych przeglądow tylko wydanie samochodu. Udalem sie do ASO w celu sprawdzenia stanu rzeczy . Okazało sie że auto bylo systematycznie serwisowane , przebieg zgodny z obecnym, ostatni duzy przeglad był robiony 2 miesiące temu. Co o ty sądzićie i czy na podstawie bazy zanych da się uzyskać te wpisy?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam że racej dostaniesz wydruk z aso , wpisów ci nie uzupełnią - napewno nie zrobią tego za free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam kolegów . Kupilem Passata B6 z Belgi .Zaglądam w książke serwisową a tu się okazuje że czysta , żadnych przeglądow tylko wydanie samochodu. Udalem sie do ASO w celu sprawdzenia stanu rzeczy . Okazało sie że auto bylo systematycznie serwisowane , przebieg zgodny z obecnym, ostatni duzy przeglad był robiony 2 miesiące temu. Co o ty sądzićie i czy na podstawie bazy zanych da się uzyskać te wpisy?

Pozdrawiam

nie wiem jak w pl ale u mie w serwisie w angli nie vw nie ma problemu z wpisaniem ( uzupelnieniem ksiazki robimy to czesto sprobuj moze i tobie sie uda i przy okazji potwierdzisz przebieg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydruk to czynnosci posiadam ale wolalbym potwierdzenie w książce serwisowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Wykonałem Wam Instrukcję serwisową. Wygląda jak oryginalna.

 

Wystarczy wydrukować. W opcjach drukowania ustawić drukowanie broszury,

drukowanie dwustronne. Następnie złożyć, zszyć i ewentualnie przyciąć i gotowe.

 

Napiszcie czy o to Wam chodziło;-)

 

Pliki z książką serwisową zostały poprawione (przepraszam!)

Książak serwisowa_okładka.pdf

Książka serwisowa.pdf

Edytowane przez videonet
Poprawiłem załączone pliki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja posiadam ksiazke serwisowa PL, ma 150 mb jest w PDF, jutro Wam wrzuce, posiadam takze instrukcje obslugi Passata;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam ja posiadam ksiazke serwisowa PL, ma 150 mb jest w PDF, jutro Wam wrzuce, posiadam takze instrukcje obslugi Passata;)

 

 

No gdzie ten PDF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra. Wykonałem Wam Instrukcję serwisową. Wygląda jak oryginalna.

Wystarczy wydrukować. W opcjach drukowania ustawić drukowanie broszury,

drukowanie dwustronne. Następnie złożyć, zszyć i ewentualnie przyciąć i gotowe.

 

Napiszcie czy o to Wam chodziło;-)

 

Dałoby radę jeszcze raz wrzócić plik z książką serwisową, bo ten z postu #68 jest nieaktywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę podesłać stronę w pdf polskiej książki serwisowej VW.

Można dodrukować sobie, gdy zabrakło już miejsca na pieczątki.

 

VW Serwis.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dałoby radę jeszcze raz wrzócić plik z książką serwisową, bo ten z postu #68 jest nieaktywny.

 

Już poprawiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wielu z was ma passki sprowadzone zza naszej zachodniej granicy, w związku z czym posiadacie wyłącznie niemieckojęzyczną dokumentację. Coraz częściej otrzymuje zapytania, czy mógłbym przetłumaczyć poszczególne przeglądy tak, byście mogli wiedzieć, co niemieckie ASO dlubało w waszych passkach. Poniżej zamieszczam skan ewidencji jednego przeglądu wraz z polskim opisem (polskie tłumaczenie znajduje się poniżej niemieckiego odpowiednika). Potraktujcie to jako wzór i odnieście do waszych książek serwisowych:

Skan jest z książki podajże passata 3B

serwisowkaeu9.th.jpg

 

Czy wpis wymiana paska rozrzadu oznacza że cały rozrząd był wymieniony czy tylko pasek ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy wpis wymiana paska rozrzadu oznacza że cały rozrząd był wymieniony czy tylko pasek ??

Jeżeli nie ma dodatkowych adnotacji, że został wymieniony sam pasek, to oznacza wymianę kompletnego rozrządu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość VagAuto

http://www.vag-auto.pl - Serwis internetowy umożliwia dostęp do informacji po numerze VIN z wiarygodnej bazy elektronicznych książek serwisowych samochodów grupy VAG (Audi, Seat, Skoda, Volkswagen).

 

Wejdź na http://www.vag-auto.pl i dowiedz się już teraz wszystkiego o samochodzie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, kupiłem vw passata b5 kupionego w polskim salonie w książce serwisowej jest ostatni wpis czerwca 2007 , pojechałem wczoraj do aso i sprawdzili w komputerze że niema żadnej historii pojazdu czy to normalne czy książka jest lewa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego @seba6666, Jeżeli Twój passat pochodziłby z Włoch to nie będzie w bazie VW historii auta. Natomiast jeśli auto pochodziłoby z Niemiec to jak najbardziej historia powinna być. W Twoim przypadku auto jest z Polski, więc historia powinna być. Podejrzana sprawa. Kiedyś słyszałem, że auta, które podczas transportu do salonu ulegnie np. spaleniu takie auto można kupić np. na części, ale wiadomo jak to jest.. Jakiś artysta kupuje takie auto robi i sprzedaje. Wtedy auta nie będzie w bazie VW.

Edytowane przez tomek.90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie kupilem paska sprowadzonego z niemiec od polaka i nie mam ksiazki serwisowej no wiecie nic nie ma tej czrnej teczki tez czy mozna gdzies takowa ksiazke obslugi i serwisowa dostac kupic ,moze ktos mi pomoc

 

 

i juz wiem dlaczego nie ma ksiazki-- krecony licznik !!!!

Edytowane przez 38slaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Po jakim przebiegu należy wymienić rozrząd w Passacie silnik 2.0 TDi 125kW (rok produkcji 2009r).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności