Skocz do zawartości
kubelt

książka serwisowa

Rekomendowane odpowiedzi

W silnikach 2.0TDI CR rozrząd wymienia się co 150t.km (tak mam w silniku CBDB) ale zawsze możesz zadzwonić do serwisu VW i się dopytać udzielają takiej informacji po VIN-ie . Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

odgrzewam ...

 

Jest szansa że ktoś wrzuci choć wycinek książki w języku polski do B6-tki ?

Ktoś kilka lat temu obiecał ale chyba słowa nie dotrzymał ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzieki za info, ale niestety nie ma tam kopi ksiazki serwisowej ...

Pytanie dalej aktualne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie bardzo prosze o informacje gdzi na forum umieszczone sa zdjecia wlepek waszych wspaniałych maszyn.Chcialbym zamieścic swoja ,ale nie wiem gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam odświeżam temat

 

Przetłumaczyłem plan serwisowy z rocznika 2010. Trochę różni się on od poprzedniego umieszczonego na forum.

W związku z tym mam problem z kilkoma słówkami z języka niemieckiego, jeśli ktoś mógłby spojrzeć i pomóc w tłumaczeniu to z góry dziękuję :). W załączniku są one zaznaczone na kolor żółty.

plan_serwisowy_PL.pdf

plan_serwisowy_DE.pdf

 

Pozdrawiam

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ponieważ post o "Sam naprawiam" jest zamknięty, postanowiłem napisać tutaj.

 

Czy ktoś z Was porównywał ze sobą może takie oto pozycje książkowe:

 

http://www.empik.com/volkswagen-passat-etzold-hans-rudiger,280215,ksiazka-p

lub

http://www.empik.com/volkswagen-passat-iv-generacja-opracowanie-zbiorowe,285714,ksiazka-p

?

 

Chodzi o to, że chcę kupić i nie wiem którą wybrać. Oryginał niemiecki tłumaczony przez Polaka (WKiŁ) czy oryginał polski (AUTO)?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chcę kupić i nie wiem którą wybrać

 

Szkoda kasy ,więcej dowiesz się z forum i z innych żródeł poprzez internet niż z tych książek gdzie wszystko jest opisane pobieżnie i niezrozumiale . To nie te ksiązki gdzie z czasów 126p i poloneza było wszystko dogłębnie opisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza pozycja ale do golfa 4 i Bory w moim przypadku to jest to dobre dla kogoś co zaczyna przygodę z autem

Było duzo opisane ale duzo oczywistych rzeczy naprawy nie zawsze wyłożone łopatologicznie

Ale ogólnie to tylko koszt 2 butelek wódki co zostaje na lata nawet dla następnego nabywcy

Bo jak wyzej wiecej i konkretniej jest na forum a i na YTB gdzie pełno jest filmów gdzie widac co z czym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Jest tu ktoś kto przetłumaczy mi fakturę z ostatniego serwisu z Niemiec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co nikt się nie podejmie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Google nie chce pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, podepnę się pod temat, mianowicie zamierzam zakupić auto z Francji czy możliwe jest sprawdzenie pojazdu przez jakiś serwis, przeszukująć wszystkie największe wszedzie brak histori pojazdu. Czy aso w Francji udzieli mi informacje czy dane w książce serwisowej są prawdziwe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Simon19
Siema

Jest tu ktoś kto przetłumaczy mi fakturę z ostatniego serwisu z Niemiec?

 

Nadal chcesz ją przetłumaczyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, podepnę się pod temat, mianowicie zamierzam zakupić auto z Francji czy możliwe jest sprawdzenie pojazdu przez jakiś serwis, przeszukująć wszystkie największe wszedzie brak histori pojazdu. Czy aso w Francji udzieli mi informacje czy dane w książce serwisowej są prawdziwe ?

 

Próbuj u kogoś z działu ogłoszeń na tym forum, dowiesz się wszystkiego o samochodzie bez wychodzenia z domu. Możesz zadzwonić do najbliższego siebie francuskiego aso ale nie licz że ci pomogą, nawet gdybyś chciał zapłacić. Ogólnie to oni teraz mają "okres wakacyjny", "są oblężeni" i mają "braki w kadrach"....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

a ma ktos moze jakas zbedna stara ksiazke serwisowa (PL lub DE) do passat B7 2.0 tdi DSG 4motion z 2012? Chodzi mi nie tyle o tabelki z czynnosciami serwisowymi co o pierwsze 20 stron gdzie pisze co kiedy robic? Mam passka z wloch i ni cholery nie panimaju... ew jakis pdf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbym prosić o fotkę polskiej książki serwisowej do Passata B8 ? Szukam szukam i nie mogę znaleźć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy znalazłby się tu ktoś tak wyrozumiały ażeby pomóc mi wyczytać najważniejsze informację z  wydruku książki serwisowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam, szukam i nie moge znalezc: serwisowka Bora 1,9 TDI 1999 AGR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności