Skocz do zawartości
dszyszko

Alarm i czujniki w drzwiach

Rekomendowane odpowiedzi

WItam,

wczoraj zmienilem sobie alarm, gdyz stary Seo byl do d..y, nic nie mial :). Jednak w czym rzecz, nie moge sie doczytac ze schematow, bo po niemiecku i nic w nich nie moge znalezc, gdzie schodza sie przewody od czujnikow w drzwiach i tylnej klapy? Potrzebuje to poniewaz w tej chwili czujnik otwarcia drzwi mam podpiety pod lampke, a niestety to koliduje mi z opcja samouzbrajania i zamykaniem centrlala po uruchomieniu silnika. Wiadomo dlaczego: opcja zapalania lamkpi wewnatrz po odryglowaniu drzwi od razu wyeliminowuje udzial drzwi. I dlatego chcialbym kazde z drzwi z osobna poprzez czujniki w drzwiach podlaczyc do alarmu. Gdzie szukac tych przewodow, ktos moze sie juz bawil?

Z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

nikt sie nie bawil w podlacznie alarmu, nie znacie odpowiedzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie znamy...... :609:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odezwij sie do mnie na priv skoro schematy sa po niemiecku i postaramy sie cos wymyslec, przetlumacze ci interesujace cie fragmenty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

studiowanie schematow chyba nie pomoze. Montowal juz ktos alarm w swoim pasku? Jakas pomoc, podpowiedz? Aha male pytanko jeszcze, jak jest zamykany zamek w drzwiach? Kumpel niby twierdzi, (tak jak ma w swoim Audi A3) ze powietrzem??? Wedlug schematu widze silnik? Jak to jest do konca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasiasty

dszyszko,u nas napewno nie powietrzem,w zamkach są takie małe silniczki i one blokują dzwi,w starszych (B4 napewno)było na powietrze,pompka w bagażniku i wężykami do każdych dzwi i klapy.Mnie sie osobiście bardziej podoba na powietrze,drzwi sie zamykają z takim fajnym dzwiękiem bzzzz,a u nas trzask.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tadi

pod nogami kierowcy przy module komfortu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności