Skocz do zawartości
Gość biedrona

CompSport

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stratford

witam. Jeszcze jedno pytanko czy cena jest stala bez wzgledu na to czy to automat czy nie? Co jesli trzeba bedzie zmienic program w automacie?Czy cena jest jednakowa dla wszytskich typow aut ? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

polski00012, nie ma takiej opcji - mnie prawdopodobnie nie będzie na śląsku na początku września a kilku moich znajomych, którzy wybierają się z nami ma wtedy urlopy.

 

stratford, cena się nie zmienia. Jeśli chodzi o zmianę oprogramowania skrzyni biegów - nie wiem nie pytałem, wiem tylko tyle, że nie ma problemu i zrobią "wirusa" w tej samej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość L4ska

Witam jestem swieżo zarejestrowany ale piszę się na 99% będe bacznie sledził co sie dzieje i potiwerdze sie jescze na 100%. Jedyne co mnie martwi to zeby chlopaki nie odstawili masówki :D chociaz compsport to dobra firma . W sumie oni i TTC sie liczą najbardziej w tym rejonie. Pozdrawiam

 

nr.gg 2890196 jezeli cos :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

L4ska, Compsport to na dobrą sprawę klasa sama dla siebie. Jeśli jesteś chętny to Cię dopiszę do listy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedrona zbliża sie koniec miesiąca czy jakieś szczegóły możesz już podać? Jesli nie to kiedy to może nastapić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

Konrados, możliwe że jutro uda mi się podjechać do Bielska - mam małe urwanie głowy i sam nie wiem w co ręce włożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość L4ska

witam apropo wyjazdu do compsportu pisze sie juz na 100% zalezy mi tylko na cenie 1000 zł to maximum co moge dac niestety nie moge dac wiecej wiec cena tylko mnie trzyma :D..... no dobra 1100 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

Dzisiaj powinienem wiedzieć więcej - nie wiem czy chłopaki rezydują dzisiaj w Bielsku, będę dzwonił do Szymona ok. 10 - jeśli są na miejscu to na 100% do nich pojadę, jeśli nie to spotkam się z nimi dopiero w środę.

 

L4ska, 1k mam już zagwarantowane - postaram się jeszcze troszkę urwać z tej kwoty.

 

 

 

EDIT

 

Jestem umówiony na spotkanie z Piotrkiem i Szymonen w środę 29.VIII. Ok godziny 22 podam konkretne informacje, tj datę całej operacji, konkretny koszt oraz wszelkie obostrzenia towarzyszące całemu zabiegowi.

Proszę także o przesyłanie mi danych - podstawowych osobowych (imię i nazwisko) oraz numeru rejestracyjnego waszego wozu wraz z oznaczeniem literowym motoru. Czekam na wiadomości od 14 osób, które zadeklarowały swoje uczestnictwo w "zabawie". Każda osoba, znajdująca się na liście po wysłaniu wiadomości ze swoimi danymi, otrzyma ode mnie wiadomość z bezpośrednim kontaktem do mnie (m.in. dwa numery telefonów)

Pozdrawiam i czekam na wasze PW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

Je niestety musze sie wykruszyc. :zalamany: Jakies qr... zlodziejskie nasienie wyciagajace lapy po cudze zainteresowalo sie moim samochodem wskutek czego jest sporo zalatwiania i wydatkow. Na cale szczescie nie odjechali, powstrzymala ich jedna blokada. Ciac lapy takim sk...

 

Pozdrawiam i udanego tuningowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

woren, Smutne to co napisałeś. Powiem Ci ,ze o tym samym myślałem, żeby nie skubneli/uszkodzili samochodu właśnie teraz przed zabiegiem...

Duzo strat poniosłeś i czy blokada mechaniczna czy elekroniczna powstrzymała. Dodatkowo żałuję, bo nie będę miał z kim jechać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

Panowie czekam na wasze dane - miałem nadzieję, że do jutra będę mógł sporządzić całą listą a jak na razie mam wiadomości od raptem czterech osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość L4ska

No chlopaki spręzyć sie bo Biedroneczka sie tu stara a wam sie nie chce paru danych wysłać:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

Dobra - byłem, pogadałem, wróciłem.

Sprawa wygląda tak: cena 1000zł (do delikatnej negocjacji), termin do ustalenia (3 dni z rzędu) - najprawdopodobniej będzie to 13,14,15 wrzesień. Hamownia w sobotę po skończeniu zabiegu - warunki konkretne i potwierdzone, w chwili gdy otrzymam listę chętnych bede mógł ustalić wszystko dokładnie.

Do Patryka musi jak naszybciej trafić kompletna lista osób "zakwalifikowanych" do programu, słowo kompletna oznacza: imię, nazwisko, numer rejestracyjny, numer telefonu, oznaczenie motoru, model samochodu oraz rok produkcji.

Osoby, które przysłały mi swoje dane w dniu jutrzejszym otrzymają ode mnie informację zwrotną.

 

Do niedzieli oczekuję wiadomości od wszystkich osób znajdujących się na liście - w poniedziałek lista musi rafić do Patryka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chodi

Napisz może ile czasowo ten zabieg potrwa . I czy te trzy dni to żelazny termin nie do naciągnięcia

 

 

 

73!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
termin do ustalenia (3 dni z rzędu) - najprawdopodobniej będzie to 13,14,15 wrzesień. Hamownia w sobotę po skończeniu zabiegu - warunki konkretne i potwierdzone,

 

Czy to oznacza, ze wszyscy przyjezdni będą musieli fatygować sie dwa razy celem zweryfikowania osiągów na hamowni? Nie wiem jak inni - przyjezdni sie na to zapatrują ale w moim wypadku nie bedzie to możliwe ...

 

No tak. Większość osób jest ze Śląska. Bodajze 2 osoby są z Krakowa, jedna z Radomska i ja z Kielc. Podjechanie 20 czy 40 km to nie problem, ponad 400 to już inna bajka. Nie można zorganizować w ten sposób, ze grupa z danego dnia (nie wiem ile dziennie można "przerobić" aut) po zabiegu jedzie na hamownię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena powinna spaść poniżej tysiąca w końcu ponad 10 aut. :cwaniak:

Jak z hamownią będzie tylko po zabiegu?

Ja liczyłem że przed operacją też się zorganizuje bo osobiście chcę wiedzieć co mam. :vw: .

Dane posłąłem na priva.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość L4ska
"Konrados. Bodajze 2 osoby są z Krakowa, jedna z Radomska i ja z Kielc. Podjechanie 20 czy 40 km to nie problem, ponad 400 to już inna bajka. Nie można zorganizować w ten sposób, ze grupa z danego dnia (nie wiem ile dziennie można "przerobić" aut) po zabiegu jedzie na hamownię?

 

Po części masz racje bez sensu robić 2 razy jedną trase ..... ale z drugiej strony z kielc masz niecałe 200 km przez olkusz .. a z krakowa jest ok. 115 ;] więc nie jestes znowu taki poszkodowany :) biedrona mial cos odpisywać na pw ale narazie cisza :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L4ska Nie chodzi o kilometry tylko o czas, którego mam tyle co kot napłakał (dzieci,praca). Od początku meisiaca szarpię sie , zeby zorganizować dzień wolnego...

A co jesli trzeba bedzie coś poprawić? Wydaje mi sie logicznym sprawdzenie przed i po modyfikacji. Przynajmniej wszędzie taka procedura jest stosowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

L4ska, nie mam zbyt wiele czasu ostatnio - odpisywanie na wiadomosci zacznę dopiero po otrzymaniu wszystkicj informacji.

 

Konrados, możecie jechać na hamownię i przed i po - niestety jest to możliwe tylko w godzinach od 8 do 16. Coś takiego jak "poprawki" nie wchodzą w rachubę - po to jest przeprowadzana diagnostyka przed zabiegiem aby mieć pewność, że wszystko będzie OK a sama wizyta na hamowni ma na celu sprawdzenie ile mocy jest po maską.

Auta z silnikami PD i tak będą modyfikowane na hamowni - tylko silniki VP muszą jechać do Bielska

 

 

EDIT

 

lista się kurczy, tak jak się z resztą spodziewałem....jak tak dalej pójdzie to nic nie wyjdzie z całej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość L4ska

Biedrona spoko rozumiem i tak odwaliles kawał dobrej roboty:) co do listy to przykre ze ludzie mają samochód ale odpowiedzialności brak....Marnujecie Biedrony czas i pieniądze bo nie potraficie jasno i klarownie sie określić. Oczywiscie rozumiem usprawiedliwionych ,utrata pracy ,kradzież autka :( oraz inne losowe zdarzenia . Jednak wiem ze 99% z was powiedziala sobie aaa ...pier***** tego chipa juz mi sie odniechciało...Ja biedronka jestem na bank do momentu aż kasa nie przekroczy 1100 zł ...To i tak juz spory wydatek jak dla mnie...

 

Biedrona jak znajdziesz chwile czasu to daj znac jak kreuje sie lista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności