Skocz do zawartości
Gość biedrona

CompSport

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kojot

Sorki ale nie dopisuj bo ja mam na razie co innego na glowie musze wymienic rozrzad i szukam dobrego mechanika z okolic lublina pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak długo trwa wizyta , chodzi mi czy w jeden dzień da radę sprawę załatwić ? Pa razie proszę "ołówkiem" na liste mnie wpisać.

Acha, czy 2.5 TDI też wchodziłoby w grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

Konrados, wizyta trwa max jeden dzień - 2,5 TDI także wchodzi w rachubę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jednego pacjenta Ibiza AFN na 100% i passat na 50%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też bym był chętny tak na 70 % tylko dokładną ce bym musiał wiedzieć i ile z mojego AVF 130 koni będzie po programiku ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny to pewnie będzie wiadomo na 100 % na parę dni przed, ale na pewno poniżej 1000 zł :)

Wszystko zależy od Kolegi @biedrona - ile utarguje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:hurra: dawno do tego tematu nie zagladalem a tu masz - 16 osob:) pieknie ..panie Biedrona walcz jak Tomy Lee Johnes w sciganym :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

daras, mniej więcej 165 PS i jakieś 370-400 Nm - wszystko zależy ile masz w serii.

 

Mam Cię wpisać :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
daras, mniej więcej 165 PS i jakieś 370-400 Nm - wszystko zależy ile masz w serii.

 

Mam Cię wpisać :?:

 

Będe wiedział dopiero na 100% tak za dwa tygodnie. bo to jest zależne od kasy ! Bo za dwa miesiące ma mi sie dziecko urodzić ! A to sie dopiero zaczną wydatki !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze mnie dopisac. Ile juz nas jest? Jest nocleg wliczony w ta wycieczke do BB bo chyba tam jest firma? :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

woren, po wszystkim możesz nocowac u mnie ;)

 

EDIT

 

zrobimy małą imprezkę na warsztacie a potem bedziemy "odpoczywac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biedrona :D a bardzo chetnie.

 

To informuj na biezaco jaki mamy juz pulap cenowy i jaki to bedzie termin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wincent

Biedrona, a czy będziesz z każdą grupą przy chipowaniu? Żeby nie było takiej sytuacji że koledzy z Comsporta, tylko dla pierwszej dadzą upust a reszcie policzą normalnie? Kiedy mija termin zgłoszeń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi ise ,ze trzeba będzie zrobić listę (np. z podstawowymi danymi personalnymi) osób, którę będą poddawane zabiegowi. Wtedy wiadomo ,ze nowak , kowalski i mają przyjechać w czwartek a iksiński i igrekowski w piatek. Poza tym Biedrona przekaż nam na jakim etapie jest sprawa ile osób jest zgłoszonych, czy wstępny termin jest ustalony i czy tylko i wyłącznie w tych terminach można bęzie siestawić. A co jesli ktoś był umówiony na czwartek a wtedy coś bardzo waznego mu wypadło?

Bardzo prosze informuj nas na bieżąco o postepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

Koledzy lista chętnych jest w pierwszym moim poście - na bierząco aktualizowana.

Wstępnie jestem umówiony na pierwszy lub drugi tydzień września - prawie na 100% pojedziemy dopiero ok 10 wrzesnia i zajmiemy im cały tydzień. Pod koniec sierpnia pojadę ustalić konkretny termin, konkretne warunki finansowe itp. W ostatnim tygodniu sierpnia poproszę was o przesłanie mi podstawowych danych osobowych (imię, nazwisko, numer telefonu) oraz numeru rejestracyjnego waszego wozu. Kompletna lista trafi do Szymona - osoby znajdujące się na niej skorzystają z "zabiegu" na ustalonych warunkach, jeśli ktoś się dopisze w okresie między 1 a 10 września pewnie też się załapie. Końcowy termin "składania zgłoszeń" to tak naprawdę 8 września, czyli dzień w którym wyślę do Compsportu listę chętnych.

Jeśli chodzi o ustalenie kto w jaki dzień przyjedzie do Bielska, to myślę, że zrobimy to na max tydzień wcześniej. Konkretną rozpiskę wyslę Szymonowi mailem.

 

Ustalone przeze mnie warunki będą obowiązywały tylko i wyłącznie w wyznaczonym okresie i dla wyznaczonej grupy osób!!!! Niestety nie mamy klubu, nie mogę więc ustalić oferty "dla forum passata".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biedrona Zdradz prosze jaki juz jest pulap cenowy, nie wiem jak bardzo mam szalec z wyplata :D Pisales cos ze jak 10 aut to mniej niz 1k zlotych, przy tych 17 teraz to moze z 800? Mozliwe to jest? A moze jeszcze mniej :D 3mam kciuki bo taka akcja sie kroi ze az dreszcz mnie przechodzi. Obawiam sie tylko troche doswiadczonym zycien codziennym, ze jak przychodzi co do czego to niektorym zginaja sie kolana tak same z siebie :) Oby tak tutaj nie bylo.

 

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

woren, myślę że jeśli uzyskamy poziom 900-950zł za auto to będzie to spory sukces. Zorganizowane kluby motoryzacyjne mają u nich stawkę 1k za sztukę.

Po powrocie z urlopu (o ile na niego pojadę) wybiorę się do Bielska i wszystko ustalę.

 

Mniej więcej 20 sierpnia powinno być wszystko jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stratford

Witam. Czy to jeszcze aktualne? Jestem w trakcie szukania wirusa :) dzis dostalem odpowiedz od mastersa 1500 zl .Prosze wpisac mnie na rezerwowa liste,za pare dni dam odpowiedz, musze jeszcze po drodze zrobic rozrzad. pozdrawiam

 

NO pewnie,ze aktualne:) nie doczytalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłbym chetny ale temin mi nie odpowiada bo bede do 9 wrzenia w polsce Nie daloby sie na poczatku wrzesnia ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności