Skocz do zawartości
Gość biedrona

CompSport

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie byłem, ale czekam może ktoś wklei wykres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość L4ska

No ja też niestety nie mialem jak sie urwac z pracy więc bardzo proszę o jakis wykresik AFN`a bo na 100% mamy wszyscy ten sam soft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem - Zrobiłem - I jestem zadowolony :)

 

21dacec0d4e94499m.jpg

 

Patryk powiedział, że wszystkie parametry pracy są jak na silniku fabrycznym :)

Zrobiłem też diagnozę.

Poz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A AJM- em ktoś był??? Też jestem ciekaw ile koni mnie ciagnie i z jakim momentem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem ale do Bielska mi strasznie nie po drodze. I jechać ponad 400 km na hamowanie nie kalkuluje mi isę za bardzo. Liczyłem ,ze ktoś z AJM był i wklei wykresik. Cóż poczekamy i zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No o wykres mi chodziło. Bo programik od Compsportu to ja juz mam :hurra: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

Odebrałem dzisiaj naklejki CompSport - mam ich jeszcze 7szt. Chętnych zapraszam na PW ;)

 

W powiązaniu z drugą turą modyfikacji będzie można zhamować swoje już podkręcone auto (dotyczy to uczestników poprzedniej tury).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie planuje nikt grzebnąć w pasku, bo chętnie bym się podpiął do jakiejś grupy do CS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mariachi
nie planuje nikt grzebnąć w pasku, bo chętnie bym się podpiął do jakiejś grupy do CS

 

na początek chciałem się przywitać, mam na imię Marcin. jestem z pokrewnego forum vwgolf.pl

 

Chciałem zaprosić wszystkich chętnych na kolejną grupówke w Compsporcie. Którą organizujemy. Przy min 10osobach cana 1000zł z hamownią,

cytuje maila od nich:

"W sklad wchodzi tyle pomiarow ile jest potrzebnych ( min.2) na hamownii Maha LPS3000"

 

zpraszam do dopisywania się na naszym forum w temacie

 

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=213790

 

(chyba trzebaby się zarejstować i skopiować listę z dopisamym swoim nickiem w nowym poście)

Tam tez wszystkie informacje, wszystko odbywa się w gliwicach.

 

pozdrawiam Maricin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Pytanie do osób posiadających modyfikacje zrobioną w firmie COMPsport. Jak z perspektywy czasu oceniacie opłacalność moda? Mój passacik 1999r AFN 110KM wydaje się być raczej spokojnym autem. Zależałoby mi na poprawie nieco dynamiki a i również aby ktoś kto znał się na rzeczy spojrzał na auto. Podpięcie pod VAG nie wykazało błędów, auto pomimo zimy i tygodniowego stania odpala bez problemów, nie kopci spalanie w trasie BB-KR ok 5.5l - 6.0l Jednak zaczynam odczuwać nieco brak momentu i mocy w stosunku do niemałej wagi auta, stąd też poszukiwania w temacie "soft-tunningu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym nieco odświeżyć temat, mianowicie chip w firmie CompSport Bielsko-Biała na silniku AFN w passacie. Mam 214tys. przebiegu (oryginalny), wszystko w serii, nawet sprzęgło jeszcze nie ruszane od nowości.

Proszę o jakieś opinie na ten temat, kolegów którzy taki zabieg zrobili ;) Jak passacik jeździ i czy jakoś to wpłynęło ujemnie na użytkowanie ?

 

Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę o jakieś opinie na ten temat, kolegów którzy taki zabieg zrobili Jak passacik jeździ i czy jakoś to wpłynęło ujemnie na użytkowanie ?
Stary temat poruszany tryliard razy , niech ci go sprawdzą czy silnik zdrowy i go zarażaj , będzie jeździć o niebo lepiej.

 

A sam chip to nie jest straszny wysiłek dla samochodu , tylko drobna kosmetyka w mocy .

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam AFN fakt faktem robionego w MR-MOTORS , to tez bardzo dobra firma jak COMPSPORT i mam nahulane 367tys i auto od okolo 10tys po programie na 160Km 360Nm i auto smiga i niebylo zadnych problemow :)

wiec jak macie Serie AFNy i inne modele TDIkow to jedzcie to dobrych firm i niemartwcie sie o stan silnika PO podyfikacji bo oni dbaja o to aby bylo wszystko OKI :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności