Skocz do zawartości
Gość dunqa

passat b5 drzwi pasazera nie można otworzyć.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, korzystam z tematu, żeby nie zawalać forum.

Padł mi zamek, od jakiegos czasu ostrzegał:/ prz otwieraniu, nie dało się otworzyć drzwi, bo przy powrocie kluczyka do neutralnego położenia zamykało drzwi...teraz wogóle nie moge przekręcić kluczykiem żeby otworzyć drzwi...o co kaman??????????????????????

PILNE!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, korzystam z tematu, żeby nie zawalać forum.

Padł mi zamek, od jakiegos czasu ostrzegał:/ prz otwieraniu, nie dało się otworzyć drzwi, bo przy powrocie kluczyka do neutralnego położenia zamykało drzwi...teraz wogóle nie moge przekręcić kluczykiem żeby otworzyć drzwi...o co kaman??????????????????????

PILNE!!!!!!!!!!!

Rozsypala się wkładka. ..prawe drzwi chyba zamek, bo zero reakcji na przekrecenia kluczykiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać nowego wątku ale mam problem z centralnym zamkiem a konkretnie tylko prawe drzwi mi nie działają i z pilota i z przełącznika na prawych drzwiach (Passat B5 z 2000r - sedan). Zauważyłem też, że nie działa regulacja prawego lusterka a po dogłębnej analizie stwierdziłem brak 12V sterujących tymi dwoma rzeczami. Podmieniałem moduł komfortu do identycznego Passata i jest ok bo w innym działa poprawnie a po rozebraniu prawych drzwi tam też nie widzę usterek... Rozumiem te 12 V jest podawane właśnie z prawych drzwi na lewe i tu moja wiedza się kończy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź przewody w gumowej przelotce drzwi.Pewnie się któryś urwał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,dołączę się do tematu lecz z passatem b5fl 2002 r. mianowicie mam następującą usterkę i proszę o pomoc.

Nie mogę otworzyć tylnych prawych drzwi , rygiel nie reaguje na otwieranie i zamykanie z kluczyka.

Nie mogę otworzyć przez klamkę od zew, czy wew. Jak pociągam za klamkę od wew. auta to rygiel wychodzi puszczam to się chowa.

Proszę o diagnozę i jak się po kolei za to zabrać by naprawić.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mogę otworzyć drzwi pasażera od zewnątrz, wewnętrzna klamką mogę otworzyć, ale z zewnątrz nie, rozbierałem drzwi bo wymieniałem śliżgi i odkręciłem zamek i coś chyba popsułem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może linki do klamki nie dopiąłeś? Klamka luźno chodzi? Jeśli nie to mogłeś zablokować jedną z tych blaszek przy zamku. Polecam nasmarować, jeśli będziesz rozbierał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozebrac zamek?

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się. Mam b5 z 97 roku i tylnie drzwi za kierowcą nie otwierają się od momentu zakupienia auta (tj. 2 tyg temu) myśleliśmy, że znaleźliśmy problem bo linka była dziwnie założona no ale one dalej się nie otwierają oni od zewnątrz ani od wewnątrz ani centralką. Sprawdzaliśmy jak to jest założone w drzwiach po drugiej stronie i było wszystko dobrze wróciliśmy do domu i się zablokowały. Czy to może być włączona blokada rodzicielska? Moduł komfortu jest wyciągnięty, jeżeli to ma jakieś znaczenie. Jak sprawdzić czy ta blokada faktycznie jest włączona? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności