Skocz do zawartości
Gość Kermitass

MFD jaka różnica między wersjami?

Rekomendowane odpowiedzi

No to teraz co chcesz mieć ???? navi czy dziłającego fisa ??? a chcesz mić DVD albo kamere cofania???? Wszystko zależy co kto ma i co kto chce i jeszcze ile chce na przeznaczyć ????

Ja wole mić blutoo i nie mieć problemu z policją jak RDS na fisie ...... jak dla mnie takie jest wystarczające Pioneer F 900

A jeśli woli ktoś coś tańszego to jest pełno Canvy Naviheven czy nawet Playingi są bardzo dobre a po dodaniu do MFD bajerów jak MP3 czy Audio/Video cena robi sie podobna z tym że dzwięk po Pionku robi z ori głośników naprawde dobre audio czego nie da sie powiedziec po ORI radiach VW

Tyle od mnie w tym temacie

http://allegro.pl/nawigacja-pioneer-avic-f900bt-i3664109562.html

Edytowane przez tasior69
link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myślałem też o canvie, peyingu czy naviheaven ale poczytałem tu i ówdzie i opinie nie były o tych kombajnach zbyt pochlebne, za to dużo osób poleca coś takiego: http://allegro.pl/stacja-multimedialna-navi-gms-6701-luxury-nowosc-i3684593454.html

jest to lepszy odpowiednik Blaupunkta NY800, ale niestety także i droższy od wymienionych wcześniej 3 stacji multimedialnych

mocno zastanawiałem się nad tym GMS ale suma sumarum udało mi się w dobrych pieniądzach kupić MFD w wersji D więc temat odpuściłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, jestem zdania, że co ori to ori i kupiłem navi mfd ver d z pl menu i zmienarka oraz kablekiem za 650 zł:victory

także dzięki za pomoc wszystkim :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiem tak, jestem zdania, że co ori to ori i kupiłem navi mfd ver d z pl menu i zmienarka oraz kablekiem za 650 zł

 

no widzisz czyli jednak można tanio kupić MFD w wersji D i do tego jeszcze ze zmieniarką i kablem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jesli jest ktos zainteresowany zamiana wersji G na D to prosze o info - kupilem autko z wersja D a powinienem miec G zeby dzialal FIS wiec chetnie sie zamienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też chętnie się zamienię na wersję G :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zna kogoś sprawdzonego zeby przerobić mfd wersję G na D?

Wszelkie info mile widziane kto, jak i gdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam radio wersje D podlaczone mam z tylu te trzy kable zielony niebieski i zołty i dalej mi nie wyswietla na FIS-ie Rds z radia i nawigacji. Probowalem polaczyc sie VAG-iem i wyskakuje ze blad komunikacji. Juz sam nie wie o co chodzi czy to musi byc podloczone przez ten Can czy nie. Bo tego kabla na 26-pin nie mam podlaczonego. Prosze o jakas podpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam okazje kupic radio mfd skoda auto DX, i jest to niby wesja A, ale trafilem w jedym temacie na naszym forum ze wersja A skody to odpowiednik wersji D w vw, i teraz pytanko czy to prawda, bo nigdzie indziej takiej informacji nie znalazlem 1u0 035 191 A.

Tez znalazlem takie cos Skody Octavii 1 2004r navi ver 1U0 035 191B(odpowiednik ver. G VW). Czyli chyba skoda ab to vw cd ?

 

Prosze o informacje jezeli ktos takie posiada, bo znalazlem tylko te dwa przyklady ale to z przed kilku lat i w jednym nikt uzytkownikowi nie odpisal tylko on sam sobie. a drugie w sumie bylo o czym innym ale byla taka tresc.

 

Dziekuje za odblokowanie.

 

Dzieki

Edytowane przez mateo2558

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności