Skocz do zawartości
sergiusz-

[B5] Rozmiar felg do B5 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

tak,znam,ogólnie fele popularne,niedługo będą toyoty na nich śmigać tyle tego jest:),ale nie o tym,może wzór obcykany,ale szukałbym coś z oryginału audi w tym wzorze jeśli ci się podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widze Paweł ,że jesteś opcykany w tym temacie i mam małe pytanko

Chce kupić felgi firmy MAM 7,5x17 opony 225/45R17 ,znasz tą firme ?

 

Edit

Doczytałem wlaśnie z innego wątku twoją opinie ,i innych opinie że felga niby szybko się gnie

i znów rebus ...

Ja miałem kiedyś felgi tej firmy MAM i były ŚWIETNE!! Koledzy moi też pokupowali i też byli bardzo zadowoleni.Kupowałem w sklepie,dostałem 2 lata gwarancji więc to też coś mówi.Wyczytałem kiedyś na jakiejś www,że to jedne z mocniejszych felg nie oryginalnych.Generalnie mało ludzi narzekało na firmę MAM.To mogę powiedzieć,sprawdzałem gdzieś 2 lata temu jak kupowałem swoje felgi,jak jest teraz nie wiem,czy firma nadal trzyma fason itp itd.

A kris22bln ile one kosztują??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak,znam,ogólnie fele popularne,niedługo będą toyoty na nich śmigać tyle tego jest:),ale nie o tym,może wzór obcykany,ale szukałbym coś z oryginału audi w tym wzorze jeśli ci się podoba

 

Mam jeszcze troche czasu do wiosny, napewno znajde jakiś ładny felunek ,dzięki za podpowiedz

 

wicher123

A kris22bln ile one kosztują?

 

na niemieckim ebayu ok 500 euro

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam i faktycznie duzo tych felg MAM sie porobilo do tego opony MICHELIN PILOT PRIMACY 225/45/17 zdaza mi sie wieść 600 KG drutu spawalinczego do Migomatów na 17 i zawias mi jeszcze nie stuka nic ! a jezdzilem od lutego do listopada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czytam ze od 35-45 et smialo sie mieszcza w pasku, a ja natrafilem na fajne fele ale o takich rozmiarach 8,5x18''ET30 , czy one tez podpasuja p&p? Czy bedzie trzeba cos rzezbic..i jesli pasuje to jaka najlepiej opone na to wstawic..

Edytowane przez stifii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, czytam ze od 35-45 et smialo sie mieszcza w pasku, a ja natrafilem na fajne fele ale o takich rozmiarach 8,5x18''ET30 , czy one tez podpasuja p&p? Czy bedzie trzeba cos rzezbic..

 

Na tył bez problemu, przód raczej też (zależy jaka opona bedzie zakładana)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na tył bez problemu, przód raczej też (zależy jaka opona bedzie zakładana)

potwierdzam,na tył nawet 0,5-1cm dystansu wejdzie,na przód może być ok ,ale wydaje mi się że 0,5 cm będzie za dużo na przód,ale jak ja zawsze pisze że to zależy od wzoru felgi, u mnie jest ET 45 a dystans 1.5cm i jest za dużo ok 0,5cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
,ale jak ja zawsze pisze że to zależy od wzoru felgi

 

Cos takiego:

fela.jpg

fela2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cos takiego:

ze zdjęcia niestety nie doradzę ,najlepiej założyć ,ale prawdopodobieństwo że nie wejdzie,bo do od S4,S6 one mają takie ET,jeśli masz obniżony to będzie problem ,jeśli nie to możesz spróbować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ze zdjęcia niestety nie doradzę ,najlepiej założyć ,ale prawdopodobieństwo że nie wejdzie,bo do od S4,S6 one mają takie ET,jeśli masz obniżony to będzie problem ,jeśli nie to możesz spróbować

 

Ze spasowaniem maly problem, bo dosc daleko one sa.. A co do obnizenia to poki co mam to springi Eibacha..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ze spasowaniem maly problem, bo dosc daleko one sa.. A co do obnizenia to poki co mam to springi Eibacha..

to zawsze masz niżej,więc może ocierać,ja bym w ciemno nie brał

a może takie http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=544122390

Edytowane przez pawelb6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tez nie sa zle.. ale takie az za zwyczajne.. Twoje za ta sa fajne.. Niby podobne ale o wiele ladniejsze..

 

Osobiscie choruje na OEM'owskie VW Heliosy.. ale w PL raczej zerowe szanse sa ich dostania po za ASO a ASo cena to juz kosmos... Kilka dni dzien w dzien prezegladam alledrogo ale nic ciekawego znalezc nie mozna.. Moze fele od A5 w ciemnej polerce..

http://moto.allegro.pl/item543429887_felgi_aluminiowe_19_audi_a4_a5_a6.html

albo Mercedesy:

http://moto.allegro.pl/item539616677_nowy_wzor_slr_do_mercedesa_hit_sezonu_rewelacja.html

ale z kolei te z audi to 19 i mi tak srednio to pasuje i znow et30;/

Trzeba szukac dalej..

Edytowane przez stifii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, ciekawe czy ori te z audi bo jakoś tanio ,bo merce napewno nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

merce nawet obok oryginalow pewnie nie staly, te audi pewnie tez, ale tak tylko pokazuja przykladowe.. bo sam juz nie wiem jakie wstawic..

 

Najfajniejsze i tak te helios. Jeszcze fajnie zrobione to juz w ogole

06140024te1uj2.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znam ten model kiedyś też o nim myślałem,ale ciężko je dostać w komplecie,bo pojedyncze się zdarzają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nic to trzeba sie rozgladac za czyms ciekawym, do wiosny jeszcze troche, choc najbardziej lezaly mi te audi;/;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na felgi 7.5x17` opony 225/45R17 et40

moge zalozyc dystanse z przodu 15mm a z tylu 20mm?i czy jak bym potem chcial obnizyc passata to by nie przeszkadzalo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a co powiecie na te felgi ?

17 7.5j et 45

100_394600[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie a co powiecie na te felgi ?

17 7.5j et 45

są super,od W8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
są super,od W8

 

ile orientacyjnie chodza takie w pl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności