Skocz do zawartości
sergiusz-

[B5] Rozmiar felg do B5 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

a jak ja mam takie felgi o takich wymiarach tzn ze siedza za gleboko ;>? 7,5"x 17" 5X112 ET-56 ???moze ktos mi doradzic

?

 

Sprawdź jak głęboko siedzą o ile masz możliwość,ale jak dasz dystanse około 10-15mm powinno być :ok To już zależy jak bardzo chcesz mieć wysunięte koło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z tylu zalozylem 20mm i jest ok a jak na przod poszly 15mm to za bardzo wystawalo;) i zdemontowalem je;) pozatym po chwili odezwaly sie przeguby ;) wiec z przodu sa schowane a z tylu jest szeroko ooo:) fajnie nawet to wyglada;) ale nie wiem czy to bedzie ok na dluuuuzsza mete;>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no z tylu zalozylem 20mm i jest ok a jak na przod poszly 15mm to za bardzo wystawalo;) i zdemontowalem je;) pozatym po chwili odezwaly sie przeguby ;) wiec z przodu sa schowane a z tylu jest szeroko ooo:) fajnie nawet to wyglada;) ale nie wiem czy to bedzie ok na dluuuuzsza mete;>?

 

Nic się nie będzie działo-przynajmniej u mnie nic nie zauważyłem złego.A przód bardziej wystaje bo nadkole też jest "mniejsze" niż z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, wiem, ze passat 3bg powinien mieć felgi stalowe z et od 37 do 45 ale.. .Zawsze jest jakieś ale. Kompletuję koła na zimę, znajomy ma na sprzedaż oryginalne felgi VW 15" tylko, że z et - 47.

 

No i teraz co robić? Brać je cena 270 zł za 4 sztuki. Nie widziałem ich jeszcze ale podobno są w dobrym stanie. Podobno można je założyć. Wygląd to mi rybka, chodzi mi tylko o jakość prowadzenia. Czy mój kombiak nie będzie "za wąski"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie wąsko.

Już na felgach przedliftingowych (ET45) wygląda jak tramwaj...

Cena bez rewelacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos mi powiedziec jakie ET felgi wejdzie do passata 3bg 2002r ??chodzi mi o ET od ilu do ilu zeby nie uzywac zadnych dystansow. felga 15" na zimowki z opona 195/65/15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze ktos mi powiedziec jakie ET felgi wejdzie do passata 3bg 2002r ??chodzi mi o ET od ilu do ilu zeby nie uzywac zadnych dystansow. felga 15" na zimowki z opona 195/65/15

Witam

ET pomiędzy 35 a 45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze ktos mi powiedziec jakie ET felgi wejdzie do passata 3bg 2002r ??chodzi mi o ET od ilu do ilu zeby nie uzywac zadnych dystansow. felga 15" na zimowki z opona 195/65/15

czesc,fabrycznie w FL masz ET 37,przed liftem fabrycznie ET45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czesc,fabrycznie w FL masz ET 37,przed liftem fabrycznie ET45

 

dzieki wielkie pawel. to juz wiem jakich szukac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie takie felgi na zimowki beda dobre??opony mam 195/65/15 beda pasowac bez problemu??bo strasznie ciezko znalesc ori do paska w dobrej cenie

 

http://allegro.pl/felgi-stalowe-15-5x112-7jx15-h2-et37-i1237463127.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie takie felgi na zimowki beda dobre??opony mam 195/65/15 beda pasowac bez problemu??bo strasznie ciezko znalesc ori do paska w dobrej cenie

 

http://allegro.pl/felgi-stalowe-15-5...237463127.html

Po co na zimę chcesz montować szersze felgi i jeden cal :?: Szukaj porządnych felg-oszczędzać możesz na Coca-Coli a nie na bezpieczeństwie...

http://allegro.pl/felgi-stalowe-15-5x112-et37-6j-vw-passat-01-i1216371922.html

http://allegro.pl/15-6jx15-et37-5x112-volkswagen-passat-slask-i1233114262.html

Na te 7 (czy tam 6,5, bo opis inaczej i zdjęcia inaczej mówią) cali spokojnie wejdą 195/65/15 (miałem kiedyś takie alu-7 cali), ale lepiej kupić na zimę 6 cali. Poza tym na moje oko, te felgi które podałeś są z Merca, także nie masz środkowego otworu o średnicy 57,1mm, tylko jest dużo większy-także kiszka do Passata.

Edytowane przez Krawcol82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy szanowni koledzy mogliby mi udzielic info odnośnie rozmiaru felg 6,5x17 ET: 39 na ktorych zalozone sa opony 205/50 czy taki komplet bedzie pasowal do pasia b5 fl 2004r. ??? Chodzi o to czy przy srednicy 17 cali profil opony 50 nie bedzie zbyt duzy, czy opona nie bedzie obcierala?? Dziekuje z gory i pozdrawiam uzytkownikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki za pomoc Pawel. to samo mi mechanik powiedzial. 10 mm byloby chyba za duzo jak myslicie? gdzie polecacie kupic dystanse?

 

pozdrawiam

 

Ja mam 17 na 8.5 cala i śmiga bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy szanowni koledzy mogliby mi udzielic info odnośnie rozmiaru felg 6,5x17 ET: 39 na ktorych zalozone sa opony 205/50 czy taki komplet bedzie pasowal do pasia b5 fl 2004r. ??? Chodzi o to czy przy srednicy 17 cali profil opony 50 nie bedzie zbyt duzy, czy opona nie bedzie obcierala?? Dziekuje z gory i pozdrawiam uzytkownikow.

bedzie ok,z tym żę troche wąska felga,ale na 205 to w sumie wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy szanowni koledzy mogliby mi udzielic info odnośnie rozmiaru felg 6,5x17 ET: 39 na ktorych zalozone sa opony 205/50 czy taki komplet bedzie pasowal do pasia b5 fl 2004r. ??? Chodzi o to czy przy srednicy 17 cali profil opony 50 nie bedzie zbyt duzy, czy opona nie bedzie obcierala?? Dziekuje z gory i pozdrawiam uzytkownikow.

Nic nie powinno ocierać. Fabrycznie VW dawał felgi w rozmiarze 6x17 ET42 (Grenoble) oraz 7x17 ET37 (Phoenix itd.) lub 7,5x17 ET45 (Madras)... Także Twoje felgi są idealnie w tym przedziale rozmiarowym. Jeśli chodzi o opony-w Passacie W8 na europejski rynek była możliwość zamontowania tylko felg o średnicy 17 cali, no i VW zalecał opony letnie 225/45/17 lub zimowe 205/50/17 (dokładnie takie, jak posiadasz)-także wszystko jest cacy-montuj i śmigaj.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za odpowiedzi :) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanko:

 

Felga 19x9 ET35

Wiem, że phaetony w tym rozmiarze, ale z ET40 wchodzą idealnie, tu jest ET mniejsze o 5mm i będą bardziej wystawać o te 5mm. Czy schowa się koło przy dużej glebie? Wolałbym uniknąć wypychania nadkoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy mam pytanko:

 

Felga 19x9 ET35

Wiem, że phaetony w tym rozmiarze, ale z ET40 wchodzą idealnie, tu jest ET mniejsze o 5mm i będą bardziej wystawać o te 5mm. Czy schowa się koło przy dużej glebie? Wolałbym uniknąć wypychania nadkoli...

będą bardziej wystawać o 5mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

to to ja wiem, nawet napisalem przeciez to wyzej... chodzi mi o to, czy ktos moze przymierzal taki setup i czy ta roznica 5mm robi jakas roznice, czy nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to to ja wiem, nawet napisalem przeciez to wyzej... chodzi mi o to, czy ktos moze przymierzal taki setup i czy ta roznica 5mm robi jakas roznice, czy nie...

wyślij PW do Wrobelsona bo on na takich jeździł ET40,może się wypowie czy jest miejsce z przodu na 5mm,chociaz wydaje mi się że może być kwas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności