Skocz do zawartości
sergiusz-

[B5] Rozmiar felg do B5 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

profil 50 przy szerokości 205 jest odpowiedni... to tak jakbys miał 225/45

trzeba wiedzieć, co to jest profil opony i z jakich obliczeń się bierze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam felgi 7.5 x 17 h2 et35 chodzi mi o opony jakie lepiej zalozyc 235/45/17 czy 225/45/17 b5fl. zeby nic nie ocieralo itp.???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

225/45/17

a najlepiej 205/50/17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do kupienia alufelgi "CENTRA" (made in germany).

Rozmiar 16" i 7,5J. ET 35

Stąd pytanie czy takie koła podejdą do mojego autka, jakie opony najlepiej dobrać żeby nie obcierały. I jakby ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat firmy CENTRA.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
225/45/17

a najlepiej 205/50/17

 

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej . Mam pytanko . Kusi mnie zakup felg18X8,5(ET42) 9,5(ET40) . Wejda do b5 variant ? Jezdze na kicie z ap -40 -30 . I jaka bylaby najoptymalniejsza oponka do tego zastanawiam sie nad 225 40 . Co doradzicie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie z przodu 8.5J ET 35 i z tyłu 9.5J ET 44 i weszło bez problemu, u Ciebie dasz dystanse i będzie malina ;) . U mnie opony to odpowiednio przód/tył 215/40 i 225/40 ale powiem szczerze że balon straszny. Najlepiej pasuje 205/35 i 215/35 na przód i tył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem swieżak, mam pytanie bo lada chwila uciekną mi felgi z pod nosa. Czy do passata b5 fl kombi będą pasować felgi alu od nowej audi A6 225/55/16? Bo założylem przod na przymiarke i opona nie ociera o wachacz ale milimetry doslownie dzielą ja od wachacza! Proszę o pomoc czy taka opona zadziała czy będzie tarcie? Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18", szerokość 8 cali, et35, opony 225/40/18. Będzie to pasować do 3bg varianta?

W ogóle jaki rozmiar felg i opon jest zalecany do tego auta (18")?

Edytowane przez tomek1192

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie jestem nowy na forum i mam pytanko Mianowicie mam passata b5 1999r. kombi 2,5 TDI, aktualnie stoi na 16 i pytanie czy wejdą do niego alusy 17 ET35 z oponą 235/45 ? Będę wdzięczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

jak felga ma 7,5J lub 7J to wejdzie bez problemu z tym ET. Według mnie opona jest za szeroka jak na 17". Optymalna opona to 225/45 lub 205/50. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za szybka odp. A z tymi oponami wejdzie? Pytam bo gosc sprzedaje cały zestaw a opony maja ponad 7mm bieżnika wiec szkoda je zmieniać jak by weszły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu może być problem (ocieranie opony o błotnik). Jak masz możliwość przymiarki to przymierz.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim. Czy felgi Styling 63 z oponami 215/35 lub 225/35 wchodzą bez problemu czy będą konieczne przeróbki? Ewentualnie jakie adaptery żeby to fajnie spasować? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. podejdą do passata b5 fl kombi felgi 17" przód 8,5j et 30, tył 10j et 48 ? czy jak coś to będą duży wystawały ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Mam do kupienia alufelgi "CENTRA" (made in germany).

Rozmiar 16" i 7,5J. ET 35

Stąd pytanie czy takie koła podejdą do mojego autka, jakie opony najlepiej dobrać żeby nie obcierały. I jakby ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat firmy CENTRA.

Pozdrawiam

 

Podejdą. A opony 205/55R16 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam CMS C10 ET45 i 205/55R16 bardzo dobre. Woększych kół nie polecam, chyba, że z poduszką pod pupą. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jakie opony założyć na felge 17 8j w b5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przyznaję się bez bicia, od razu z góry sorki :) to będzie trzeci temat w którym zadaję to samo pytanie :P a więc..

 

Panowie szybkie pytanie, założyłem dystanse 17mm na tył przy feldze ET45 czy łożyska bardzo dostają w tyłek? na oponach widać że mają już mniejszy kontakt z nawierzchnia, jak się ma to do łożysk? nie wiem co robić czy wywalić czy zostawić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności