Skocz do zawartości
sergiusz-

[B5] Rozmiar felg do B5 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

ok felgi zakupione amg ale 7,5'/17' ET35 czy na to moge wrzucic 215/50 albo 215/45, byly zalozone 235/45 jak dla mnie za szerokie

 

Mozesz wrzucic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok felgi zakupione amg ale 7,5'/17' ET35 czy na to moge wrzucic 215/50 albo 215/45, byly zalozone 235/45 jak dla mnie za szerokie

205/50/17 lub 215/45,a najlepiej 225/45/17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://thansen.dk/products.asp?c=272...4&n=2094797999

mam pytanko czy bedzie ok jak zaloze 7 x 17" na ET 35 lub 45 oponki 205 na 40, lub

http://thansen.dk/products.asp?c=272...&n=-1974883318

7 x 17" na ET 35 oponki 215 na 45

prosze pomozcie

nie wiem o co tobie chodzi,cały wątek jest o tym że do passata w 17'' są opony 225/45/17 fabrycznie,możesz 215/45 lub 205/50 ,napisane temat wyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge dodac od siebie felgi 9J x 17 ET 30 wchodza do paska moze troszke przod wystaje ale ladnie sie prezentuje apropos do sprzedania :) (felgi cale koleczka):) do tego oponki 205/55 R16

Edytowane przez wrhz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :)

kupiłem felgi 17" szerokie na 8" na ET35, oponki wiem że wejdą bo są 225/45, ale czy przy tej szerkości felgi i takim ET nie będą wystawać za mocno, bo chyba nadkole wtedy lekko bym przycierał od wewnątrz :644: Dajcie cynk, bo najwyżej szybko je pogonie dalej i kupie coś o większym ET.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim

kupiłem felgi 17" szerokie na 8" na ET35, oponki wiem że wejdą bo są 225/45, ale czy przy tej szerkości felgi i takim ET nie będą wystawać za mocno, bo chyba nadkole wtedy lekko bym przycierał od wewnątrz Dajcie cynk, bo najwyżej szybko je pogonie dalej i kupie coś o większym ET.

 

Bedzie pasowalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki :D to czekam aż dojdą i zakładam

 

___________________________________________________

 

 

No i czas jednak kupić oponki :(

felga 17" i 8" szeroka i teraz zagwozdka.. 215/45 czy 225/45 :??:

podpowie ktoś z zacnych kolegów?

Edytowane przez Markos777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorrki za odkopanie tematu ale czy wejdzie 19x9 et 35 do passata varianta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sorrki za odkopanie tematu ale czy wejdzie 19x9 et 35 do passata varianta

moze byc problem lub wejdzie na styk,ale opona 225/35 lub 215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z oponą 215/35 wejdzie na bank.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sorrki za odkopanie tematu ale czy wejdzie 19x9 et 35 do passata varianta

Przednia felga będzie wystawała trochę, tył będzie albo na styk, albo też lekko wystające. Przy oponie 225/35 bieżnik będzie schowany. Optymalna szerokość felgi na przód to 8'', mieści się idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GiciorB5

Witam mam felgi stalowe 6Jx15H2 ET45 czy felga o rozmiarze 7Jx15H2 ET45

będzie pasować, dodam , że tylko jedna felga na przodzie będzie zmieniana.

Czy różnica 6J i 7J będzie odczuwalna na jednym kole???

 

 

_scalone

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość skoviall

Witam... podepne sie pod ten temat, bo chyba nie ma sensu zakładać nowego posta..

otóż mam paska 2.3 benzynka 1999 rok i zamówiłem kółeczka alu 19 i nie wiem jak to teraz bedzie z spasowaniem tego wszystkiego. dodam ze pasio nie jest obizany i całe podwozie jest fabryczne.. podaje wymiary kóleczek: PRZÓD 8,5X19 ET 45

ORAZ TYL 8,5X19 ET 30 oraz oponka: szer opony 225 profil 35. felgi irmy MAM7 NUVO.. oprócz tego zakupiłem również dwa dystanse 7mm na przód.. prosze kogoś zorientowanego o wypowiedź czy takie zestawienie bedzie dobre i czy nie bedzie nic ocierać.. foto do kółeczek załączam również.. http://img1.aukcjoner.pl/gallery/001091751/6_f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam... podepne sie pod ten temat, bo chyba nie ma sensu zakładać nowego posta..

otóż mam paska 2.3 benzynka 1999 rok i zamówiłem kółeczka alu 19 i nie wiem jak to teraz bedzie z spasowaniem tego wszystkiego. dodam ze pasio nie jest obizany i całe podwozie jest fabryczne.. podaje wymiary kóleczek: PRZÓD 8,5X19 ET 45

ORAZ TYL 8,5X19 ET 30 oraz oponka: szer opony 225 profil 35. felgi irmy MAM7 NUVO.. oprócz tego zakupiłem również dwa dystanse 7mm na przód.. prosze kogoś zorientowanego o wypowiedź czy takie zestawienie bedzie dobre i czy nie bedzie nic ocierać.. foto do kółeczek załączam również.. http://img1.aukcjoner.pl/gallery/001091751/6_f.jpg

powinno być ok,napisz gdzie kupiłeś dystanse 7mm na przód?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 X 112 6J X 16 H2 ET 46

 

Takie felgi podejdą? Trzeba dokupić nowe śruby? Felgi są od Mercedesa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

5 X 112 6J X 16 H2 ET 46

Takie felgi podejdą? Trzeba dokupić nowe śruby? Felgi są od Mercedesa.

 

Felgi podejdą bez problemu, śrub nie musisz wymieniać.

 

podaje linka na allegro dystanse 7mm za 100 pln z wysyłką.// jeszcze jedno pytanie. czy stare sruby beada pasowac czy musze zaopatrzyc sie w nowe ?

 

Na tył stare śruby będą pasowały bez problemu, ale na przód, jak już wrzucisz dystanse to będziesz potrzebował śrub o 7mm dłuższych.

 

Pozdrawiam DNA007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość skoviall

ok dzieki za info.. za miesiac jade do polski tam juz czekają nowe kółeczka.. potrzebowalem waszej opinii głównie dlatego, ze nie mam mozliwosci ich teraz zalozyc i nie dawalo mi to spokoju... dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podaje linka na allegro dystanse 7mm za 100 pn z wysyłką.// jeszcze jedno pytanie. czy stare sruby beada pasowac czy musze zaopatrzyc sie w nowe ?

 

---------- Post added at 15:26 ---------- Previous post was at 15:25 ----------

 

http://www.allegro.pl/item653725138_5x112_audi_skoda_seat_vw_golf_dystanse_7mm.html

 

 

ja u siebie z przodu niestety nie założę dystansu 5mm czy 7mm bez kołnierza,nie wiem czy ktoś ma to samo ale musi być kołnierz ,nawet przy 5mm jeśli kołnierz wystaje z piasty to i tak jest za krótki aby wszedł na otwór centrujący,a najcieńszy dystans z kołnierzem w ofercie sprzedawców jaki widziałem to 15mm ale to już za dużo bo koło wystaje za błotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności