Skocz do zawartości
katazipen

Pilnie potrzebuje schemat elektryczny do B5-3Bkombi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam problem z elektryką i jak jest możliwe to proszę o schemat szczegółowy całego auta i obwodów do Passata b5 110 km 1999 rok.Za pomoc zgóry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o przesłanie schematu elektrycznego do Passata . Mam problem z dojściem napięcia do zaworu n 108 i nie moge zlokalizować gdzie jest kabel uszkodzony ....

 

[email protected]

Edytowane przez bart448

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Mam problem z elektryką i jak jest możliwe to proszę o schemat szczegółowy całego auta i obwodów do Passata b5 110 km 1999 rok.Za pomoc zgóry dziękuję.

 

 

Witam też bym prosił o taki schemat.

[email protected]

Edytowane przez lis85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Kolegów.

Panowie (i Panie - bez urazy) siłownik tylnej klapy odmówił posłuszeństwa! Zasilany na krótko z innego źródła działa bez zarzuty, jednak z instalacji "fałwejka ni chuchu"....

Czy mógłbym poprosić kolegów (i wspomniane wcześniej koleżanki) o przesłanie schematu instalacji VW B5 FL kombi (2001)!? Poratujcie Koledzy! Proszę !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek

Witam

Poproszę o schemat instalacji elektrycznej passat 1,6 101KM (AHL) automat rocznik 1998.

Chciałbym przy stacyjce zamontować wyłącznik zapłonu, jak można to poproszę o opis który i gdzie kabelek szukać.

Pozdrawiam i miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może by tak wkleić ten schemat tu na forum, bo tak to by wszyscy skorzystali , Ja też mam problem z elektryką , i nie wiem jak się do tego zabrać bo za dużo elektroniki jest tam napakowane :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , potrzebny schemat elektryczny zegarów 919 880 lub 919 880f . Oraz rozpiska pinów gdzie co idzie [email protected] , z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś posiada schemat instalacji ele. silnika - kostki. Passat b5 TDI 110 KM. proszę o pomoc [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiada ktoś schemat elektr. lampek w drzwiach z tyłu lewych i prawych???

Jak otwieram obojętnie czy lewe czy prawe tylnie drzwi to w obu tylnych drzwiach oświecają się lampki.

Nie wiem jak to jest czy są mostki czy jak i chciałbym sprawdzić jak powinno być to połączone. Z góry dzięki

 

Pacjent to B3 3B 1999r. AFN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam posiada ktoś schemat elektr. lampek w drzwiach z tyłu lewych i prawych???

Jak otwieram obojętnie czy lewe czy prawe tylnie drzwi to w obu tylnych drzwiach oświecają się lampki.

Nie wiem jak to jest czy są mostki czy jak i chciałbym sprawdzić jak powinno być to połączone. Z góry dzięki

 

Pacjent to B3 3B 1999r. AFN

 

w tym roczniku nie było selektywnych podświetleń w drzwiach tylko zapalały się każde więc wszystko masz dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) potrzebowałbym schemat elektryczny (ogólny) do B5 1.9 TDI silnik AHU 90KM, email - [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebowałbym schemat instalacji elektrycznej do Passata B5 Variant 1.9 TDI AHH 90 KM.Pozdrawiam:) email: [email protected]

Edytowane przez Maslik17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiada ktos schemat elektryczny drzwi od kierowcy mam problem mianowicie lampka nie dziala oraz nie pokazuje otwartych drzwi na kokpicie a od strony pasażera z przodu lampka dziala tylko na przymknietych drzwiach prosze o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam posiada ktos schemat elektryczny drzwi od kierowcy mam problem mianowicie lampka nie dziala oraz nie pokazuje otwartych drzwi na kokpicie a od strony pasażera z przodu lampka dziala tylko na przymknietych drzwiach prosze o pomoc :)

Szukaj: 'mikrostyk' w szukajce. Schemat Ci niepotrzebny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu macie dla potomnych, pełne nie żadne z książki zrób to sam

98' - http://sendfile.es/pokaz/706725---nis7.html

99' - http://sendfile.es/pokaz/706726---ntmp.html

2000 - http://sendfile.es/pokaz/706724---zdgp.html

 

multum instrukcji i porad to passka http://vwts.ru/vw_passat5_3b.html ( tak ruska strona, dokumenty juz nie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam problem z zamkiem kierowcy wymienilem wczoraj na nowy bo stary mial zepsute mikrostyki bo nie dzialalo oswietlenie w kabinie przy otwarciu , bezczek i alarm gdy otwieralem z klucza a w nowym wszystko dziala ale swiruje otwieranie szyb z kluczyka bo jak otwieram z klucza to zaraz sie wszystkie szyby otwieraja bez trzymania go co to moze byc czyzby trafilem na uszkodzony zamek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie dało się wymienić samego mikrowlacznika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego masz ten schemat ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a posiada ktoś schematy elektryczne do Passata B5 fl 1.9 TDI AWX 2001 Kombi? Z góry dziękuje

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności