Skocz do zawartości
Gość zoon02

Oryginalne glosniki do paska b5

Rekomendowane odpowiedzi

Mati - te które ładniej wyglądają - bo grać będą podobnie:) (raczej mniej niż poprawnie)

 

nie znam się :roll....aż tak kiepsko wybrałem?

a znajdzie się jakiś zestaw w okolicach 200zł co będzie grał poprawnie?:ocochodzi

w sumie mają służyć do słuchania radia ale jak już wymieniać to na coś sensownego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak już wymieniać to na coś sensownego.

ale wtedy wzmak i wygłuszenia drzwi... niestety z samych głośników pod radiem nic konkretnego nie ugrasz.

Przejrzyj parę stron w tym temacie: http://forum.vw-passat.pl/threads/20652-Jakie-g%C5%82o%C5%9Bniki-na-prz%C3%B3d-do-b5 a coś wybierzesz. Tam setki razy pojawiają się te same pytania;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem częściowo ten wątek ale jak dla mnie 80% informacji związanych jest już z przeróbakami a mi chodzi o -godne- zastąpienie oryginalnych głośników:roll

Powiem tak ...praktycznie każdy nowy obojętnie jakiej firmy głośnik będzie grał lepiej od tego co mam w samochodzie bo jeden w ogóle już nie gra a drugi lekko pobrzękuje.

Nie jestem wymagającym słuchaczem.

W czasie jazdy muszę słyszeć pracę silnika , radio gra sobie w tle nie za głośno, głośna muzyka wręcz mi przeszkadza:bezzebow

Dlatego konkretnie szukam głośników na zamianę starych w cenie około 200zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może kup oryginalne, pod samo radio będzie najlepiej, i z montażem nie będzie problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wtedy najlepiesz zrobisz jak kupisz na szrocie lub allegro ori glosniki, zalozysz nity/sruby/wkrety i wszystko gra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko polecam najpierw sprawdzić żeby nie okazało się że po zamontowaniu że głośnik jest uszkodzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj akurat sprawdziłem głośnik od strony pasażera. Ostatnimi czasy lubił sobie trochę 'popierdzieć' przy niektórych piosenkach z mocniejszym basem. Okazało się że membrana głośnika jest przedarta na ok 10 cm (mierząc po okręgu). Przeczytałem cały ten temat i szczerze mówiąc nie wiem jak można było narzekać na te głośniki. Przy radiu sony u mnie naprawdę grają rewelacyjnie! I szczerze mówiąc nie chcę innych. Jeżeli ktoś chciałby się 'pozbyć' tych oryginalnych i będzie w najbliższym czasie zmieniał, lub może już zmienił to ja chętnie bym je przygarnął :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałem cały ten temat i szczerze mówiąc nie wiem jak można było narzekać na te głośniki.

 

zależy jaki mamy punkt odniesienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje czy ma ktoś może z forumowiczów na sprzedaż takie orginalne głośniki ? PILNA sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności