Skocz do zawartości
avcza

Kierownica Sportowa

Rekomendowane odpowiedzi

witam w moim pasku pojawil sie kolejny problem. przedluzalem badania na stacji i kolo sie pyta czy moja kiera sportowa ma homologacje ja mowie ze nie no i sie posmialismyt dowodzik jednak przedluzony i rybka lecz na dluzsza mete chce sobie wybic homolke tak na wszi wypadek i ten mechanik powiedzial ze wyglada to w ten sposob ze stylu na ramieniu jest wybita literka E i pare cyferek jesli ktos ma taka mozliwosc to prosilbym zdjecia jak to wyglada oraz napisane co dokladnie jest tam wybite jaki numerek i jakiej jest to wielkosci bo chce sobie wybic z gory pozdrawim i dziekuje za odpoweidz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona
witam w moim pasku pojawil sie kolejny problem. przedluzalem badania na stacji i kolo sie pyta czy moja kiera sportowa ma homologacje ja mowie ze nie no i sie posmialismyt dowodzik jednak przedluzony i rybka lecz na dluzsza mete chce sobie wybic homolke tak na wszi wypadek i ten mechanik powiedzial ze wyglada to w ten sposob ze stylu na ramieniu jest wybita literka E i pare cyferek jesli ktos ma taka mozliwosc to prosilbym zdjecia jak to wyglada oraz napisane co dokladnie jest tam wybite jaki numerek i jakiej jest to wielkosci bo chce sobie wybic z gory pozdrawim i dziekuje za odpoweidz

Nie to żebym się czepiał, ale co to znaczy, że "chcesz sobie wybić homologację"? To tak jakbyś kupił sobie u ruskich na targu wołgę a nazwał ją RUDY 102.

 

Boshe, widzisz i nie grzmisz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boostertd

hymm to ja zapytam tak z ciekawosci co to za gÓ**o kupiłeś?? kazda firmowa ma kieronice z homolagacja

 

PS. jest tam E1 z tego co pamietam ale pozniej jeszcze sprawdze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krist7

hmmmm, kiedys kupiłem do innego auta nową kierownice momo, auto nie mialo poduszki i po zmianie nadal nie miało, wiec tu konstans, z przegladem nigdy klopotów, ale "homologacji" żadnej nie pamiętam, a kupowałem w renomowanej firmie. Coż to niby ta homologacja, w Niemczech ten system "paperka" na każdy nowy element funkcjonuje ale w Polsce nie słyszałem żeby na każdy spojler, sprezyny felgi czy kierownice trzeba bylo miec jakis papierek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie to żebym się czepiał, ale co to znaczy, że "chcesz sobie wybić homologację"? To tak jakbyś kupił sobie u ruskich na targu wołgę a nazwał ją RUDY 102.

no tak chce sobie wybić - a z tymi ruskimi to tak ze kupilem bezfirmowke (przyznam sie bez bicia)

 

hymm to ja zapytam tak z ciekawosci co to za gÓ**o kupiłeś?? kazda firmowa ma kieronice z homolagacja

 

PS. jest tam E1 z tego co pamietam ale pozniej jeszcze sprawdze

 

kierownica to nie gÓwno :P tylko bezfirmowa bo mnei na momo za 400 zl nie stac a nawet wiecej wiec kupilem za 130 na allegrusie keidys zrobie profila to pokaze no ja bym prosil o jakies zdjacie i dokladnie co mam wybić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Radar_GT

dzos bede sciagla swoja kiere bo mam do wymiany kostke stacyjki jak nie zapomne to walne pare fotek i wysle popoludniem !! Pozdrawiam !!;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzos bede sciagla swoja kiere bo mam do wymiany kostke stacyjki jak nie zapomne to walne pare fotek i wysle popoludniem !! Pozdrawiam !!;)

Radar_GT proswze tylko nie zapomnij !!! bede wdzieczny!!! zapraszam do obejzenia mojego paska !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Radar_GT

siema mam te foty !! ale wolal bym Ci na poczte wyslac !! OK czy wrzycic tu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka nie ma sprawy slij na poczte !!! moj mail to [email protected] !! czekam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko dzięki fotki doszly fajny środeczek passka masz i kiera też ladna POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - tak żeby nie zakładać nowego tematu.

Czy kiera z nabą od Golfa MK3 podejdzie do Passka B5 1999 r. ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za posta jednego pod drugim,ale nikt mnie nie poratuje w kwestii kiery ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności