Skocz do zawartości
Gość bundziak

[passat B4] Jak rozkrecic aby wyjac nagrzewnice

Rekomendowane odpowiedzi

Sylikon dekarski zawszę mogę kupić. W sumie to dobry pomysł, bo jak pomyślę że miał bym to rozbierać ponownie... jutro oczyszczę klapy i przykleję piankę na sylikon. Zastanawiam się jak długo potem nie włączać ogrzewania by sylikon zastygł? A może lepiej grzać to szybciej zwiąże? Jak to robiłeś u siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAk masz czas to zostaw na 2 godzinki w ciepłym pomieszczeniu i poodcinaj ładnie piankę i zakładaj grzać możesz or razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sylikon i właśnie obkleiłem wszystkie klapki..średnio wieżę że to będzie trzymało, ale obym się mylił. Już chyba łatwiej było by dorobić nowe klapki bez dziur niż obklejać te które zastosowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA nie wiem jaki problem widzisz kleisz blachę z jednej strony przykładasz piankę kleisz z drugiej strony i kładziesz piankę potem kładziesz na czymś równym i przekładasz czymś równym np, między książki na płask trzymasz tak z godzinkę wyjmujesz odcinasz nadmiar pianki by pasowało dokładnie do tunelu zakładasz i cieszysz się gorącym powietrzem z nawiewów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.... kleisz blachę z jednej strony przykładasz piankę kleisz z drugiej strony i kładziesz piankę potem kładziesz na czymś równym i przekładasz czymś równym np, między książki na płask trzymasz tak z godzinkę wyjmujesz odcinasz nadmiar pianki by pasowało dokładnie do tunelu zakładasz i cieszysz się gorącym powietrzem z nawiewów.

 

a jakiej grubości ma byc ta pianka?

 

a może warto coś takiego?

http://allegro.pl/mata-wygluszajaca-pianka-kauczukowa-z-klejem-3mm-i6368470687.html

klej ma rewelacyjny

Edytowane przez robertk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności