Skocz do zawartości
Gość Pablo Escobar

czyszczenie klimy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pablo Escobar

jak dokaldnie przeczyscic uklad klimatyzacji po zatartej sprezarce?

 

w jaki najprostszy sposb wyczyscic parownik?

 

czy naprawde trzeba zdemontowac konsole cala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do parownika to niewiem nie bawiłem sie w to. Ja wyczysciłem sposobem prymitywnym lecz skutecznym, opisalem go tutaj prymitywne czyszczenie klimatyzacji

 

Jak juz sie wysuszy uklad klimatyzacji to przy nabijaniu maszyna przeprowadza tryb wentylowania i wyciagania resztek wody ( oparów ) w układzie klimatyzacji wiec wysuszy go całkowicie. Polecam jedynie wsadzic nowa dysze rozprezna i nowy osuszacz.

 

Jak wybierzesz moj sposób to powodzenia, czyszczenie profesjonalne kosztuje około 450 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo Escobar

u mnie rzecz w tym ze juz kolesie wzieli kase za czyszczenie i regeneracje sprezarki,ale to czyszczenie nic nie dalo i sprezarka znowu padla :kwasny:

po czym naprawili na gwarancji sprezarke i pwiedzieli ze znowu trzeba czyscyc uklad bo tamto czyszczenie to za malo i znowu sprezarka pojdzie :kwasny:

cosd niby robia,ale nie jest lepiej :kwasny:

 

jesli oni nic nie zrobia to sprobuje twojego sposobu :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo Escobar, powiedz proszę gdzie i za ile robiłeś regenerkę sprężarki bo moja jest ciut głośna i myślę, że długo już nie pochodzi. Jak ktoś ma namiar na dobry warsztat regenerujący w wawie to niech poleci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo Escobar jak Ci wyczyścili i założyli zregenerowaną to ile podziałała ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo Escobar

podzialala okoilo 2-3 tygodni,ale stwierdzili ze znowu padla dlatego ze bardzo mam zanieczyszczony ukladn itrzeba go znowu przeczyscic ;/

zalozyli mi dodtakowy filtr ktory ma wylapywapywac brud i mam sie do nich pokazac w tym tygodniu i albo zaloza drugi filtr albo bedzie oka,le jak narazie niechlodzi zabardzo;/

moze dlatego ze ten filtr troche blokuje bo duzy jest,ale zobaczymy ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności