Skocz do zawartości
Gość BARANMC

lexus look passat b4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BARANMC

Wprawdzie ten temat był ja vwgolf ale tu sie bardziej nadaje i pewnie wiecej ludzi sie zainteresuje.

Lexus look pojawiły w sumie nie tak dawno, czy ktos je juz widział na zywo?

Do sprzedarzy trafiły tez przednie lampy, są super!!!!!!1

 

[ Dodano: Wto PaĽ 11, 2005 7:56 pm ]

kurde coś mi kolorki uciekają!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przednie swiatla sa super, tyl to jednak kicha. Moze jestem uprzedzony, ale nawet oryginalne swiatla tylnie w Lexusach mi sie nie podobaja. Te swiatla sa IMHO juz od roku, jak ja szukalem soczewek do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość damiano

tył kicha ale lampy przednie to coś pięknego :shock: :D jak by były takie do kupienia to bym na 100% przytulił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze tu cos dla siebie znajdziesz: ebay.de

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BARANMC

DAMIANO SĄ DO KUPIENIA .DARSTUNING SOPOT TEL 552 18 52

 

[ Dodano: Sro PaĽ 12, 2005 2:02 pm ]

NA E BAYU SĄ TYLKO DO B5 BO JUZ TAM SZUKAŁEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BARANMC

oooo ,sprawdzałem kilka dni temu i do B4 nie było, cieszy mnie ze sie już pojawiają roznych firm

 

[ Dodano: Sro PaĽ 12, 2005 4:43 pm ]

te z pierwszej aukcji są jakieś takie zwykłe, te co ja pokazałem są angel eyes i mozna obczaić na stronie firmy FK http://www.fk-automotive.de/news/angeleyes/index.php

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość damiano

angel eyes sa zajebiste ale cena je dyskfalifikuje :?

ps. kierunki też są niezłe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podzielam waszego zdania. Kupujac nowe reflektory do siebie wahalem sie miedzy zwyklymi soczewkami i angel eyes. Wybralem zwykle, bo mam wrazenie, ze z tymi drugimi wystylizowalbym samochod na "BMW-wanna be".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BARANMC

kubelt, moze i są w stylu BMW ale kto na to patrzy, poprostu pasek z zajefajnymi lampami a pozatym sam kształt lampy jest zupełnie inny.Mnie sie one podabają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to kto na to patrzy? Chyba sie po to zmienia, zeby ludzie na to patrzyli :) Bo jesli zalezy ci tylko na jakosci swiecenia (jak mi) to kupuje sie tansze soczewki a nie doplaca do angel look

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BARANMC

jak chcesz jakosc to dokup xenony, dla mnie bardziej liczy sie dobry wygląd.Zalozysz dobre zarówki (philips GT150) i bedzie super swiecić . jako tako angel eyes srednio mi sie podobają ale te są akurat super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xenony sa nielegalne - chyba, ze zalozy sie z pelnym wymaganym oprzyrzadowaniem (reflektory, spryskiwacze reflektorow, uklad samopoziomujacy). Taki zestaw do B5 kosztuje 11 tys zl.

Wiem wiem, zyjemy w Polsce, wiec nic nikomu nie zrobia za przerobienie reflektorow i wsadzeniu zarnika z elektryka, gdzie calosc modyfikacji zamknie sie w kwocie ~1000-1500 zl. A szkoda, bo pozniej trzeba znosic w nocy samochody, ktore xenonem daja po oczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BARANMC

aaaaaaaaa ja pisze o B4, a b5 to juz zupełnie inna historia, to w tej kwesti zgadzam sie z toba , albo tuning albo jakośśśśc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest temat który się urwał w 2005 roku. 10 lat temu nie miałem nawet karty motorowerowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega jest na czasie widać:D tym bardziej że ma passata B2 z rocznika 1995, moimo że produkcja trwłała do 1988:lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności