Skocz do zawartości
Gość krych14

klimatronik passat b5 98

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pablo Escobar

dziwne bo dzisiaj zrobilem test climatronic i juz nie pokazuje tego bledu :hurra:

a jesli chodzi o reszte to jest nowy osuszacz i te filterki tez nowe i niestety sprezarka po regeneracji znowu padla...teraz panowie dorobili przy tych rurkach co jest filtr dodatkowy taki duzy filtr zeby oczyscic uklad bo jak powiedzieli mam bardzo brydny uklad i dlatego sprezarka znowu padla :kwasny: tak mysle czy ten dorobiony filtr cos da czy nie trzeba bedzie demontowac calej konsoli i czyscic parownika :kwasny:

 

wie ktos czy idzie tak zanieczyszczony uklad wyczyscic bez demontarzu parownika??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten błąd będzie ci raz na jakiś czas wyskakiwał. A co do pytania o dodatkowy filterek, to może i pomoże. Tylko z drugiej strony nasuwa się pytanie:

To jak czyścili układ, skoro nadal jest brudny i wymaga użycia filtra :?::zdziwko:

A jeśłi go nie czyścili, a tylko stwierdzili, że jest "zasyfiony" i pomimo takiej diagnozy, założyli ci sprężarkę - to ja bym do nich więcej nie zaglądał :zdegustowany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo Escobar

hehe no tak rozumiem...mam znajomego ktory zajmuje sie klima,ale on odeslal mnie do nich bo u nich jest na to gwarancja dlatego tam wrocilem...moze bedzie dobrze zobaczymy jak sobie z tym poradza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gozdzikm

Wtam!

Gdy włączam stacyjke na climatronicu migają wszystkie możliwe wyświetlane linie.....gdy wcisne np.przycisk "econ" climatronik wraca do prawidłowego stanu wyświetlacza....lub gdy minie około 3 minut tego "mrugania". Czy ktoś może miał z podobnym przypadkiem do czynienia??

Dzieki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może miał z podobnym przypadkiem do czynienia??

 

Myślę że jesteś pionierem ale zajrzyj do FAQ i poczytaj dział klimatyzacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem identyczne zachowanie climatronik w moim pasku, a przyczyna było brak czynnika chłodzącego w układzie wiec całkiem możliwe ze u ciebie tez jego nie ma. Mała rada zanim nabijesz klimę sprawdź jej szczelność - po co masz płacić dwa razy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość christoa
Wtam!

Gdy włączam stacyjke na climatronicu migają wszystkie możliwe wyświetlane linie.....gdy wcisne np.przycisk "econ" climatronik wraca do prawidłowego stanu wyświetlacza....lub gdy minie około 3 minut tego "mrugania". Czy ktoś może miał z podobnym przypadkiem do czynienia??

Dzieki...

 

miałem dokładnie to samo, pooglądałem co się dało i się okazało że mi się wypiął jeden przewód z czujnika do chłodnicy do klimatyzacji, od spodu jest pod zderzakiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz tu ,może sam będziesz w stanie dowiedzieć się co jest grane ;)

Tu też warto zajrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mało freonu lub uszkodzony czujnik na skraplaczu po lewej stronie na rurce do góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mało freonu lub uszkodzony czujnik na skraplaczu po lewej stronie na rurce do góry
freonu już raczej nikt niema ;) masz na myśli presostat ??

mruganie climatronika nie jest tylko w tych dwóch przypadkach które podajesz, wiem z własnego doświadczenia ,ECON wyłącza sprężarkę ale to o niczym nie świadczy ,najlepiej by było sprawdzić na vagu lub "nacisnąć i przytrzymać na dłużej niż 3 sekundy guziki [zamknięty obieg powietrza] oraz [ECON]" ,i zobaczyć co tam się kryje.Część podpowiedzi jest tu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności