Skocz do zawartości
Gość loraks

mfd montaz i interface

Rekomendowane odpowiedzi

Gość loraks

witam,

ostatio nabylem mfd i chcialbym to zamontowac w pasku , nie do konca wiem jednak jak, slyszalem ze aby podlaczyc dodatkowe radyjko czy odtwarzacz dvd potrzebny jest interface, oststnio przy montarzu podlokietnika odkrylem w srodkowym tynelu skrzyneczke z napisem cer interface, z tego co wyczytalem na forum to prawdopodobnie od telefonu czy cos w ten desen czy moge to uzyc do podlaczenia dvd ? i dalej czy nie posiadajac kabla "iso na iso" nie wiem czy dobrze do nazwalem, moge podlaczyc navi kablami ktore do tej pory siedzialy w radiu beta ? i czy bedzie mi to chodzilo ?

jesli mozna to poprosilbym opis wejsc w navi bo just ich sporo i warto by wiedziec co tam podpiac mozna .

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na forum jest wszystko co potrzebujesz.

Ta skrzynka to centralka od zestawu glosnomowiacegi (zielona produkcji Noki; pomaranczowa Cullmana) i jedyne co mozesz do niej podpiac to uchwyt od telefonu ;) tez bylo na forum.

O podpieciu DVD jest jeszcze wiecej - ktos sie o tym rozpisal ;)

np tu:

http://www.forum.vw-passat.pl/topics56/usb-hdd-player-i-mfd-vt12015.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość loraks

dzieki za odpowiedz,

czyli ta skrzynke car interface moge wogole wypiac i wywalic, bo i tak zest. glosnomowiacego nie mam.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość loraks

tak, to jest dokladnie taka centralka, no to wywalam to zeby zrobic troche miejsca,

a przt okazji, czy mfd bedzie widzialo zmieniarke od audi ? z tym ze kabel do radia nie paduje na koncowke zmieniarki czy istnieje jakis adapter - przejsciowka ?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym dokładnie miejscu siedzi w 3B? Tam pod podłokietnikiem pod gumką jest oryginalnie zaślepiona dziura, gdzie w tym samym miejscu w 3BG jest otwór z wnęką pod montaż. Mowa o zestawie do starej N5110.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W którym dokładnie miejscu siedzi w 3B? Tam pod podłokietnikiem pod gumką jest oryginalnie zaślepiona dziura, gdzie w tym samym miejscu w 3BG jest otwór z wnęką pod montaż. Mowa o zestawie do starej N5110.

Jest od strony kierowcy pod tą wąską gumką, co tylko się nadaje do położenia np. długopisu.

Mowa o zestawie wyjmowanym z podłokietnika oczywiście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogromca, a znasz dokładną lokalizację wszystkich wiązek oraz złącz od i z tej centralki? Myślę o CK-7W zamiast tego oryginalnego. Co z anteną radiową-komórkową? Co z mute w radyjku? Jest to PIONIEER DEH-1400RB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko tyle:

telefonvwvh8.jpg

 

Może ktoś inny będzie mógł Ci lepiej pomóc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie w porę, ale mam pytanko odnośnie tego modułu w podłokietniku car interface

 

2013-02-25_09-22-18_964.jpg

 

Z tego co tu wyczytałem to jakiś od zestawu głośnomówiącego czy coś takiego ??

pytanko jest odnośnie gdzie można znaleźć podłączenie do tego, bo po poprzednim właścicielu został tylko uchwyt od tel po prawej str. MFD...

 

dodam, że po odłączeniu modułu wyskoczył błąd NAVI

 

VCDS-Lite Version: Release 1.2

Monday, 25 February 2013, 15:21:59:0

Control Module Part Number: 3B0 919 887 H

Component and/or Version: Navigation BNO 0102

Software Coding: 00002

Work Shop Code: WSC 05311

VCID: 3701A8DF0655

1 Fault Found:

01311 - Information Data Bus

49-10 - No Communications - Intermittent

Edytowane przez maxio-1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności