Skocz do zawartości
trafyc

Regulacja tylnej klapy kombi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, nie moge znalezc dokladnego opisu na ten temat , a chce wyregulowac klape bo wkurza mnie uzywanie coraz wiekszej sily do jej zamkniecia.

Podrzuccie link, albo jakies zdanie....zakladam ze trzeba wyjac ta srebrna listwe zeby dostac sie do zamka, ale nie wiem jak to zrobic.....sila ja :mur: nie chce jej zlamac, wiec jak????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście pisałem o tej regulacji wpisz w wyszukiwarce na pewno znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat umarł po zmianie skryptu.

A ja zaraz rozwalę klapę bo już mi cierpliwości brakuje. Bagażnikaużywam codziennie bo psa wożę z tyłu. Efekt jest taki, że muszę klikarazy walnąć klapą zanim się zamknie. Otwiera się (jak na razie) bezżadnych problemów.

Proszę o jakieś informację dot. tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moi drodzy miałem to samo' date=' ale poradziłem sobie z tym w bardzo prosty sposób. Należy zdecydowanym ruchem w górę, zdjąć osłonę progu i pokaże sie zaczep zamka.

Następnie

trzeba kluczem 12 ramiennym poluzować 2 śruby w nadwoziu w miejscu, gdzie wchodzi zapadka zamka klapy i całość cofnąć w kieruku klapy poczym dokręcić i sprawdzić na ile to pomogło, jeżeli nie to kobinować dalej włącznie z tymi odbojnikami, które są w klapie. Mało tego, ja nawet korygowałem połozenie zamka w klapie i pomogło. :641:[/quote']

 

Forum się zmieniło ale wyszukiwarka działa tak samo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyszukiwarka może i działa ale odsyała do nie istniejących stron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trafyc już mnie palce bolą od pisania tej informacji . Chyba napiszę sobie na stałe i będę tylko kopiował. Przesuń stronę do dołu i tam znajdziesz odnośniki do tematów podobnych do twojego. Podobny temat był już na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie też ten temat interesuje.

Bo po prawej stronie mam szpare taką, że palec wchodzi :/ i klapa jest wyżej od dachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności