Skocz do zawartości
maciek2703

jakiej firmy głośniki wybrać??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar zmienic głośniki w swoim passacie i nie wiem jaka firme wybrac;/ Przedzial cenowy to ok 400 z(za 2 szt)l pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boostertd

poszukaj PowerBass'a nie pozalujesz tyle ze pod samo radio moga byc za mocne ew JBL bo INFINITY to juz wyszy przedzial cenowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jacentus25

signat t15+h16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert 2010
poszukaj PowerBass'a nie pozalujesz tyle ze pod samo radio moga byc za mocne ew JBL bo INFINITY to juz wyszy przedzial cenowy

Jak mogą być za mocne głośniki .sugerujesz ze spali radio :wpale:

Nie ma znaczenia jak głosnik ma dużą moc ijest podłączony do słabszego zmachora !!!

Ale odwrotna sytuacja jest niedopuszczalna ,czyli big zmachor i jakiś parowatowy głośniczek!!!

Od kiedy infinity to wyższa klasa od JBL :cwaniak:

Polecam JBL serię GTO!!!Całkiem nieżle wymiataja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert 2010, witam masz moze u siebie glosniki jbl:>??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boostertd
Jak mogą być za mocne głośniki .sugerujesz ze spali radio :wpale:
czy ty masz troche pojecia o CA?? podlacz suba pod radio i zobaczysz co uslyszysz... :wpale: czasami radio nie daje rady napedzic glosnikow kto tu mowi o spalani radia :mur:
Od kiedy infinity to wyższa klasa od JBL :cwaniak:
wg Ciebie JBL jest lepsze niz infinity?? yhy to bez kitu widac twoja widze :hurra: dla twojej informacji JBL jest najnizsza klasa z grupy JBL-INFINITY-HARMAN/KARDON polecam lekture na gogolach jest dobra stronka opisujaca te firmy czyli dokladnie HARMAN INTERNATIONAL :wstyd:

 

Polecam JBL serię GTO!!!Całkiem nieżle wymiataja
z tyma akurat w 100% sie zgodze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak mogą być za mocne głośniki .sugerujesz ze spali radio :wpale:

Nie ma znaczenia jak głosnik ma dużą moc ijest podłączony do słabszego zmachora !!!

Ale odwrotna sytuacja jest niedopuszczalna ,czyli big zmachor i jakiś parowatowy głośniczek!!!

Od kiedy infinity to wyższa klasa od JBL :cwaniak:

Polecam JBL serię GTO!!!Całkiem nieżle wymiataja

 

gosciu od razu widac ze nie masz bladego pojecia o CA. jesli chodzi o dobor wzmacka i glosnikow to grubo sie mylisz i juz to tlumaczylem komus kiedys na forum. Gwarantuje Tobie ze predzej wywalisz glosnik jesli wzmacniacz bedzie za slaby niz jak wzmacniacz bedzie za mocny !!!! to jedna z podstaw, wiec doczytaj troche.

 

I na dodatek jesli twierdzisz ze GTO JBL'a jest takie super to znaczy ze slon na ucho Tobie nadepnol. Ta seria to totalna porazka JBL'a, totalny niewypal. Jak wofery graja w miare przystepnie tak tweterow wogole nie da sie sluchac a zwrotnice to zwykle standardowe pare klamotow wrzoconych do pudelka.

 

maciek2703 w cenie do 400 zl mozesz zakupic TEC, Phase Acoustic, Mobil Audio (ale to bedzie ciezko dostac), Infinity nie jest zle, ewentualnie taniej Rainbow ale tu rewelacj nie ma.

wedlug kolejnosci jaka podalem.

 

pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam Infinity 6510cs i kosztuja cos kolo 300zł. wymiatają.

 

Hehe koleś mnie też rozwalił. JBL to jest sprzęt raczej dla amatorów. no chyba że mowa o serii GTI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JBL to jest sprzęt raczej dla amatorów. no chyba że mowa o serii GTI

 

hmmm faktycznie JBL troche jakos na odpierdziel robi sprzet CA, mialem okazje podpiac u siebie Skrzynie JBL1000 i wg mnie skrzynia Helixa jest lepsza, a troche tansza. Mimo wszystko JBL szanuję za sprzęt estradowy, poprostu poezja, ale i cena wysoka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brzesiu

Nie zgodzę sie co do tego ze wszystko z serii GTO to kicha. Mam piecyk 755.6 i jestem z niego zadowolony jak ktoś szuka tz amerykańskiego brzmienia to mogę śmiało polecić JBL zwłaszcza serie PX.

 

z drugiej strony wufery su raczej leniwe bynajmniej te z GTO słyszałem ze seria power już nie ma tego problemu ale zeby te przetworniki napędzić to już całkiem niezłą elektrownie trzeba wozić w bagażniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brzesiu mowa byla o glosnikach jbl nie o wzmackach, wzmacki sa dobre. Wofery owszem sa leniwe ale z calego zestawu podstawowych gto to jedyny komponent ktorego da sie przyjac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie możemy budować opinii ogólnie tzn. ,,JBL" to kicha albo ,,JBL super sprzet. Wszystko zależy jaki model, jaki wzmacniacz, jakie głośniki. sa serie udane i nie udane jeden model bedzie okej inny nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

hej a ja mam JBL GTO 6507c i jezeli chodzi o srednie i wysokie tony to jest to poprostu przepiekne brzmienie ;-) natomiast basoow to to praktycznie w ogole niema ;-) ale za to skrzynia w bagazniku wymiata ktora jest niezlym uzupelnieniem do tego zestawu ;-) radio Sony GT300 pozdro ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bluznij i nie pisz takich reczy ze to cos ma przepiekne srodki i wysokie, bo srodkow to wogole nie ma, podkreslam WOGOLE a brzeczyki to do komputerow powinni montowac jako bipery a nie do samochodu. Ale uznam ze nie slyszales zadnych innych glosnikow i jestes nieswiadom swojej wypowiedzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

Tomczak ;-) twoje uznanie jest prawdziwe ale przy najblizszym spocie jak bedzie i ty bedziesz to chce uslyszec to co ty masz w aucie i sie przekonac czy masz racje ;-)

 

a ja swoja opinie opieram o dwa zestawy glosnikow ;-)

1. fabryczny z noki co byl ;-)

2. wlasnie to GTO ;p tu musisz mi przyznac ze to co napisalem to jest prawda w odniesieniu do fabryki ;-) pozdrawaim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no bez dwoch zdan, nawet podstawowy GTO jst lepszy od podstawowego motowanego fabrycznie, przyznaje racje, natomiast ja nasluchalem sie wielu przeroznych audio, sam zrobilem mnostwo wiec jestem nieco wybredny, a skad jestes kolego, moze rzeczywiscie sie spotkamy i pogadymy na ten temat.

no tak nie spojrzalem, opole troche daleko, ale moze jakis ogolnopolski bedzie zlocik i bede mial chwilke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gosciu od razu widac ze nie masz bladego pojecia o CA. jesli chodzi o dobor wzmacka i glosnikow to grubo sie mylisz i juz to tlumaczylem komus kiedys na forum. Gwarantuje Tobie ze predzej wywalisz glosnik jesli wzmacniacz bedzie za slaby niz jak wzmacniacz bedzie za mocny !!!! to jedna z podstaw, wiec doczytaj troche.

 

I na dodatek jesli twierdzisz ze GTO JBL'a jest takie super to znaczy ze slon na ucho Tobie nadepnol. Ta seria to totalna porazka JBL'a, totalny niewypal. Jak wofery graja w miare przystepnie tak tweterow wogole nie da sie sluchac a zwrotnice to zwykle standardowe pare klamotow wrzoconych do pudelka.

 

maciek2703 w cenie do 400 zl mozesz zakupic TEC, Phase Acoustic, Mobil Audio (ale to bedzie ciezko dostac), Infinity nie jest zle, ewentualnie taniej Rainbow ale tu rewelacj nie ma.

wedlug kolejnosci jaka podalem.

 

pozdrawiam

Tomek

 

od razu widać, że masz pojęcie o sprzęcie równie mierne jak gość, którego krytykujesz. To jak sprzęt gra nie zależy od firmy, ale od konkretnego modelu. Znam wiele przetworników gorszych firm, które grają lepiej niż niejedno urządzenie rewelacyjnej firmy. Jak można polecać całą firmę???

 

W lecie zdecydowałem się na montaż pewnego zestawu odseparowanego JBL, bo mając możliwość posłuchania kilku urządzeń - te mnie przekonały.

 

http://www.ceneo.pl/267463

 

Jak będziesz miał okazję, to posłuchaj też produktów firmy Rainbow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiez mi kolego ze osluchalem sie niejednego zestawu, zwlaszcza ze robie to na codzien. To co podales miedzy innymi takze slyszalem i jest kiepskie. MIalem zestawy Rainbow i napisalem ze nie sa rewelacyjne ale jakosc - cena jest calkiem dobrym kompromisem.

I nie polecam calej firmy, ale nakierowuje gdzie szukac (gdybym mial wymieniac komkretnie modele to moderator usunolby posta za jego dlugosc :D

Ale faktem jest ze cala seria GTO JBL'a jest do bani i zdania nie zmienie dopoki czegos z tym nie zrobia. I nie pierwszy kolumbie odkryles fenomen ze jest mnostwo zestawow tanszych ktore (po drobnych modyfikacjach glownie w zwrotnicy) graja rewelacyjnie a nawet lepiej niz drogie zestawy w fabrycznej kompozycji.

 

Wiec podsumowujac nie świruj i przeczytaj temat posta

 

pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja by, osobiście polecił głośniki polskiej firmy STX, model W.25.400.2x2.MC , bas bardzo dobry, a wcale nie są drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności