Skocz do zawartości
Gość pasacik110

Problemy z VAG-COM i interfejsem USB

Rekomendowane odpowiedzi

a:?:TO czytał :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pasacik110

tak yo juz wałkowalem i nic mi nie daje moze ktoś ma dobre drivery do usb bo te co sciągam z VAG-COM sa zle nie wykrywa ich moj komp i interfejs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pobrałem sobie VAG-COM z neta i niestety nie chce mi sie połaączyć z moim interfejsem.
jakiego vag-a pobrałeś ?? najlepsza będzie do tego kabla wersja 311,2 , podaj email to prześlę Ci jakieś drivery usb i tą wersję "full"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto kupi INTERFEJS ma jakieś problemy :[

 

Zastanawia mnie kto sprzedaje te urządzenia bez sterowników - lub nawet nie zapewni istrukcji rozruchowj lub jakiejś pomocy/instrukcji instalacji. No w morde....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pshemo
Każdy kto kupi INTERFEJS ma jakieś problemy :[

 

Oj nie kazdy, nie kazdy... zalezy od kogo sie kupuje.

 

Zastanawia mnie kto sprzedaje te urządzenia bez sterowników - lub nawet nie zapewni istrukcji rozruchowj lub jakiejś pomocy/instrukcji instalacji. No w morde....

 

Kupowalem od naszego forumowego kolegi - byly i sterowniki i pomoc przy odpalaniu (i cena nizsza niz u konkurencji :ok: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każdy kto kupi INTERFEJS ma jakieś problemy :[
a zwłaszcza z allegro :hyhy: ,choć mój pierwszy był ze sterami i całą instrukcją rozruchową od tego sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pasacik110

Dzieki za pomoc :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pasacik110

Nadal mam problemy k... ten interfejs doprowadza mnie do szału!!!!!!!!! :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nadal mam problemy
to napisz co się dzieje bo nikt nie jest w stanie odgadnąć o co chodzi :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pasacik110

Moj problem polega na tym ze, sterowniki ktore mam do interfejsa nie działaja z VAG-com.

ostatnio dostałem sterowniki od jjacekkx i tezs nic nie daje. jakie jest najlepszy programik do interfejsow.???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w udostępnionym wyżej linku airbak jest koń trojański

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jeszcze koń za darmo :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz cięzkie czasy i oranie pola niedługo więc i może koń się komuś przyda :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pozwolę i ja sobie zadać pytanie w tym temacie. Otóż mój kolega posiada Vag.com 2,5 a do tego interfejs KKL. Wszystko współgra ze sobą OK poza jednym. A mianowicie nie potrafi połączyć się z poduszkami powietrznymi. Komunikat jaki mu sie ukazuje to brak połączenia z poduszkami powietrznymi. Powiedzcie mi w czym tkwi problem. Gdzie go szukać?

 

Pozdrawiam suchy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

No i po problemie. Jego interfejs zakończony był wtyczką do portu LPT, więc zastosował przejściówkę na USB, która to właśnie powodowała taką przypadłość. Po zainstalowaniu oprogramowania w komputerze z portem LPT i podłączeniu się właśnie przez ten port problem ustąpił.

 

Pozdrawiam suchy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moj problem polega na tym ze, sterowniki ktore mam do interfejsa nie działaja z VAG-com.

ostatnio dostałem sterowniki od jjacekkx i tezs nic nie daje. jakie jest najlepszy programik do interfejsow.???

Słuchaj, z mojego długawego doświadczenia informatycznego i niedługiego z diagnostyką mogę Ci na początek zalecić instalację na świeżo systemu. Wiem, wiem, lamerskie.... Ale skuteczne! Uwierz mi, miałem 4 laptopy, na dwóch nie hulał bo były już używane dłuższy czas i miały poinstalowane wszystkie aktualizacje pobrane z MS, dwa pozostałe miały świeżutkie systemy. Objawy na starych były takie jak piszesz, w jednym z przypadków miałem tak, że instalacja driverków pod kabelek USB w ogóle nie była możliwa.

Soft do tego fesja to tak jak pisali przedmówcy, tzn. VAG-COM 311-2. Jest na osiołku. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pasacik110

dzieki za podsunięcia tego pomysłu akurat i tak bbede zmuszony zainstalowac na nowo system bo ostatnio podczas burzy padł mi komp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiadom o rezultatach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności